Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2012 o 19:05, Ecko09 napisał:

tak się zastanawiam po jaką cholere ludzie płaczą na forum riotu od kilku tyg. o suporta.
Przecież i tak nikt tym grać nie będzie, bo dmg nie będzie mieć....


Od kilku tygodni? Chciałeś powiedzieć miesięcy. A grać będą, bo supporty są potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 19:32, Budo napisał:

> tak się zastanawiam po jaką cholere ludzie płaczą na forum riotu od kilku tyg. o
suporta.
> Przecież i tak nikt tym grać nie będzie, bo dmg nie będzie mieć....

Od kilku tygodni? Chciałeś powiedzieć miesięcy. A grać będą, bo supporty są potrzebne.

tylko niektórzy. reszta : me no support : i dont support : - to na rankedach
na normalach będę nim grac jako ap lub off ad/ad. Zależy od przeliczników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 20:39, masterHADES napisał:



Dodam ,ze Dedrayon też dziś streamował. I będzie zapewne dalej streamował przez kilka dni, gdy SK trenować będzie w tym ich biurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie ma czegoś takiego tutaj jak "jaki jest najlepszy build dla (...)??" ale ostatnio myślałem nad własnym kitem dla teemo. I co sądzicie o dwóch zestawach:
uno: butki do MP --> maladay --> wit''s end (albo Nashor''s Tooth) i na końcu rylay''s crystal
dos: butki do AS --> madred''s --> Ionic Spark --> Frozen Mallet
hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2012 o 14:01, Budo napisał:

Skasowany void champion. Zamiast niego wyszła Riven...


Skąd info i screeny? Lubię takie ciekawostki.
Swoją drogą ma swój klimat i byłby chyba pierwszym "czterokopytnym" w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 14:06, Kamil2142 napisał:

Swoją drogą ma swój klimat i byłby chyba pierwszym "czterokopytnym" w grze.

A Sejuani?? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2012 o 14:21, cubbek napisał:

A Sejuani?? ;(


Wiedziałem, że ktos się przyczepi ;D
Chodziło mi o czystego zwierzaka, bez jeźdźca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mój kochany Urgot? Biedny Urgocik, nie dość, że mu marznie brzuszek to jeszcze nikt o nim nie pamięta. :(
Nie wiele osób też wie, że Kathus ma 2 pary nóg.
Epic Dance Beara nie liczę, bo on tak biega tylko na Q, Tak samo Skarnera, bo ten ma w ogóle za dużo łapek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 16:36, KrzyniuBDG napisał:

Rozwiń, a najlepiej udowodnij zaciekawiłeś mnie :)

A widziałeś kiedyś co ma Karthus pod spódnicą? Majowie mówią o czworonożnym pryszczatym nastolatku, który ukrywa się pod czarną szatą i maską zrobioną z czaszki starszego kolegi, który go gnębił w szkole magów.

Tak w ogóle mogliby w końcu zrobić championa który wysysa manę. Powkurzałbym sobie magów na midzie. :/
Ale cos się nie zanosi, bo przecież trzeba robić armię identycznych championów, które różnią się tylko nazwami skilli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 17:07, Markush napisał:

Tak w ogóle mogliby w końcu zrobić championa który wysysa manę. Powkurzałbym sobie magów
na midzie. :/


Wits End, poczytaj historie i uzasadnienie dlaczego to zmienili


Co do Omena, on nie miał być z Voidu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 17:07, Markush napisał:

> Rozwiń, a najlepiej udowodnij zaciekawiłeś mnie :)
A widziałeś kiedyś co ma Karthus pod spódnicą? Majowie mówią o czworonożnym pryszczatym
nastolatku, który ukrywa się pod czarną szatą i maską zrobioną z czaszki starszego kolegi,
który go gnębił w szkole magów.

W sumie racja, umknął mi rzeczywiście ten fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że Riot już rozdaje bany za dwa reporty... Poprzedni ban był uzasadniony. 0/15 w kilku grach pod rząd może wkurzyć randomów. Nie wspominając o wyzwiskach i innych. Ale teraz, jak po tamtych pięciu dniach wolności się uspokoiłem i nie grałem z dwoma randomami poza jednym meczem w którym zrejdżowałem jak ostatni Eveey? Poza tym miałem tragiczny dzień i do tego dowiedziałem się jak bardzo AP Sion > AP Malph w lane phase. No obo wątpię, że na 5v5 rankach ludzie z przeciwnego teamu reportują za to, że dostali po tyłkach.

Ale teraz Riot pojechał po bandzie - 8 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 19:53, Budo napisał:

Troll i feeder narzeka, że dostał bana. Ojej.


Trollem może tak, ale nie feederem, wypraszam to sobie. To, ze nie chcę tracić czasu na granie z nieporadnymi ludźmi i chcę skrócić czas gry nie czyni mnie feederem. Feederzy najpierw dają sie zabijać, a potem patrzą jak przeciwnik robi pentakille 1v5, ja tylko upewniam się, że wszsycy wcisną tak kiedy nadejdzie 20 minuta. Dobra, w tym ostatnim meczu może i nie miałem do czynienia z nieporadnymi ludźmi... Ale przegrywać linii tez nie lubię.

Znowu będę słał maile do supporto, ze to dzieki mnie żona ich nie bije za to, że nie przynoszą pieniedzy i nie ma jak dzieci wykarmić, i ze ban jest niesłuszny, i ze chce 12k IP lub 975RP odszkodowania za niesłusznego bana.

BTW Urgot na midzie imba. Jak trafisz z E to przeciwnik nie ma połowy hp i musi odbiegać tak daleko, że nie dostanie expa ani kasy za 2 czy 3 miniony. I do tego jak łatwo lasthitować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować