Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2012 o 22:06, Nufiko napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=pa1bWdiR3QM filmik z kradzieżą Barona przez Diamondproxa
(przewińcie na 42 minutę)



Hahaha niesamowite! To jedno z lepszych zagrań jakie widziałem :)
Ale wydaje mi się, że przed ulepszeniem grafiki q do barona nie było możliwe, więc buga jednak wykorzystał (chyba, że się mylę, nie gram sinem za dużo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2012 o 22:12, Budo napisał:

Ale wydaje mi się, że przed ulepszeniem grafiki q do barona nie było możliwe, więc buga
jednak wykorzystał (chyba, że się mylę, nie gram sinem za dużo).


Mi się wydaje, że było możliwe nawet przed zmianą, ale głowy za to nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 22:48, masterHADES napisał:

Mi się wydaje, że było możliwe nawet przed zmianą, ale głowy za to nie dam.


Smite ma zasięg 800, q sina 975, czyli możliwe, że było tak wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Q li singera od zawsze można było tam wskoczyć. Co nie zmienia faktu, że samo zagranie diamondproxa było amajzing, mimo iż Jarvanek pospieszył się ze swoim smajtem umożliwiając mu łatwe zestilowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze frytki do tego?
I tak Garus ma wiele przydatniejszych rzeczy, niż Darius, ale dzieciaki widzą tylko OP OP OP DMG TRUE ;)
A jak dostanie jeszcze jakieś buffy, to będzie całkiem wymiatał. Po co mu true dmg? Niech buffną to, co jest w nim wazne, nie potrzeba robić z Garena drugiego Dariusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie ma co ukrywać Darius to zły odpowiednik Garena, więc fajnie, jakby balansem byli podobni. Ze starymi masteriesami Garen zawsze brał % magic penetration, teraz brak tego boli. Był super pomysł, żeby jego ulti dawało pasywnie magiczną penetrację, kocham ten pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie o to mi chodzi, podkręcić jego skille, ale nie bawić się w jakieś true dmg, Garen jest odpowiednikiem Dariusa, nie róbmy z niego kopii :P Poza tym siła Garena nie leży w jego ulti, właściwie to tylko dodatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co komu skill który ma wbudowany pen działajacy tylko na ten skill. Nie lepiej po prostu dać mu te 50 dmg więcej? Chyba że ktoś chce bić z dfg na garenie, to zwracam honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 17:45, Kopiec napisał:

No to właśnie o to mi chodzi, podkręcić jego skille, ale nie bawić się w jakieś true
dmg, Garen jest odpowiednikiem Dariusa, nie róbmy z niego kopii :P Poza tym siła Garena
nie leży w jego ulti, właściwie to tylko dodatek...


Przepraszam, ale to Darius jest odpowiednikiem Garena, nie fałszujmy faktów ;]

Kryhuu---> a czemu nie, to taka specyfika Garena, bez przesadnych buffów można by dać jego ulti lepsze zdolności do faktycznej egzekucji celu :)
Kiedyś każdy brał masteries specjalnie pod ten skill na Garena, więc czemu nie. Obrażenia same w sobie nie są takie złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2012 o 18:06, Kryhuu napisał:

Po co komu skill który ma wbudowany pen działajacy tylko na ten skill. Nie lepiej po
prostu dać mu te 50 dmg więcej? Chyba że ktoś chce bić z dfg na garenie, to zwracam honor.

bo nie chodzi o lepsze zmasakrowanie targetow bez resistow, tylko o troche latwiejsze zniszczenie kogos kto te resisty ma.
Ulti Garena mogloby zadawac 1/3 Physical 1/3 Magic i 1/3 True dmgu. Taki "ultimate executioner skill"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogli poczekać do sezonu 3? Przecież ostatnio nawet wygrali z M5, a teraz jak ktoś nowy dołączy to nie bardzo mają szansę wygrać sezon. Chyba że jungleshotgg będzie chciał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować