Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2013 o 18:22, luzac napisał:

Nie rób sobie wstydu na Reddicie.


Nie to, że mnie obchodzi co se ktoś o mnie myśli xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2013 o 21:14, Szczep_NML napisał:

O ile jednostek przenosimy się po użyciu błysku, a ile wynosi odrzut skilla E Caitlyn?


Oba tyle samo, 4 Teemo (400).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zamień ziemniaka na komputer i powinno pomóc :)
Co jakiś czas coś przytnie, ale bez przesady, nie można mówić, żeby się mocno sam klient sypał... przynajmniej u mnie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2013 o 21:28, Buhahahahaha napisał:

Widze, że Rajot się postarał i w paczach dodał nawet nowe errory


Tego typu errory juz dawno byly ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matchmaking w LoLu wiedzie do gniewu, gniew do nienawiści, nienawiść prowadzi do cierpienia.

Budo potwierdzi, iks de.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam te patch notes na PBE i stwierdzam, że jak dla mnie Blade of the Ruined King sprawi, że moje postacie staną się mocno OP. Na przykład Vi czy to w jungle czy na lane +40% Attack Speed do jej W da sporego kopa. Innym zapomnianym przeze mnie w S3 championem jest Irelia, po prostu nie ma dla niej jakiegoś szybkiego buildu (Phage za drogie). Ten attack speed fajnie zadziała z jej leczeniem, a dodatkowo będzie zwracane 30% hp z dmg jaki zrobię. Trzecią postacią będzie Jax, ale takiego kopa jaki dostanie Vi czy Irelia raczej nie będzie :P Mam nadzieję, że się nie mylę bo strasznie mi zależy żeby Irelia wróciła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2013 o 23:20, luzac napisał:

Matchmaking w LoLu wiedzie do gniewu, gniew do nienawiści, nienawiść prowadzi do cierpienia.

Budo potwierdzi, iks de.


Ta, 5 gier zagrałem, wszystko w plecy.

btw. oni nie wiedzą co robią z tymi nerfami i buffami- za dużo i za szybko, nerfią jedno, buffują drugie i zaraz się okaże, że efekt taki sam, tylko zamiast warmoga będzie botrk op, z zamiast xina nasus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kłamiesz lazuk

albo dałeś się omotać riotowskiej propagandzie

wszędzie obniżają cyferki aż wreszcie znikną i będzie bójka na obrazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


W ogóle widziałem nowego Jayce''a i nie wygląda aż tak źle. Szału nie ma, ale ma własną animacje recallu i własne cząsteczki (całkiem ładne). Mimo to, ja bym nie kupił, full metal lepsiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos podobny problem, albo moze wie dlaczego podczas ogladania dowolnego filmu na Twitchu (Aktualnie mam na mysli juz gotowy, wrzucony produkt) doslownie co dwie sekundy doznaje laga za lagiem, przez co komfortowne ogladanie jest po prostu niemozliwe. Malo tego, nawet gdy poczekam dajmy na to 2-3 minuty zeby sie zbuforowalo, po 10 sekundach wszystko zaczyna sie od nowa. Wydaje mi sie to troche dziwne, bo filmy raczej nie sa w takiej wysokiej jakosci by 6mb internet nie mogl tego uciagnac. Chyba, ze sa ogroniczenia nalozone specjalnie przez administratorow by ludzie kupowali jakies premium etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18 LP do placement matches na gold v. Jedna gra mówię sobie. Wygrywam. +9 LP. Mówię "ok" i gram jeszcze jedną. Udało znowu się wygrać. +4 LP... niech się Riot pocałuje z takim systemem. A jak przegram to pewnie stracę 30.

@Dartitwo
VODy na Twitchu są zawsze w 1080+, więc są dość ciężkie do przetrawienia. Próbowałeś może wgrania najnowszego flash playera czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 16:38, luzac napisał:

18 LP do placement matches na gold v. Jedna gra mówię sobie. Wygrywam. +9 LP. Mówię "ok"
i gram jeszcze jedną. Udało znowu się wygrać. +4 LP... niech się Riot pocałuje z takim
systemem. A jak przegram to pewnie stracę 30.


Standard, mialem to samo. Wreszcie doczlapalem, wygralem dwa pierwsze mecze w placement, trzeci przegralem. Teraz sie boje zagrac dwa pozostale...
Poczekam do najblizszego patcha. Maja byc jakies zmiany w systemie, wtedy przegranie placement bedzie bardziej oplacalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować