Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2010 o 14:20, necron1501 napisał:

Hmm dobrze myślałem nad jego kupnem :P Trudno, muszę pozbierać :D

Co polecacie na Modekaisera? :D


5x Sunfire + buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2010 o 14:24, RhastA napisał:

5x Sunfire + buty.



Hmm. Widziałem taki śmieszny build na mobafire na CDR. Ma on rację bycia? Taka śmieszna tarcza i CDR mniejszy o 20 % :D Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 14:20, necron1501 napisał:

Hmm dobrze myślałem nad jego kupnem :P Trudno, muszę pozbierać :D

Co polecacie na Modekaisera? :D

Na Mordke to polecam tak: Warmog''s Armor, Thornmail, Sunfire Cape, Randuin''s Omen , buty zależne od przeciwników i coś jeszcze, ale uzbieranie tego co tu podałem i tak daje mocnego kopa w Health i Armor. Na koniec można wziąć coś zwiększające dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A zamiast Thornmail nie lepiej jeszcze jeden sunfire cape? Swoją drogą trochę denerwujący item. Nie da się bić wieży, jak obok stoi wróg -.-


btw. co trzeba zwiększyć aby wieżyczka zadawała mniejszy dmg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 16:40, necron1501 napisał:


A zamiast Thornmail nie lepiej jeszcze jeden sunfire cape? Swoją drogą trochę denerwujący
item. Nie da się bić wieży, jak obok stoi wróg -.-


btw. co trzeba zwiększyć aby wieżyczka zadawała mniejszy dmg?

Armor (Pancerz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 16:26, KofeinowyPablo napisał:

> Hmm dobrze myślałem nad jego kupnem :P Trudno, muszę pozbierać :D
>
> Co polecacie na Modekaisera? :D
Na Mordke to polecam tak: Warmog''s Armor, Thornmail, Sunfire Cape, Randuin''s Omen ,
buty zależne od przeciwników i coś jeszcze, ale uzbieranie tego co tu podałem i tak daje
mocnego kopa w Health i Armor. Na koniec można wziąć coś zwiększające dmg.


Gdy masz wrogi team zlozony z: Annie, Galio, Ryze, Veigar, Akali (tak wiem, beznadziejny team ale chodzi o to ze 100% ap) to tez bedziesz budowal milion armora? BO TAK KAZE GUIDE?

I nei wiem po co kupujesz warmoga. 700 hp za 3k kasy. Sa lepsze itemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 17:02, wiader napisał:

> > Hmm dobrze myślałem nad jego kupnem :P Trudno, muszę pozbierać :D
> >
> > Co polecacie na Modekaisera? :D
> Na Mordke to polecam tak: Warmog''s Armor, Thornmail, Sunfire Cape, Randuin''s Omen
,
> buty zależne od przeciwników i coś jeszcze, ale uzbieranie tego co tu podałem i
tak daje
> mocnego kopa w Health i Armor. Na koniec można wziąć coś zwiększające dmg.

Gdy masz wrogi team zlozony z: Annie, Galio, Ryze, Veigar, Akali (tak wiem, beznadziejny
team ale chodzi o to ze 100% ap) to tez bedziesz budowal milion armora? BO TAK KAZE GUIDE?

Każdy, kto ma trochę więcej oleju w głowie wie, że przeciwko casterom bierze sie m.resist. Ja podałem build przeciwko w miarę zbalansowanej wrogiej drużynie. I nie krzycz, bo nie brzmisz przez to mądrzej.

Dnia 13.10.2010 o 17:02, wiader napisał:

I nei wiem po co kupujesz warmoga. 700 hp za 3k kasy. Sa lepsze itemy.

Podawaj te lepsze itemy, pro graczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znudzony normalami i poziomem połowy graczy postanowiłem sobie zagrać ranked. Widzę, że też super dobiera - u mnie team 3x po 0 zwycięstw, 1x1 zwycięstwo i ostatni gracz 70 win. W enemy team 4 osoby ponad 100 win... Mimo przegranej i feedującej w naszym teamie kata(która jak powiedziałem, że będę grał Tarickiem, zbanowało go) grało się bardzo przyjemnie. Odrazu widać, że poziom dużo wyższy względem normal w enemy jak i moim teamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 17:41, Anayami napisał:

z wrażenia, czy z siły, jaką posiadał ??


... Można by powiedzieć że ze śmiechu :D Najgorszy pomysł na Morde jaki kiedykolwiek widziałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 18:01, BoloMaster napisał:

przed chwilą zainstalowałem grę, kim najlepiej rozpocząć grę i jakie umiejętności rozwijać?
Nigdy nie grałem w podobne produkcje.

Pytanie trochę mija się z celem, bo na początku masz dostępnych tylko kilku championów "darmowych" i zmienia się to co tydzień. Zrób practice game z botami - zdaje się, że teraz można to zrobić samemu, czasem zmieniają i trzeba 2 lub 4 graczy - i popróbuj ich kolejno, aż się któryś spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

parę porad, nie pchaj się na wieżyczkę wroga podczas gonitw za championem z małą ilością hp, wykonuj swoją pracę w drużynie, pomagaj kolegom z teamu, jak najmniej deadów posiadaj oraz nie leavuj, chyba, że musisz !!! Życzę miłej gry :) Jeżeli jesteś na USA to poszukaj Anayami, jeżeli będę dostępny to mogę z tobą zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakimiś klawiszami włączyłem coś takiego, że nikogo pasek zdrowia i many mi nie pokazuje dopóki na niego nie najadę kursorem myszki. Wtedy mi pokazuje wszystko. Tak to latają same imiona. Ktoś wie jaka to kombinacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 20:35, SiDi napisał:

Jakimiś klawiszami włączyłem coś takiego, że nikogo pasek zdrowia i many mi nie pokazuje
dopóki na niego nie najadę kursorem myszki. Wtedy mi pokazuje wszystko. Tak to latają
same imiona. Ktoś wie jaka to kombinacja?


Klawisz "L" załatwi sprawę;)
Naciskaj aż do pożądanego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 21:01, sirufok1987 napisał:



Znam metodę z klawiszem "L". To działa tylko na miniony. Mnie chodzi o bohaterów. Jeśli dobrze pamiętam, to musiałem jakąś kombinację wcisnąć z lewej strony klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 21:03, SiDi napisał:

Znam metodę z klawiszem "L". To działa tylko na miniony. Mnie chodzi o bohaterów. Jeśli
dobrze pamiętam, to musiałem jakąś kombinację wcisnąć z lewej strony klawiatury.


"shift-L" = Turn off/on champion healthbars
http://www.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=8459
Swego czasu ktoś tu podsyłał ten link. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 21:30, Niewiernus napisał:


"shift-L" = Turn off/on champion healthbars
http://www.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=8459
Swego czasu ktoś tu podsyłał ten link. Pozdrawiam.


Dziękówa wielka!
Nunu jest fajnym championem. Szkoda, że jego ulti tak cholernie łatwo przerwać oraz łatwo z niego uciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować