Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2010 o 20:39, Wielki_Bubba napisał:

Druga gra w której trafiłem na retardów w teamie. Twitch na starcie zaczął od 0/5, a
olaf chodził po jungli przeciwnika i oddawał im double buffy. Jedyne kille na starcie
należały do mnie, które samemu nabiłem bez żadnej pomocy, zawsze ultowałem team wroga,
ale moi kompani byli na tyle słabi, że nic nie robili i feedowali. Jak ja uwielbiam przegrywać
totalnie nie z mojej winy.


5/2 a 30 lvl? Tylko practise?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zagrałem swój 11 mecz w LoLa i mogę powiedzieć jedno, Amumu rządzi! Nie wiem czy to przeciwnicy byli tacy słabi, ale grało się genialnie. Najlepsza akcja była jak po rozwaleniu jakiegoś budynku podbiegli do mnie wszyscy trzej z full hp (Tristana, Ten pirat i Dr.Mundo), a ja ich rozwaliłem w kilka sekund. ;D
Załączam screen z wynikiem.

PS.
Czytam ten temat i pojawia się dużo niezrozumiałych słów.
AP, dps, carry. Mógłby ktoś krótko wytłumaczyć nubkowi o co chodzi? Jakie są role poszczególnych postaci w drużynie?

20101105213938

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 21:40, filip29 napisał:

Dzisiaj zagrałem swój 11 mecz w LoLa i mogę powiedzieć jedno, Amumu rządzi! Nie wiem
czy to przeciwnicy byli tacy słabi, ale grało się genialnie. Najlepsza akcja była jak
po rozwaleniu jakiegoś budynku podbiegli do mnie wszyscy trzej z full hp (Tristana, Ten
pirat i Dr.Mundo), a ja ich rozwaliłem w kilka sekund. ;D
Załączam screen z wynikiem.

PS.
Czytam ten temat i pojawia się dużo niezrozumiałych słów.
AP, dps, carry. Mógłby ktoś krótko wytłumaczyć nubkowi o co chodzi? Jakie są role poszczególnych
postaci w drużynie?

AP - Ability Power. Niektóre umiejętności zadają więcej obrażeń albo więcej leczą itp zależnie od AP. Każda umiejętność ma osobny przelicznik, więc nie zawsze jest tak że 1AP=1 dodatkowy punkt obrażeń do zaklęcia.
DPS- damage per second - obrażenia na sekundę.
carry - postać która ma, w dość dużym skrócie, wygrać grę. Chodzi o to że carry dosłownie "niesie" drużynę do zwycięstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj kupiłem Siona - całkiem dobry champ, nie powiem. Stun, Tarczka, Zwiększenie AD w skillu E i ulti, które sprawia, że 1vs1 zazwyczaj wygrywamy.
Do tego w 2 mojej grze nim robiłem się pod tanka (lol) - Spirit Visage, Force of Nature, Mercury''s Treads, Sunfire Cape i Frozen Mallet. 8/6/12 to całkiem OK staty jak na drugie zagranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 21:40, filip29 napisał:

Czytam ten temat i pojawia się dużo niezrozumiałych słów.
AP, dps, carry. Mógłby ktoś krótko wytłumaczyć nubkowi o co chodzi? Jakie są role poszczególnych
postaci w drużynie?


Jeśli chodzi o postacie to podział jest na:

Ap nukerów: Annie, Morgana, Anivia - zadaniem jest stun, przytrzymanie i szybki mocny magiczny dmg
Melee dps: Xin, Udyr, Warwick - wszelkiego rodzaju spowolnienia, stuny, twardsi od nukerów, stały dmg, a nie nuke. często są od junglowania
Melee carry: Tryndamere, Master Yi - zero CC, ale przy nafeedowaniu i dobrym wejściu robi z drużyny przeciwnika sieczkę
Ranged carry: Miss Fortune, Twitch, Ashe, Tristana - muszą się najeść wrogami lub nafarmić na minionach, po czym wygrywają daną grę
Tank: Amumu, Shen, Rammus - często są junglerami i postaciami od zaczynania teamfightu
Support: Sona, Janna, Taric - wardowanie, leczenie, ratowanie dupy i zazwyczaj jakieś pojedyńcze CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie Morderkaisera. Nie najgorszy char, przyzwoite spelle oraz ulti dzięki któremu potem w mgnieniu można zniszczyć wieżę, przyjmując ze uda się zabić ulti ;) Do tego naprawdę porządny tank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak Lux to całkiem udany champion. Muszę ją kupić. Po prostu przyjemnie się nią gra. I genialne dźwięki spelli, zwłaszcza trzeciego, ze Star Wars mi się kojarzy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 09:16, NdysH napisał:

Dziwna rzecz mi się przytrafiła obrazek mówi sam za siebie..


Nazwa obrazka mówi sama za siebie :D

A 4 leaverów to rzecz, wbrew pozorom, spotykana. Jak ja grałem z kumpel i bratem, a byliśmy w tej samej sieci, to padnięty net = tripple disconnected. Zapewne tutaj było podobnie.

Ewentualnie Riot coś skopał, też się zdarza. Raz jak padłem Anivią, to gra, uznając to chyba za niemożliwe, wyrzuciła wszystkich graczy. A po powrocie przez jakiś czas nie dało się chodzić i atakować towerów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LeBlanc to taki Kassadin, ale mocniejszy. Ma snera + silence, a Kass ma slowa + silence. Bardziej wkurza od Kassadina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 00:04, Ostrowiak napisał:

Ogarnął już ktoś LeBlanc? Podobno inb4 Ryze z 2 flashami. I bursta niesympatycznie.

Ja ogarnąłem w miarę ;-)
15/3/10 co chwilę nią mam. :) Snare, silence, teleport. Na kombie ładnie przeciwnikom życie schodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2010 o 00:14, wiader napisał:

Leblanc to silny assasin, cos na wzor kassadina a nie ryze. A lux to gowno, nie kupuj,
naprawde. ;P


Hoho, pokazać ci screeny z legendary gdy gram Lux? :D
Ta postać jest wporzo - dobra do dobijania, light binding aby umożliwić ładne rozpoczęcie/ucieczkę, shield na kilka osób, slow...Jeśli traktować ją nie jako assassina, a supporta, to radzi sobie ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować