Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Przyjęło się, że na shyvanie core item to latarnia ale ostatnio olałem ten item na rzecz szybszego wit''s end i wyniki są niezłe. Testowałem na normalach, teraz spróbowałem na rankedzie.

20121004014206

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 01:45, Elkhwind napisał:

Przyjęło się, że na shyvanie core item to latarnia ale ostatnio olałem ten item na rzecz
szybszego wit''s end i wyniki są niezłe. Testowałem na normalach, teraz spróbowałem na
rankedzie.

Chyba problemem może być tutaj sustain w jungli. Mimo wszystko nie masz wtedy wczesnego arrmora/lifesteala co za tym idzie bardziej obrywasz w jungli, a to moze przelozyc się na gorszą counterjungle. Myślę, że może się sprawdzić przeciwko określonym team copom, gdzie jungler przeciwny nie zrobi Ci invade a top i mid są AP (ew. jungler).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, chore są godziny rozgrywania turnieju. Dzisiaj od 18:00 do 6:00, ale najgorsze jest to, że finał się zaczyna o 4 rano... :/ Riot się zdecydowanie nie przejmował Europą przy ustalaniu rozpiski. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Gangplank na solo topa się jeszcze nadaje? xD Ostatnio udało mi się go nabyć(jakoś tak kupuję sobie championów po kolei według ip) i zastanawiam się jak go dobrze budować. Póki co szybko robię philo stone, buty i hoga, co wydaje mi się chyba niezłe(przy czym staram się jak najwięcej farmić z q) pod względem zdobywania złota. Pytanie co dalej. Jak na razie próbowałem opcji warmrog+frozen malet i pod względem wytrzymałości nieźle to wygląda, ale w ataku szału nie ma. Coś polecacie? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2012 o 18:04, Ecko09 napisał:

No to mistrzostwa czas zacząć. Chociaż na początek i tak ze 2 godzinki opóźnienia będą
pewnie.

Kto już jest w finałach ?
Ile drużyn awansuje z fazy playoff?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Veggie na polskim streamie powiedział, że gwiazdą turnieju może się okazać Draven. :P W sumie fajnie by było zobaczyć na bocie kogoś spoza trójki Corki/Ez/Graves.

A tak na marginesie - dziś podano informację, że w tym sezonie jeden z turniejów Intel Extreme Masters odbędzie się w Spodku. :) Impreza będzie w dniach 18-20 stycznia 2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować