Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2012 o 22:07, akwyx napisał:

> > I meta. A Shushei niestety nie.
> >
>
> Jego wybór. Jak woli trolować w soloq zamiast grać w najlepszych teamach profesjonalnych

> to nic nam do tego.
Oczywiście nic mi do tego, ale chyba może mi być smutno, że kiedyś bardzo dobry polski
gracz nie umie sie dostosować do nowej mety.


On jak by chciał to by umiał się dostosować, mi się wydaje, że jego nudzi granie zgodnie z metą a do tego jest strasznym indywidualistą przez co nikt nie chce grać z nim w team ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 09:14, Dregorio napisał:

Nie rozumiem, jak to Shu nie moze dostosowac sie do nowej mety? Cos mnie ominelo?


Tzn nie wiem czy nie może, ale od zawsze lubię oglądać jego stream i chyba wiem o co chodzi mniej więcej. Jego styl gry polega na ciągłym roamie, ostatnio jak jego team IWC grał z Warsaw5 to najwięcej cs''a w drużynie miał jungler skarner bo ciągle siedział na midzie, a Shushei biegał ciągle z topa na bot. W tym meczu udało mu się dostać parę killi i asyst za te ganki, ale często mu to nie wychodzi i kończy na tym bardzo źle. Pamiętam jak z meczu z SK Ocelote miał 300++ csa, gdzie Shushei nie miał nawet połowy z tego

Drugą sprawą jest to, że nie należy brać na serio jego meczy w Soloq, bo często to gry z czystej nudy (żeby nie powiedzieć trolling). Wiadomo też, że jak weźmie coś pokroju Gragasa czy Orianny to raczej wygra swój lane, ale on częściej bierze coś dziwnego co niby działa, ale nie do końca jak np Nunu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 09:53, masterHADES napisał:

Ale on nawet na turniejach gra Eve na midzie, albo chce blue katariną :p


On akurat umie grać tą Eve, więc jej nie wymieniałem. Inna sprawa, że na turniejach nie gra się z idiotami i każdy sobie tego pinka kupi..

No, a blue na katarinie zły nie jest jeżeli nikt go nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 16:23, hammerfall87 napisał:

Przeniosłem się na east i na rankedach ludzie nie chcą wygrywać

A ja się przeniosłem i ludzi gniotę. COINCIDENCE?
:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 16:41, cubbek napisał:

> Przeniosłem się na east i na rankedach ludzie nie chcą wygrywać
A ja się przeniosłem i ludzi gniotę. COINCIDENCE?
:D :D


jakie elo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 16:41, cubbek napisał:

> Przeniosłem się na east i na rankedach ludzie nie chcą wygrywać
A ja się przeniosłem i ludzi gniotę. COINCIDENCE?
:D :D


jakie elo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 20:17, hammerfall87 napisał:

rengar na solo top dobry i jak go budowac i co go niszczy ?

Dobry. Nastackowane Q z krzakow robi miazge. O ile slyszalem od paru osob to ciezko ma z Jaxem, Darkiem, Renektonem. Bulidu nie znam, ale TriForce zawsze dobre (tonz of demejdż)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 20:17, hammerfall87 napisał:

rengar na solo top dobry i jak go budowac i co go niszczy ?

na topie 1v1 wlasciwie wiekszosc go niszczy, ale zalozmy ze Riven, Yorick, Jayce, Panth, Irelia, Kayle, Darius, Renek.
na inne lany to wystarczy kupic pink warda i juz jest bezuzyteczny
jedyne co jest w nim dobre to armor/mr buff na W ktory jest spory, reszta taka jakas slaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że Lyte i reszta ekipy postanowili uciąć nagrody od października, w zamian dając nowe bajery do trybunału, twierdząc, że wiele osób robi Trybunał na odwal się dla free IP. To co kurna ze mną?

20120925085333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 08:46, sirufok napisał:

Wow, właśnie mi wpadło prawie 3200 IP za trybunał. No ale przecież nie warto tego robić
;]


To ja teraz nie gram i wiem, że ucinają ip xD
Jak dla mnie dziwna polityka... chcą uciąć jedyną wymierną nagrodę (na ile wymierna może być wirtualna waluta z gry) za trybunał dając w zamian rzeczy, które i tak mogli by dodać.

@up zawsze mnie bawiło to xxx cases today, 15 cases tomorrow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 09:16, Budo napisał:

To ja teraz nie gram i wiem, że ucinają ip xD


Sprawdzam newsy z lola, więc również o tym wiedziałem. Po prostu pokazuje razem z Luzakiem, że warto było się w to bawić. A to pewnie była ostatnia dostawa IP przed ich eliminacją z trybunału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 08:55, luzac napisał:

Szkoda tylko, że Lyte i reszta ekipy postanowili uciąć nagrody od października, w zamian
dając nowe bajery do trybunału, twierdząc, że wiele osób robi Trybunał na odwal się dla
free IP. To co kurna ze mną?

To teraz nie będzie miał kto sprawdzać tych spraw. Pomijam, że szybkość karania też ulegnie znacznemu spowolnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować