Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2013 o 23:07, Budo napisał:

Tanky dps taric incoming.


Wcześniej zmniejszyli mu dmg z 58,5 chyba, więc mniej więcej powrócili do poprzedniej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 23:48, sirufok napisał:

> Tanky dps taric incoming.

Wcześniej zmniejszyli mu dmg z 58,5 chyba, więc mniej więcej powrócili do poprzedniej
wersji.


Tylko, że więcej zmian ma. Zmienili mu pasyw i dali jakieś skalowanie z dmg, nie pamiętam na jakim skillu.

Ja właśnie wygrałem rankeda, pierwsza gra w życiu nidalą. Zabrakło mi czasu, bo pisałem i nie mogłem rozsądnego picka znaleźć, bo za dużo champów mam, więc kliknąłem nidalę, bo najbliżej do supporta miała xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę sobie na lola patrze nowa rotacja. Patrze na rotacje widze Soraka. Widze ze kosztuje 450 ip, mysle pewnie cos slabego (myslenie amatora, bo przeciez nim jestem ;d), ale stwierdzilem ze warto pograc czyms innym niz tylko zabojcami. I musze tu przeprosic Sorake gdyz po rozegraniu kilku meczow stwierdzam, ze jest to jeden z najlepszy support jakim moglem grac ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Koszt nie ma wiele do rzeczy z przydatnością postaci. Taka sejuani kosztuje 6300, a czeka na rework i nikt nią nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 00:27, Budo napisał:

/.../

Koszt nie ma wiele do rzeczy z przydatnością postaci. Taka sejuani kosztuje 6300, a czeka
na rework i nikt nią nie gra.


No wiem, amator ze mnie. Sejuani ? Pierwsze słysze o takiej postaci i to chyba prawda bo nie widziałem nigdy tej postaci, żeby ktoś nią grał ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 00:27, Budo napisał:

Taka sejuani kosztuje 6300, a czeka na rework i nikt nią nie gra.

Grałem dzisiaj z Sejuani. Bardzo dobrze junglowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 00:41, luzac napisał:

> Taka sejuani kosztuje 6300, a czeka na rework i nikt nią nie gra.
Grałem dzisiaj z Sejuani. Bardzo dobrze junglowała.

Bo sejuani swietnie jungluje. Z tym ze jest to kolejny forgotten champ, w sumie nie wiadomo dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 00:54, Antek100100 napisał:

Bo sejuani swietnie jungluje. Z tym ze jest to kolejny forgotten champ, w sumie nie wiadomo
dlaczego.


Bo jest po prostu słabsza na tle wielu innych junglerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 01:12, sirufok napisał:

> Bo sejuani swietnie jungluje. Z tym ze jest to kolejny forgotten champ, w sumie
nie wiadomo
> dlaczego.

Bo jest po prostu słabsza na tle wielu innych junglerów.


No nie bardzo, w mid i late game to jest jeden z lepszych junglerów, jedynie early ma słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 01:53, Ecko09 napisał:

No nie bardzo, w mid i late game to jest jeden z lepszych junglerów, jedynie early ma
słabe.


Otóż to. Early game bardzo często decyduje o przebiegu całego meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Ryza run na mane już sie nie bierze? Kiedyś widywałem takie zestawy, ale teraz na Ryza już chyba nikt nie ładuje tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 20:12, Ecko09 napisał:

Na Ryza run na mane już sie nie bierze? Kiedyś widywałem takie zestawy, ale teraz na
Ryza już chyba nikt nie ładuje tego.

nope, lepiej wziac cos co pomaga przetrwac laning phase z niezla farma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow pierwszy raz przejebaliśmy w champion select bo jakiś przygłup spojrzał na lolkinga i odmówił supportowania mnie wg tamtejszych statystyk. Po 19 minutach wyszedł, a ja skończyłem z 6/3/2 na 9 killi całego teamu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 21:55, Hydro2 napisał:

Wow pierwszy raz przejebaliśmy w champion select bo jakiś przygłup spojrzał na lolkinga
i odmówił supportowania mnie wg tamtejszych statystyk. Po 19 minutach wyszedł, a ja skończyłem
z 6/3/2 na 9 killi całego teamu...



Ja nie szukam na lolkingu ludzi w champion select. Nie ma co szufladkować, czasami nawet trollpickami idzie wygrać, a statystyki nie mówią wszystkiego. Ostatnio miałem grę, gdzie nikt nie miał linii, której chciał oprócz firstpicka i każdy stwierdził, że potrolluje. Tak więc mieliśmy ap tryndę na top, ap yi na midzie, ja wziąłem ap support (malza supp<3), dżunglera też jakiegoś idiotycznego mieliśmy i wygraliśmy, bo każdy spiął poślady i tyle. Lolking tylko rekreacyjnie, nie w champion select w rankedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 21:55, Hydro2 napisał:

Wow pierwszy raz przejebaliśmy w champion select bo jakiś przygłup spojrzał na lolkinga
i odmówił supportowania mnie wg tamtejszych statystyk. Po 19 minutach wyszedł, a ja skończyłem
z 6/3/2 na 9 killi całego teamu...


Ludzie mają obsesję. Pewnie do tego zachowania dojdzie fakt, że był strasznie cienki i rzucał mięsem na prawo i lewo, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować