Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2011 o 13:56, Daronn_Darker napisał:

Ma ktoś build dla Nasusa pod semitanka? Gram cały czas tankiem i mam dość, wszyscy mi
kradną kill`e bo mam za mały DMG. No i zawsze to jakaś odmiana;p


Mój ostatni mecz Nasusem jako tank: 11/3/15. O dziwo nikt mi killi nie kradł bo sam sobie je "wypracowywałem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Tak, ale semi/off tank Nasus istnieje. Nie mogę tylko znaleźć. Widziałem kiedyś jak ktoś tak grał, ale nie pamiętam jakie itemy.

@Ostrowiak
Jak nie umiesz zrozumieć takiego prostego stwierdzenia, to ratunku dla ciebie już nie ma. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze nim gram, ale myślę że inaczej też się da :)
A jeśli nie umiesz zgarniać killi tankami, LEARN TO PLAY NOOB ONEONEONE111
Jak masz Trinity Force, to Siphoning w odpowiednim momencie i kill.Mi się udaje.
Bez Trinity też się da, i zostaje jeszcze dps z ulti i e skilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Ja gram tak. Najpierw kupuje Doran`s Shield, Ninja Tabi, Aegis of the Legion, Potem Shen i robię z tego Trinity Force. Na tym gra sie kończy, zazwyczaj z statami 3/2/15. Runki mam pod HP, Armor pen. CDR i M5. Summon spell to ghost i exhaust. Nie wiem co robię źle,że masz takie staty, a ja takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 14:27, Prophett napisał:

Dla odmiany nie przyczepię się tego kradnięcia killi.

http://leaguecraft.com/strategies/guide/2248,Hyfe%27s+Guide+to+the+Competitive+Nasus

Jak ktoś gra Nasusem inaczej, to nie powinien w ogóle.

Jesli ktos uzywa guidow to nie powinien w ogole grac. Nie powinno byc czegos takiego jak jeden build ktorego sie trzymamy i juz. Itemy sie dobiera pod przeciwnikow.

@up
i zawsze kupujesz ninja tabi? To sa chyba najgorsze buty w grze chyba, ze druzyna przeciwnika sklada sie z Yi, Xina, Sivir, Tfa i caitlyn. A takiego teamu sobie nie wyobrazam za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 14:46, Daronn_Darker napisał:

/.../
Przeczytaj tego Guida, a potem sie pluj. Masz tam itemy sytuacyjne. Albo pod Melee DSP,
albo pod Caster team.

Nawet jesli masz okreslonych graczy (na przyklad samo AD) To dobierasz itemy na armora pod nich, raz wezmiesz frozen hearta a raz thornmaila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hihi. Po jakichś stu grach Nasusem (albo i więcej) stwierdzam, że to porządny build. Chociaż go nie widziałem to używam podobnych itemów. Tyle, że ludzie nie powinni patrzeć na żaden build z Trinity Force... Krew mnie zalewa jak ludzie to budują jako pierwsze. Dmg z Q i tak mają mały, bo nie lasthitują (to jest przykre, ale na prawdę 3/4 nasusów jakich widziałem nie lasthitowałą z Q, a większe prosy tym nie grają, bo są prohajelo), a hp mają tyle co nic i sona na support ich zje.
Najlepiej to jest kupić tarczę, zejść z linii jak się uzbiera 2,3k, kupić Sheena i swiftnessy (chyba, że się dostanie solo lane to wtedy aegis i coś tam, zależy ile kasy mamy). Po sheenie i butach jakieś 2 itemy do tankowania i dopiero wtedy można sobie kupić trinity. 80% dmg i tak daje dużo nawet w late. A to, że wcześniej gra wam się kończy... hmm. Mam radę: FARM! E + Q przy każdej fali creepów daje bardzo dużo pieniądzorów w bardzo krótkim czasie.

Ale i tak najciekawsze to jest trinity i infinity... Jak wejdzie crit z Q to... Raz ściągnąłem jakiegoś ezreala z full hp na hita ^_^. Ale to to już dla zabawy, bo jest się takim papierem, że szok. :)

A to, że kille w tanku kradną, ekhm... To ja myślałem, że Nasus jest stworzony do kradnięcia.

W większości przypadków mecze kończe z wynikami ~ 10/1/20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 15:08, Markush napisał:

Hihi. Po jakichś stu grach Nasusem (albo i więcej) stwierdzam, że to porządny build.
Chociaż go nie widziałem to używam podobnych itemów. Tyle, że ludzie nie powinni patrzeć
na żaden build z Trinity Force... Krew mnie zalewa jak ludzie to budują jako pierwsze.
Dmg z Q i tak mają mały, bo nie lasthitują (to jest przykre, ale na prawdę 3/4 nasusów
jakich widziałem nie lasthitowałą z Q, a większe prosy tym nie grają, bo są prohajelo),
a hp mają tyle co nic i sona na support ich zje.
Najlepiej to jest kupić tarczę, zejść z linii jak się uzbiera 2,3k, kupić Sheena i swiftnessy
(chyba, że się dostanie solo lane to wtedy aegis i coś tam, zależy ile kasy mamy). Po
sheenie i butach jakieś 2 itemy do tankowania i dopiero wtedy można sobie kupić trinity.
80% dmg i tak daje dużo nawet w late. A to, że wcześniej gra wam się kończy... hmm. Mam
radę: FARM! E + Q przy każdej fali creepów daje bardzo dużo pieniądzorów w bardzo krótkim
czasie.

Ale i tak najciekawsze to jest trinity i infinity... Jak wejdzie crit z Q to... Raz ściągnąłem
jakiegoś ezreala z full hp na hita ^_^. Ale to to już dla zabawy, bo jest się takim papierem,
że szok. :)

A to, że kille w tanku kradną, ekhm... To ja myślałem, że Nasus jest stworzony do kradnięcia.

W większości przypadków mecze kończe z wynikami ~ 10/1/20

Przecież kupowanie jednego z najdroższych itemów w grze jako pierwsze to podstawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 15:10, Daronn_Darker napisał:

/.../
Wspominałem o przeczytaniu tego Guida?

@Maddey
Też polecam tą ciekawą lekturę.

Przeczytalem, nie caly, ale sekcje o itemach. Nie warto czytac calego.

Tak w ogole to rushowanie drogich itemow nie jest zle. Jesli i tak sie nie pada tym nasusem to mozna zrushowac Triforce. Tak samo jak iedge na ashce (nawet majac tylko boots of speed) czy trist.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, można rushować Triforce Nasusem... Tylko po co, skoro z samego sheena ma się i tak bardzo duży dmg. Nie wspomnę już, że rozmawiamy o buildzie na offtanka, a nie czystego depsa. Lepiej nie skończyć triforce''a niż nie zacząć robić tankitemów. Bo z samym triforce w ulti nie przytankujemy. Może ja tylko tak gadam, bo dla mnie jak się nie ma 3,5k hp i po 200 resistów to jest się papierem. Tak to jest jak sie grało całe życie tankami...

Ale róbcie sobie jak chcecie. Jeszcze żaden nasus z trinity nie rozłożył mojego z sheenem i tankitemkami 1vs1. W ogóle rzadko widzę ogarniętych nasusów. Zakładając, że ich widzę...

BTW czy lux dostałą jakiegoś nerfa teraz? Wczoraj jak nią grałem to dmg miała jeszcze mniejszy niż ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 16:37, Ostrowiak napisał:

Całe życie? LoL nawet półtorej roku nie ma

Moje życie zaczęło się kiedy poznałem LoLa. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 16:45, Maddey napisał:

Kiedy wszedł Season One?Bo ja zacząłem chwile przed...


Lipiec o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 16:30, Markush napisał:

W ogóle rzadko widzę ogarniętych nasusów. Zakładając, że ich widzę...



Obecny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować