Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2013 o 16:38, luzac napisał:

18 LP do placement matches na gold v. Jedna gra mówię sobie. Wygrywam. +9 LP. Mówię "ok"
i gram jeszcze jedną. Udało znowu się wygrać. +4 LP... niech się Riot pocałuje z takim
systemem. A jak przegram to pewnie stracę 30.

[


Taką samą sytuacje mam teraz, dostałem +9, teraz +4, za lose 20 minimum poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 16:38, luzac napisał:

VODy na Twitchu są zawsze w 1080+, więc są dość ciężkie do przetrawienia. Próbowałeś
może wgrania najnowszego flash playera czy coś?


Hm, tego akurat nie wiedzialem, byc moze to jest przyczyna. Co do playera, o ile sie nie myle, kiedy mi wyskakuja powiadomienia o akutalizacjach to staram sie uzupelniac to na bierzaco, chodz moze faktycznie to tez wypadaloby zobaczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo wcale nie było mówione/pisane wiele razy, że w pierwszej dywizji dostaje się mniej punktów... Wszystko przez to, że ELO graczy, którzy docierają do niej, jest sporo niższe od tego, które było wcześniej wymagane do awansu do złota/platyny i innych tierów. Także gdzieś się to musi wyrównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Z tego co wiem, to placement nie będzie dotknięty w patchu. Znajdź kogoś do duo i ciśnij, do odważnych świat należy. Mogę pomóc w razie co, jestem w V gold i to mniej więcej mój poziom skilla (tak mi się wydaje), eune ImKilaya, jungle, support main, nie tykam adc.

Wygrałem 7 moich placement games, z tego dwie duo tak btw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 18:06, matiz123 napisał:

Bo wcale nie było mówione/pisane wiele razy, że w pierwszej dywizji dostaje się mniej
punktów... Wszystko przez to, że ELO graczy, którzy docierają do niej, jest sporo niższe
od tego, które było wcześniej wymagane do awansu do złota/platyny i innych tierów. Także
gdzieś się to musi wyrównać.


Że się dostaje mniej to wiem...ale nie wiedziałem, że traci się też mniej. Zazwyczaj jak ktoś dostawał po 5, to tracił 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby traciło się o wiele więcej, niż się zdobywa, to przy utrzymywaniu LP na tym samym poziomie (i nie chodzi mi tu o 0 :P), Twoje ELO by się ciągle zwiększało, a nie byłbyś nawet odrobinę bliżej awansu do wyższej ligi, co byłoby trochę dziwne. Chociaż w sumie w takim przypadku gracz powinien z czasem zdobywać coraz więcej LP za wygraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Haha, ale miałem champion select. Pierwszy pick w teamie akali, już sie fajnie zaczyna. Drugi pick zaczął flejm, że on idzie na mid, po czym picknął teemo (przeciwnik w odpowiedzi wziął kassadina). Trzeci pick wziął xina jungle, ja urgota, a ostatni pick stwierdził, że on to p2#$%$#i i wziął cho''gatha do dżungli. Na szczęście ktoś wyszedł, bo była by prawdziwa masakra xD
Rankedy to sama zabawa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 18:29, Budo napisał:

/.../

Z tego co wiem, to placement nie będzie dotknięty w patchu. Znajdź kogoś do duo i ciśnij,
do odważnych świat należy. Mogę pomóc w razie co, jestem w V gold i to mniej więcej mój
poziom skilla (tak mi się wydaje), eune ImKilaya, jungle, support main, nie tykam adc.


Wygrałem 7 moich placement games, z tego dwie duo tak btw.


Nieistotne, i tak juz zagralem i wygralem. Ale dzieki.
Nie gram duo, praktycznie forever solo, i nie jest źle- w sezonie 2 win ratio było ok. 51% (przy ponad 300grach) i dobrnąłem do magicznych 1400 w pewnym momencie, teraz mocne 55% od początku s3 (na main champach wszystko powyzej 60%... no poza mordem, ktorym zwyczajnie mam pecha :P) i wlasnie gold. Tylko raz spadlem z S1 do S2, ale szybko wrocilem, i teraz sie wybilem wyzej.
Poza tym, mam Cie w znajomych i zupelnie przypadkiem trafilem do Twojej dywizji w gold... Nick Zakrzysiunio.
Co do poziomu skilla to bym polemizował, normali masz na oko trzy razy wiecej niz ja! : D
Ale jak sie doliczy wszystkie moje rankedy i inne konta... Masz przewage tylko ok. 1000 gier! :P

Tym niemniej o duo kiedys rzeczywiscie mozna pomyslec, bo ja osobiscie ostatnio mainuje ADC z niezlym powodzeniem (75% win ratio na twitchu i 60%+ na MFce, z czego nia dosc duzo rankedow juz zagralem i jeszcze wiecej normali), a akurat jezeli chodzi o supportowanie to jakos mi nie po drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 19:37, Thrandir napisał:

Poza tym, mam Cie w znajomych i zupelnie przypadkiem trafilem do Twojej dywizji w gold...
Nick Zakrzysiunio.


Aaa to Ty, nie wiedziałem :)
Witamy w domu żołnierzu, zabawisz tu jakiś czas, bo ciężko się wybić. Przegrałem ostatnio 4 gry pod rząd i zajmuję zaszczytne ostatnie miejsce w dywizji z liczbą punktów równą 0 :)))

Dnia 17.02.2013 o 19:37, Thrandir napisał:

Tym niemniej o duo kiedys rzeczywiscie mozna pomyslec, bo ja osobiscie ostatnio mainuje
ADC z niezlym powodzeniem (75% win ratio na twitchu i 60%+ na MFce, z czego nia dosc
duzo rankedow juz zagralem i jeszcze wiecej normali), a akurat jezeli chodzi o supportowanie
to jakos mi nie po drodze...


Lubię supportować i w miarę ogarniam, więc jak mam dobrego ad carry to sama zabawa. W randomach to krew mnie zalewa jak gram supportem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 19:48, Budo napisał:

Lubię supportować i w miarę ogarniam, więc jak mam dobrego ad carry to sama zabawa. W
randomach to krew mnie zalewa jak gram supportem...


http://lolduo.com/ - Rozwiązanie twoich problemów!
Mi wyświetliło że dobrą osobą do duo Queue będzie Doublelift, niestety się nie zainteresował ;-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

male przewidywanie zapisane na forum, bo potem nikt mi nie wierzy w moje wybitne umiejetnosci theorycraftingu i przewidywania:

BT, BotRK + LW core build dla ad carry, wysyp jaxow i irelii, coraz wieksza popularyzacja "jungler" itemow na lanerach(spirit of ....), akali bedzie sie wydawala coraz bardziej op, coraz wiecej randuinow.

napisalem te rzeczy ktore wydaje mi sie ze sie pojawia, a niekoniecznie te ktore sa "op" gdyz gracze (bardzo czesto ci pro) sa naprawde slabi jesli chodzi o zrozumienie tej gry i orientuja sie ze cos jest dobre jakies 2-3 miesiace po tym jak wyjdzie/sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 22:00, Yawei napisał:

BT, BotRK + LW core build dla ad carry


Ja od dluzszego czasu rozwazam branie BotRK zamiast BT kiedy widze ze bedzie szykowal sie tankowaty przeciwny team, ale jeszcze nigdy tego nie wybrobowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 20:54, Budo napisał:

Nie no portal randkowy w lolu, tego jeszcze nie grali :D


Ej no, właśnie z jednym graczem z Gold III stamtąd robię duo queue :D Aż się zdziwiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2013 o 22:00, Yawei napisał:

male przewidywanie zapisane na forum, bo potem nikt mi nie wierzy w moje wybitne umiejetnosci
theorycraftingu i przewidywania:

BT, BotRK + LW core build dla ad carry, wysyp jaxow i irelii, coraz wieksza popularyzacja
"jungler" itemow na lanerach(spirit of ....), akali bedzie sie wydawala coraz bardziej
op, coraz wiecej randuinow.

napisalem te rzeczy ktore wydaje mi sie ze sie pojawia, a niekoniecznie te ktore sa "op"
gdyz gracze (bardzo czesto ci pro) sa naprawde slabi jesli chodzi o zrozumienie tej gry
i orientuja sie ze cos jest dobre jakies 2-3 miesiace po tym jak wyjdzie/sie zmieni

A czy AD carry Giantsów nie budował już swojego Kennena podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem dzisiaj 10 rankedów... z rzędu. I wylądowałem w dywizji Budo. XD

P.S. Chyba nigdy nie wyjmę płytki z Grim Fandango z napędu. Przyniosła mi takiego farta. :P

20130217221512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować