Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2011 o 10:42, Ecko09 napisał:

To ty nie widziałeś naprawdę feedniętego pirata :)


Mam gangplankiem rozegranych kilkadziesiąt gier i sirufok dobrze mówi.

sirufok---> wiem, że nunu bot ludzie gają, ale wygląda mi na hextecha, to tak napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 11:24, Przedlack napisał:

A launcher has experienced an error. Please restart the application.

Super, reinstalka wszystkiego.


Właśnie aktualizowałem EU i podczas kopiowania plików na 34% wyskoczyło to samo.
Na US takiego problemu nie miałem. I w ogóle pierwszy raz mnie to dosięgło:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 11:28, sirufok napisał:

Właśnie aktualizowałem EU i podczas kopiowania plików na 34% wyskoczyło to samo.
Na US takiego problemu nie miałem. I w ogóle pierwszy raz mnie to dosięgło:/


To ja spokojnie mogę dodać żebyś się nie trudził. Reinstalka niczego nie naprawia. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 11:34, Przedlack napisał:

To ja spokojnie mogę dodać żebyś się nie trudził. Reinstalka niczego nie naprawia. :]


Spoko...;)
Ktoś ma jakiś pomysł? Czy to wina Riotu i sami wypuszczą jakiś fix?
I czy wszyscy na EU tak mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 11:38, sirufok napisał:

> To ja spokojnie mogę dodać żebyś się nie trudził. Reinstalka niczego nie naprawia.
:]

Spoko...;)
Ktoś ma jakiś pomysł? Czy to wina Riotu i sami wypuszczą jakiś fix?
I czy wszyscy na EU tak mają?


Też tak mam, a kumplowi wyskakiwało już wczoraj jak miał mu się wczytać mecz. Co robić? Komukolwiek to działa?

Aha, i gdzie można ściągnąć nowego klienta, albo nawet polską wersję? Z tą niby nie ma problemów... Ale bez zamiany plików, chciałbym ściągnąć na innego kompa lub dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 11:38, sirufok napisał:

Spoko...;)
Ktoś ma jakiś pomysł? Czy to wina Riotu i sami wypuszczą jakiś fix?

Niech zgadnę - masz starą wersję patchera? Jedynym co pomaga(ło) na US to najpierw ściągnąć grę od nowa, potem wrzucić nowy launcher ( http://l3cdn.riotgames.com/Patcher/lol.launcher.zip), podmienić niektóre pliki gry na odpowiedniki z wersji EU tak żeby myślał że poprzednia wersja patcha jest najnowsza (inaczej nowy launcher nie chce rozpocząć migracji i najpierw próbuje dościągać brakujące, uszkodzone dane), potem zaczekać 2 godziny aż ściągnie prawie wszystkie pliki od nowa ;) A słowo pomagało jest bardzo na miejscu bo teraz już się tak nie da, w tej chwili na EU obowiązuje ta sama wersja patcha co na US więc tak czy siak się wychrzani.

Podejrzewam że prostszym rozwiązaniem byłoby wrzucić najnowszą, już spatchowaną US-owską (z podmienionymi plikami tak żeby uruchamiał się na EU) wersję LoL-a (bądź wziąć od kogoś działającą wersję EU), w końcu problemy są tylko z patchowaniem, reszta działa w porządku. I w sumie mogę to zrobić ale, tak czy siak, to po spakowaniu nadal jest ponad 1.2GB danych (co wyklucza megauploady itp) a moje łącze to niestety nie cud techniki w wysyłaniu. Jednak jak chcesz to mogę postawić torrenta i zostawić go włączonego na tą godzinę, dwie, to sobie ściągniesz ode mnie. Wolne jak diabli ale powinno zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 11:51, ziptofaf napisał:

> Spoko...;)
> Ktoś ma jakiś pomysł? Czy to wina Riotu i sami wypuszczą jakiś fix?
Niech zgadnę - masz starą wersję patchera? Jedynym co pomaga(ło) na US to najpierw ściągnąć
grę od nowa, potem wrzucić nowy launcher ( http://l3cdn.riotgames.com/Patcher/lol.launcher.zip),
podmienić niektóre pliki gry na odpowiedniki z wersji EU tak żeby myślał że poprzednia
wersja patcha jest najnowsza (inaczej nowy launcher nie chce rozpocząć migracji i najpierw
próbuje dościągać brakujące, uszkodzone dane), potem zaczekać 2 godziny aż ściągnie prawie
wszystkie pliki od nowa ;) A słowo pomagało jest bardzo na miejscu bo teraz już się tak
nie da, w tej chwili na EU obowiązuje ta sama wersja patcha co na US więc tak czy siak
się wychrzani.

Podejrzewam że prostszym rozwiązaniem byłoby wrzucić najnowszą, już spatchowaną US-owską
(z podmienionymi plikami tak żeby uruchamiał się na EU) wersję LoL-a (bądź wziąć od kogoś
działającą wersję EU), w końcu problemy są tylko z patchowaniem, reszta działa w porządku.
I w sumie mogę to zrobić ale, tak czy siak, to po spakowaniu nadal jest ponad 1.2GB danych
(co wyklucza megauploady itp) a moje łącze to niestety nie cud techniki w wysyłaniu.
Jednak jak chcesz to mogę postawić torrenta i zostawić go włączonego na tą godzinę, dwie,
to sobie ściągniesz ode mnie. Wolne jak diabli ale powinno zadziałać.


Wielkie dzięki za chęci...:)
Tak, nie bawiłem się w nowego patchera i wszystko mam po staremu.
Wspominałeś, że może być potrzebna spatchowana wersja US, więc jak coś to takową posiadam.
Na razie ściągam klienta i spróbuję po prostu zrobić reinstall. Jeśli to nic nie da to wtedy będę prosił o w/w pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągałem LoL''a prosto ze strony EU riotu, nic nie podmieniałem mam starego czy nowego launchera w końcu?
Jeśli starego, to czy dobrym pomysłem jest ściągnięcie nowego? I skąd? Nie widzi mi się żadne podmienianie plików, kiedyś tak robiłem i wszystko mi się pieprzyło przy każdym patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 12:00, sirufok napisał:

Tak, nie bawiłem się w nowego patchera i wszystko mam po staremu.
Wspominałeś, że może być potrzebna spatchowana wersja US, więc jak coś to takową posiadam.

Jeśli masz najnowszą wersję US to cały proces możesz skończyć w jakieś 30 sekund:
Podmieniasz dane w 2 plikach:
League of Legends US\RADS\projects\lol_air_client\releases\0.0.0.35\deploy
League of Legends US\RADS\projects\lol_air_client_config_na\releases\0.0.0.1\deploy
W środku nich musi być:
host=prod.eu.lol.riotgames.com
xmpp_server_url=chat.eu.lol.riotgames.com
lq_uri= https://lq.eu.lol.riotgames.com/login-queue/rest/queue
I gotowe, masz klienta EU w wersji w pełni sprawnej (właśnie się na nim zalogowałem żeby potwierdzić że działa) ;)

@ Grodhar
To akurat znaczy że masz starego launchera, nowy wygląda zupełnie inaczej niż poprzedni, o tak:
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://i261.photobucket.com/albums/ii68/imageuploader10/fuglysplashfail.jpg&imgrefurl=http://eu.leagueoflegends.com/board/showthread.php%3Ft%3D115812%26page%3D24&usg=__fca_bTqWMUvAAlphJQ5DNMF9vig=&h=595&w=791&sz=78&hl=pl&start=62&sig2=FHFj7OHGvpvn4T67yMNGEw&zoom=1&tbnid=4znuyybkxcHv1M:&tbnh=156&tbnw=208&ei=POy3TYjKKYnm4wa0rKzXDw&prev=/search%3Fq%3Dleague%2Bof%2Blegends%2Bnew%2Blauncher%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DN%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1280%26bih%3D812%26tbm%3Disch0%2C1823&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=318&page=4&ndsp=21&ved=1t:429,r:15,s:62&tx=59&ty=39&biw=1280&bih=812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie zostawiam to na ostateczność.
A ze zmianą US na EU jest problem, bo ja takiej ścieżki nigdzie nie mam. US też mam ze starym patcherem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na eu i u mnie wszystko chodzi, update się zrobił itd. Nowy Alistar jest mocny, wyszło mu na zdrowie. Rumble padaka, niby groźny, ale design tej postaci woła o pomstę do nieba. Kiepski w early z tego co widziałem.

Aha i nowy Xin jest op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pytam po raz kolejny w tym temacie, czy jest możliwość ściągnięcia polskiej wersji LoL''a bez podmiany plików? Bo skoro takowa istnieje, to chyba jest gdzieś udostępniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny nowy Taric ale jego skiny nadal są GAY.
Irelia ? Jest w mojej ulubionej 5 chempów :) Naprawdę silna :) Mam nadzieję, że wypuszcza do niej jakiegoś fajnego skina bo szykuje się wielki zakup RP niedługo :)
PS udało mi się ściągnąć Pacza bez problemów ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 12:59, Mange napisał:

Fajny nowy Taric ale jego skiny nadal są GAY.
Irelia ? Jest w mojej ulubionej 5 chempów :) Naprawdę silna :) Mam nadzieję, że wypuszcza
do niej jakiegoś fajnego skina bo szykuje się wielki zakup RP niedługo :)



Jej nie trzeba skina, tylko nerfa.

Grodhar---> graj na angielskiej, język podszkolisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2011 o 12:36, Budo napisał:

design tej postaci woła o pomstę do nieba


Jak wszystkie po Maokai''u. Lee sin paralityk. Brand wygląda jak by wyrwany z innej bajki. Patyczak Jarvan. Nocturne jakoś ujdzie, o ile czarną chmurkę można nazwać designem.

Z językiem nie mam problemów, gra i tak nie wymaga czegoś więcej niż podstaw. Z community to załamka, tam nawet angole ledwo znają swój język ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować