Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

jaram się Europą z RPA @_@.

Niby wybór jest prosty, West, bo na wschodzie ruskie, ale jak mam grać z afrykańcami to już sam nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 21:26, Wielki_Bubba napisał:

Nie napisałeś o AoE slowie, co już daje 3 skille mocno przydatne do walki + 1 utility
w postaci cv co minutę.


Osobiście traktuję Q i W u Ashe jako jedną rzecz, permaslow - postać zdolna zeslowować jednego/kilka misiaków o chorą wartość na chory czas, bo dobra ashe jest w stanie right-clickować kilku wrogów co ileśtam sekund.

@up - inicjacja z passiva ლ(ಠ益ಠლ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 21:30, Pernia napisał:

Niby wybór jest prosty, West, bo na wschodzie ruskie, ale jak mam grać z afrykańcami
to już sam nie wiem...


A Egipt?;)
Ja na razie zostanę na East z pewną grupą kolegów i myślę, że sporo gramowiczów też tak zrobi. W końcu ruscy to nie żabojady...;P
No i powtórzę po raz kolejny, że zapewne wielu "pro" graczy przydzielonych na wschód od razu ucieknie na zachód, bo tam większy poziom i takie duperele. Tylko czekać aż pojawią się problemy z west serwerami.
Szkoda mi tylko listy znajomych, bo miałem kilku fajnych ludzi z Beneluksu, Niemiec i Hiszpanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba wolę francuzów niż rusków ( strasznie mi podpadli a nie chce trafić do trubunału po paru spotkaniach z nimi :) Do tego żabole myślą zawsze, że też jestem od nich więc się mnie nie czepiają chyba, że sam zaczne i powiem, że nie jestem żabojadem.
Sam nie wiem na 100 gdzie zostać. Poczekam chwile i poczytam opinię i się zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa to tak. Elitka idzie na EU West bo tam jest kulturka, wyższy poziom i pro angielski. East jest dla plebsu, phi.

A potem okazuje się, że... East praktycznie nie ma queue, bo się rozleźli na zachód ludzie. Poziom jest ten sam. Kulturka i angielski okazuje się lepsza na East, bo na zachodzie mamy kraje głównie duże i tak rozwinięte, że za hańbę uważają używanie innego języka niż ojczysty, przykład Francuzów. Europa Wschodnia uczy się angielskiego przez to, że nie dubbinguje się u nas filmów i często książki czytuje w oryginalnej wersji, do tego jest powszechnie drugim językiem, podczas gdy w takiej Francji drugi jest niemiecki. Po co East głęboko zakorzeniony język angielski? Zawsze warto znać język swojego wroga, starożytne przysłowie.

West jest przepchany aroganckimi bufonami co przekrzykują się sheissami, merdami czy inną carrambą gdy kolejki są niebotyczne. Chilloutowy East gra sobie w najlepsze, a co rozsądniejsi gracze właśnie tutaj przybędą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 22:13, Mange napisał:

Jest szansa na jutrzejszego spotlighta ?


Nie, nie ma podanych skilli jeszcze, a te najpierw ujawniają zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 22:14, Ecko09 napisał:

> Jest szansa na jutrzejszego spotlighta ?

Nie, nie ma podanych skilli jeszcze, a te najpierw ujawniają zawsze.

To dupa :( Może skile jutro, wtorek filmik, a środa chemp... mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm tak się zastanawiam... Miałem ponad 100 + do 1-2 tygodniowej przerwy. Wróciłem jak wystartowały wakacje dla dzieciaków i rozegrałem jakoś z 30 gier. Przegrałem z 23 dosłownie w każdej przez feederów. Przykładowo teraz myślę sobie, dzisiaj 5/5 lose zagram jeszcze jedna będzie win. Mieliśmy dobrego jarv w jungli, ja solo line irelia, ale co z tego jak jax miał 0/10 po 15 min gry i fiddle nam wskakiwał z 20 stackami:D Nawet film do riotu wyśle. Już nawet nie mam sił na nerwy:) Kij spadnę znowu do +0. Nie wiem w sumie wtf, czy od wakacji tak mnie dołącza, że to ja mam w teamie za carry robić czy wtf. Nawet jak nie brałem typowego supporta, a np jungle nunu którym przeważnie niszczę przeciwnego junglera to i tak lose był. Chyba znowu szykuje się przerwa.


Edit: Podsumowując gram już od około roku, ponad 700 winów ale jeszcze nigdy nie miałem tak dużego lose streak. Coś mi się z kolejką rozwaliło może:P Albo po prostu dlatego, że od 3 tyg nie grałem premade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 23:32, Wielki_Bubba napisał:

SK przegrało z pugiem, lol. Najzabawniejsze były akcje jax''a gdzie miejąc 200hp zabił
trzech i przeżył, albo w 1v2 zabił obu :D

Czyli nerfa mu ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 19:04, luzac napisał:

Budo zebrał info. Patch notes wyjdą dopiero na dniach.

Budo zebrał info? Radzę sobie spojrzeć na post nr. 13737 żeby przekonać się kto to info zebrał. A ja muszę podziękować forum leagueo legends.pl, bo stamtąd to wygrzebałem. Musiałem to napisać, nie lubię jak ktoś przypisuje komuś innemu moją zasługę. Na przyszłość, sprawdzaj dokładniej, kto i co, luzac :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować