Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Na ile skuteczne są te zwroty RP za skiny, wspomniane w przypiętym poscie? Pytam, bo swego czasu pare kupiłem, no ale w międzyczasie champy się popsuły i nadają się co najwyżej do grzania ławy czy jakiś niezobowiązujących meczy, a nie do "poważnego grania". Szkoda by się marnowały i chętnie bym sobie podmienił na coś bardziej aktualnego.
I co w przypadku gdy skina który mam nie widze już w sklepie? :)
E: I za co właściwie jest jeszcze RP? Pytam, bo na próbę zrobiłem 2 konto, i widzę że za ogromny wyczyn wbicia 3lvl rozdali ileśtam. Jeszcze wyjdzie, że jestem w plecy i bardziej się opłaci grać od zera i jakoś przenieść obecne RPki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 19:37, Dziam_dziam napisał:

a) Xerath

Xerath na midzie jest stosunkowo dobry, mocny dmg, ale jednak nie jestem do niego przekonany w porównaniu do takiego Branda, czy LeBlanc, w lategame również nie spotkałem się z umiejętnym Xerathem.

Dnia 10.04.2012 o 19:37, Dziam_dziam napisał:

b) Fizz

Fizzem na midzie nie grałem, ale ogółem widziałem i wiem co potrafi ta śnięta ryba zrobić, bardzo dobry champ jeśli chodzi o moje zdanie.

Dnia 10.04.2012 o 19:37, Dziam_dziam napisał:

c) Swain (nie wiem czy się nim da czy nie po nerfie blue etc.)

Nerf nie ma nic do tego, jeśli potrafi się grać to nie ma problemu. Swain w sumie jak na moje oko lepszy od Xeratha, ale gorszy od Fizza, chociaż jak nie spojrzeć jego ulti + mana regen...

Dnia 10.04.2012 o 19:37, Dziam_dziam napisał:

Chyba, że polecacie coś innego?

Brand, LeBlanc, Lux.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie LeBlanc. To jest postać ekstremalnie dobra w early game, ale w late jest jedną z gorszych. Ciekawa prócz Lux i Branda jest Anivia, która w tf może całkiem sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 19:37, Dziam_dziam napisał:

a) Xerath
b) Fizz
c) Swain (nie wiem czy się nim da czy nie po nerfie blue etc.)
Chyba, że polecacie coś innego?


Z tych 3 polecam najbardziej fizza na mida. Czekasz do 4 lvl''u i jesteś counter-pickiem na prawie każde AP. Ogromny dmg, przyjemna farma (jego W zatruwa więc nawet jak nie uda ci się last hitnąć to i tak powinieneś dostać golda) Tylko trzeba wytrzymać do tego 4-6 lvlu. Bardzo ciężko zgankować fizza.

Xerathem grałem jak był za darmo i jakoś mi nie podpadł, jakiś taki za bardzo stabilny, po prostu spam all the time i tyle.

Swain ma ciekawą mechanikę gry, dzięki ultowi ciężki do złożenia, stun w paczce i jego ptaszek jest imba :)

Ale jak mówię najdłużej grałem fizzem i polecam go.

EDIT: LeBlanc potrafi wyccarować spokojnie grę, jednak to prawda, że bez Mejai po 40-50 minucie w late game to już kupa. Ale zazwyczaj był surrender z powoduje tons of damage.

Polecam również veigara :) Po nastackowaniu Q przyjemnie się patrzy jak zabijasz przeciwnika w dosłownie 1s a on nie może praktycznie nic zrobić. Obszarowy stun ftw.

No i Cassiopeia moja ulubienica. Ogromny harras jej ult w połączeniu z ultem amumu potrafi w większej ilości przypadków bardzo szybko zakończyć teamfighty. Jak dla mnie najbardziej agresywny AP champion ze wszystkich.

Ryze również jest bardzo agresywnym champem, wielkim plusem jest to że w late game posiada ogromny dmg i jest mocno tankowaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwroty są skuteczne, pod warunkiem, że robisz to pierwszy raz. Przy okazji możesz tylko zwrócić to co kupiłeś w ciągu 3 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 22:05, Nightdew napisał:

Istnieje jakaś strona z history of skin sales?


Była już podawana ze dwa razy. Więc może znów ktoś podrzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 23:07, Kamil2142 napisał:

Czym się róźni raw-Ad Kog''maw od shred-on-hit AD ?
Pierwszy to full auto attack, ale nie rozumiem jak ma ten shred on hit działać.


Jeśli dobrze rozumiem to dodatkowe/magiczne dmg przy każdym ataku. Mardredy/Wit''s End i tego typu itemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 23:07, Kamil2142 napisał:

ale nie rozumiem jak ma ten shred on hit działać.


Budujesz Koga na zasadzie "zabieram 6% HP z W, 4% HP z Bloodrazora, 42 HP z Wit''s Enda... stackujesz MR? wal się, mam Void Staffo i Malady, co daje mi jeszcze 1% do W a tobie miażdży resisty".

AD Kogiem sobie od biedy porzygasz, Shred Kog to jest czysty autoattack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 23:52, luzac napisał:

AD Kogiem sobie od biedy porzygasz, Shred Kog to jest czysty autoattack.


Jest gdzieś jakiś dobry build ( runki, masterki ) pod takiego koga? Na solomidzie jedynie rawAD, a wydaje się bydlak ciekawy.

@dizzy1942
Tak myślałem, dzięki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 11:23, luzac napisał:

TRM wyprowadził się z TSM Gaming House. Drama lepsza jak na MTV.

Źródło: TheOddOne grabiący pokój TRM''a.


Pewnie nie mógł znieść, że teraz Dyrus jest w drużynie, a on poza drużyną i że właśnie wygrali turniej w nowym składzie.

ps. jaki pokój, on spał w piwnicy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 14:18, Noma napisał:


>
> ps. jaki pokój, on spał w piwnicy xD
Miał własny pokój.


Ale i tak mieszkał w piwnicy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 14:20, Budo napisał:

>
> >
> > ps. jaki pokój, on spał w piwnicy xD
> Miał własny pokój.

Ale i tak mieszkał w piwnicy :D

Tylko wtedy gdy trollował z workiem na śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Greetings Summoner,

We recently noticed that your account on our EUW server was affected by a rare but serious bug, causing you to lose some portions of your purchased inventory. This letter is to notify you that your account has been fully restored - this includes champions, skins, and additional rune pages. Due to technical limitations, we are unfortunately not able to directly restore lost runes. If you lost runes, we have refunded you the total IP cost of all runes you have purchased, but you must repurchase them from the store.

We understand that this disruption happened on a holiday weekend and have added 2000 RP to your account to compensate you for any inconvenience this may have caused. Please note: your RP will not update until you initiate a purchase, but rest assured that your account has been credited.

If you have further issues, please submit a ticket at http://support.leagueoflegends.com and we would be happy to assist you further. We hope this situation will not discourage your from continuing to enjoy League of Legends.

Happy summoning!


OH YEEE JESZCZE NIGDY NIC NIE WYGRAŁEM :) 2k RP i 17k ip :)

edit ktoś jeszcze dostał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować