Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2012 o 16:17, cubbek napisał:

Ale rozumiem, że streamy w SDi będą darmowe? :)

Zapewne będą. :) Zresztą, w moim przypadku weekend się zaczyna w środę o 15:00, a we wtorek będę w domu około 13:00, więc chyba sobie sprawię ten HD Pass, bo czasu na oglądanie będę miał sporo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trafił mi się Czaru w trybunale. Staty rzędu 2/14, verbal abuse itd. - oczywiście punish ;]

Btw, ma ktoś już sprawdzony build na Fionę? Zagrałem wczoraj nią parę meczy i wydaje mi się, że słuszne będzie budowanie jej podobnie do Riven lub z odrobinką tankowatości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam strasznie dziwny problem grą, który pojawia się tylko na podczas gry na laptopie i połączeniu wifi;/ wszystko wydaje się być ok, trwa ładowanie mapy i ping ok 50. Kiedy już mapa się załaduje ping skacze do niebotycznych rozmiarów i dostaję rozłączony z LoL-em, w tym samym czasie mogę korzystać z przeglądarki czy gg bez żadnych problemóm. Spotkał się ktoś kiedyś z taką dziwną sytuacją? Bedę wdzięczny za wszelką pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2012 o 20:06, BoloMaster napisał:

Bedę wdzięczny za wszelką pomoc:)

Na Twoim miejscu spawdziłbym czy firewall/antywirus nie blokuje połączenia. Sprawdź listy wyjątków, wyłącz całkowicie antywira i spróbuj zagrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to się pochwalę....
It''s OVER 1500!

Kosztowało mnie to masę nerwów, nauczenia się kilku nowych postaci (zwłaszcza counterpicków na fotmy) ale jest moje 1508. Jeszcze tylko 1 win i złoto więc w praktyce liczę z 20 gier ^_^ Wybijałem się głównie supportami (Janna i Sona op - ponad 120 gier tylko nimi), od czasu do czasu szedłem też na topa, mida (ale ja na topie lamię nieziemsko a na midzie mogę grać z 2 postaciami) i junglę (skarner, amumu, shyvana).

No ale niestety, nie mogę zrzucać winy na matchmaking. 1500 to widzę że moje max. elo, może dobiję do złota ale na razie na więcej się nie zapowiada, nie gram jeszcze tak dobrze. Czasem zdarzają się trolle ale prawda jest taka że można wycarrować większość, nawet grając supportem. I widać też różnicę poziomu - o ile do 1400 to się idzie wybić w 3 godziny, o tyle 1500 to już trochę inna sprawa, naprawdę musiałem się podszkolić żeby radzić sobie na tym ELO.

20120303014056

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 00:31, sirufok napisał:

Nareszcie Desperada Cassiopeia w przecenie - doczekałem się ;]


Nigdy nie zrozumiem czemu ludzię wolą desperadę od tej niebieskiej...

btw nowy kozacki skin Gragasa :P
Gruby ma szczęście do skinów, wszystkie są spoko, szkoda tylko, że Scubę usunęli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z 1511 spadłem na 1400 przez ''wanna-be-fotm''. Ludzie nie grali źle, ale grali tym co zobaczyli że jest op na mistrzostwach w ogóle nie bacząc na counterpicki. Od ilu złoto że Ci jeden win brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolno Ci idzie. Ja po 9 winach na swoich mainie mam 1588 już :P No ale jak grasz supportami to tak jest. Wszystko wtedy właściwie zależy od pozostałej czwórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 09:32, Budo napisał:

Nigdy nie zrozumiem czemu ludzię wolą desperadę od tej niebieskiej...


Bo jest po prostu fajniejsza? ;]

Dnia 03.03.2012 o 09:32, Budo napisał:

btw nowy kozacki skin Gragasa :P
Gruby ma szczęście do skinów, wszystkie są spoko, szkoda tylko, że Scubę usunęli :/


Wszystkie skiny z serii Vandal są dobre. A Scuba Gragas był za grosze na wielkiej wyprzedaży - trzeba było korzystać ;] Ja bez wahania wtedy go zakupiłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 09:38, SiDi napisał:

Wolno Ci idzie. Ja po 9 winach na swoich mainie mam 1588 już :P No ale jak grasz supportami
to tak jest. Wszystko wtedy właściwie zależy od pozostałej czwórki.


No nie wiem, support jest tak samo ważny jak inne postacie. Ja naprzykład siedze na 1400 tylko dzięki temu, że gram czasem rankedy Janna. Mam nią 90% wygranych a praktycznie jeśli gram na jakiejś innej pozycji to się ciesze jak nie przegrywam lane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować