Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2012 o 15:01, Ecko09 napisał:

Ja dobrze widzę, Alex ich w 2 meczu vs Crs w grupie wziął AP Yi na mida i jeszcze pente
walnął? xD

No ale jak oni cisneli ich od początku jak dzieci to sie nie dziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 13:05, Mange napisał:

3-4 op postacie najlepiej na mida i z data produkcji +wrzesień 2012. Moze być trudny,
ale zeby w dobrych rekach był op

Diana (w sumie nie pamiętam, kiedy się pojawiła, ale to powinno być po wrześniu) i Elise. Niektórzy w tym temacie pisali, że Syndra jest hidden OP, ale tutaj nie mam zdania, bo nią nie grałem ani nie widziałem, żeby ktoś tą postacią wymiatał. W sumie to praktycznie wcale jej nie widuję. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 13:05, Mange napisał:

3-4 op postacie najlepiej na mida i z data produkcji +wrzesień 2012. Moze być trudny,
ale zeby w dobrych rekach był op

Cóż powiedziałbym Zyra, ale ona pojawiła się w wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 10:11, kryst90 napisał:

Nowy odcinek z league of legends, tym razem gram rankeda olafem. Myślę ,że idzie mi już
coraz lepiej. Zapraszam do oglądania.

http://www.youtube.com/watch?v=j-ZyvIaKAfg


Kolego, wybacz, że tak z grubej rury, ale nie dotrwałem nawet do 2 minuty ;/
Po pierwsze: to nie jest jeszcze 3 sezon.
Po drugie: jakie elo hell? Twój kolega widzę, że ma przynajmniej platynę skoro twierdzi, że elo hell rozciąga się nawet do 1,6k.
Po trzecie: flash na Olafie?

Tyle na razie ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 13:05, Mange napisał:

3-4 op postacie najlepiej na mida i z data produkcji +wrzesień 2012. Moze być trudny,
ale zeby w dobrych rekach był op


Syndra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 13:46, sirufok napisał:

Po drugie: jakie elo hell? Twój kolega widzę, że ma przynajmniej platynę skoro twierdzi,
że elo hell rozciąga się nawet do 1,6k.

Elo Hell nigdzie się nie zaczyna i nigdzie się nie kończy. Niczym Uroboros, wąż który pożera własny ogon, tak i Elo Hell rozciąga się na wszystkie plany egzystencji. Źli gracze (bądź tacy którzy po prostu mają zły dzień) zdarzają się na każdym ELO. Oczywiście sporo zależy od definicji słów "źli gracze". W tej grze w końcu jeden gank potrafi zaburzyć balans na lanie i jeden gracz skończy z 3/0 a drugi z 0/3 mimo tego że ich umiejętności są porównywalne. I potem lecą teksty"HOW THE FUCK DID YOU HIT PLAT, U SHOULD BE SILVER!"
Choć muszę przyznać, powiedzieć że ELO Hell to nawet 1600 to już nieźle, ostatnio jak sprawdzałem to to był top 3%. Toż to w końcu jest poziom Ocelote''a ;)

Dnia 01.12.2012 o 13:46, sirufok napisał:

Po trzecie: flash na Olafie?

Pro metagame. Flash i slow z Q, super mocne combo do gankowania. A to że Olaf ma ulta który uodparnia go na wszystkie możliwe CC i może dzięki ghostowi uciec o wiele dalej niż gdyby miał flasha jest nieistotne. Flash ma być na każdej postaci i basta!

A przy okazji:
http://www.youtube.com/watch?v=m9P4trNWxYk&feature=youtu.be
Dlaczego ja nie trafiam na takie kwiatki przeglądając Tribunal ;-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 20:38, Kamil2142 napisał:

Skoro już wspomniano kilka słów o olafie. Jak się toto buduje ostatnimi czasy? + Daje
radę w nowej dżungli? Mam ochotę na niego ostatnio.


Jakieś warmogi, shurelie, randuiny i będzie git. W nowej jungli ma być podobno jednym z najlepszych junglerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 21:03, Kamil2142 napisał:

>
Nicee. Ogółem CDR->HP ?
Maksować E>W czy Q ?


Na linii raczej E, chyba, że masz problemy z farmieniem to Q, zeby z dystansu farmić. W jungli Q.
Osobiście wole najpierw HP, później o CDR się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, szalona gra numer dwa między CLE.EU a WE. :O Każdemu radzę ją obejrzeć, trwa już 60 minut (co typowe w przypadku drużyny z Europy), ale emocje są naprawdę niesamowite. :P I ciągle nie wiadomo, kto wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować