Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Ech, jestem smutny - wychodzi na to że dziewczyny umieją grać w LoL-a i to na absurdalnie wysokim poziomie, to nie tak że wszystkie zostały wycarrowane (wybaczcie ironię, więcej nie będę ^_^). O czym się bardzo boleśnie przekonałem.

Arranged 5 Ranked vs LilyPichu i Shurelii (no i taki tam Lee Sin co miał 2.1k elo ale to już inna sprawa) :D Przegrać mimo ghostingu przeciwnika i siedzenia na jego streamie....QQ!

http://dreamborn.pl/polibuda/shurelily.lrf- replay

Choć jedno rozwaliło mnie doszczętnie - tego samego dnia właśnie rozmawiałem ze znajomym (który zresztą brał udział w meczu który przegraliśmy) o Shurelii i jej absurdalnie wysokim ELO a on twierdził że to Dyrus ją wycarrował i Lily. Yhyyyy. Chyba jednak nie xD

W sumie gra przegrana w champ select - żaden z nas nie spodziewał się Fiory na midzie. Myśleliśmy że to jakiś troll team (Arrangedy na US sprawiają że jak jest się w top 400 (choć w tej chwili to jesteśmy tak w top 450 bo nam nieco ELO spadło przez ten mecz) to dostaje się dowolne teamy z przedziału 1700-0) bo 1st pickują Fiorę to bierzemy Riven jako kontrę. A tu niespodzianka, Akemi Homura vel Shurelia poszła na środkowy lane. Potem się zmieniliśmy ale Riven to naprawdę kiepski mid...gdyby to była Akali to jeszcze ok ale cóż. No i ten Hiper Koksu Lee Sin....Meh ;)


Ale żeby nie było, wygrane przeciwko high elo teamom też mamy:
http://dreamborn.pl/polibuda/1800.lrf (w roli głównej hiper pro Maokai od nas robiący więcej ganków w 10 minut niż to co się normalnie widuje przez całą grę)
Triumphant Ryze dostępny tylko za wygrywanie turniejów, no i to platynka w S1. Ogólnie cały team miał wysokie ELO.

http://dreamborn.pl/polibuda/2100.lrf
Xerath 2100 ELO, reszta miała dość losowe ELO od 1200 do 1900.

Fajnie się gra takie rankedy, nie ma na kogo rage''ować. Jak przegrywamy to przez to że skopaliśmy team comp i nieumiejętnie skontrowaliśmy przeciwnika a nie przez total tardy. A błędy każdy popełnia i można potem to spokojnie przedyskutować a nie wściekać się na randomy wiedząc że w kolejnym meczu spotkamy ich kolejną porcję.

W sumie to właśnie od dawna żadnych replayów tu nie wrzucałem to uznałem że pora nadrobić zaległości, najlepiej właśnie meczami na hej elo bo w końcu jestem samozwańczym prosem (który musi grać supportami ale to opowieść na inny raz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się zraziłem do LOLa. Ostatnio kilka porażek (pogromów) potrafi zmniejszyć morale.Zauważyłem ciekawą rzecz: jak zaczynałem to każdy trzymał się na swojej lini i tak prawie do końca gry a jak już jestem na 12 lvl to pewnie gra losuje mi przeciwników na podobnym poziomie i i tak ok 5-6 lvl zaczyna się gankowanie w grupie.
Ale po tych kilku ostatnich porażkach nie widze sensu grać z nieznajomimi. Nie dość że nie grają drużynowo to jeszcze każdy każdego wyzywa od noobów. Ostatnio sie trafił taki ( staty 1-12-1 ) i zamiast biegać z nami pchał się sam na drugim końcu mapy na 4 wrogów.
Nie ma co robie 2 dni przerwy, podobne emocje zapewnia czytanie kpc. I nie psuje tyle nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 00:03, luzac napisał:

To jest całkowicie normalne. Matchmaking w LoLu ma na celu wyprowadzić Cię z równowagi
i całkowicie zdołować, po czym znowu zaczyna się Ci powodzić. Ile razy ja tę grę już
w cholerę rzucałem. :P


Właśnie takie mam odczucia po tej grze. I żeby nie było przyczyn porażki też szukam w swojej grze i zawsze następnego dnia wchodze do gry coraz bardziej zmotywowany z chęcią dania z siebie 120%. Ale co by nie mówić to po niektórych wzorcowych meczach radość jest nieziemska ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Kozak, czekałem :)

jarekao---> nie zrażaj się, zawsze będą się trafiać idioci. Poza tym, czasami tak jest, seria zwycięstw, a potem seria porażek. Ja raz nie mogłem wygrać gry przez jakieś 12 gier, same porażki, głównie nie z mojej winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Haha, no to wyjaśnione :D
Ale centaur będzie fajny, spoko, że Riot słucha ludzi i robi to, co chcemy, jeśli chodzi o championów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym pograć z konkretnymi ludźmi bo myśle, że w tej grze najbardziej liczy się teamplay a z obcymi to wiele akcji nie wychodzi. Znacie może jakieś klany z ktorymi można pograć. Myśle że więcej wyciągne z gry i szybciej się naucze grając z normalnymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 17:19, jarekao napisał:

Chciałbym pograć z konkretnymi ludźmi bo myśle, że w tej grze najbardziej liczy się teamplay
a z obcymi to wiele akcji nie wychodzi. Znacie może jakieś klany z ktorymi można pograć.
Myśle że więcej wyciągne z gry i szybciej się naucze grając z normalnymi ludźmi.


Można grać z ludźmi, których dodasz do listy znajomych i nie musisz wtedy mieć nawet całej 5-o osobowej drużyny, gra brakujących członków doda z listy oczekujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 17:46, loytar napisał:

aktualnie poszukuję supporta do teamu, więc jak coś pisz.


Wysłałem zaproszenie. Tylko że ja dopiero się ucze gry i mam 12 lvl ;P

Nufiko ---> wiem ale wole komunikacje na ts3 niż czat w grze. I wolałbym grać z ludzmi powyżej 21 lat a spotykam ludzi którzy maja w nickach 99, 98.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować