Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Riot wkrótce sam zrobi przesiew kont na lol lvl i udostępni wszystkie nicki z tamtego pułapu. Opcja zmiany nicku też będzie wtedy przeceniona, więc poczekaj jeszcze trzy tygodnie a będzie ci dane.

Co do drugiej sprawy, to jak najbardziej ma to sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 15:29, Markush napisał:

@ziptofaf Dostałem przez ciebie dzisaij reporta /.../


Bardzo źli teammaci, mi się dzisiaj trafił Singed to po prostu poszedłem nim na mida bo topa zajął Darius. I zbudowałem 3 Rod of Ages (na 4 nie starczyło czasu). Nikt nie rage''ował (choć jedna osoba zwróciła mi słusznie uwagę że mogłem jednak ghosta wziąć zamiast flasha...no ale to 1st time Singed w końcu, nie pomyślałem). Bardzo istotne jest szybkie zdecydowanie się na postać żeby inni wiedzieli co za lane dostaniesz zanim sami zdążą coś wybrać. Ja osobiście mam pod CTRL+V zawsze napisane "Oh, God of randomness, bestow your blessing upon me and choose a champion that I shall play" i od razu po wklejeniu tego do chatu klikam na lock-in. W międzyczasie z kolei bot lanem było combo Tryndamere + Kennen. Śmieszne o tyle że wszyscy w obu teamach mieli złoto-platynę. No ale w końcu to normale, można sobie pozwolić na odrobinę luzu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nawet wypróbuje to granie randomami, bo rzeczywiście to może być fajny odpoczynek od try hard''u na rankedach. Tylko może na blind pick bo jakoś pickowanie randoma będąc last pickiem na drafcie wydaje mi się zbyt hardkorowe xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 15:04, ziptofaf napisał:

@ Yawei
Nie potrafię zrozumieć ludzi mówiących że Dota 2 jest... za trudna. Przecież tam też
jest matchmaking i ktoś na 1-2 levelu trafia głównie na takich przeciwników. Można się
spokojnie tej gry nauczyć i wcale nie jest jakaś absurdalnie wymagająca w tym aspekcie.
Ot, po prostu całkowicie zapomnieć o przyzwyczajeniach z LoL-a i idzie nieźle.

Owszem jest matchmaking. To mi nie przeszkadza. W dote teoretycznie umiem grac, ale w praktyce strasznie kaleczę. W lolu sam skill mechaniczny nie jest aż tak wazny jak w docie. Kiedy w Lolu naprawde duzo mojego braku umiejetnosci potrafie nadrobic samą wiedzą jak co dziala, to w docie, nawet jesli znam teorie to brak umiejetnosci i gibkich rączek zupelnie uniemozliwia mi gre na jakimstam poziomie. Mam nadzieje ze wyjasnilem to dobrze :)

@Budo
Nigdzie nie powiedzialem, ze pula herosow jest czyms co mi utrudnia gre, wrecz przeciwnie, przyczynia sie do latwiejszego jej opanowania(tak samo jak brak run). Owszem wyobrazam sobie. To nie jest gra w farmienie IP (tylko golda na lejnach :D).


@Singed+Flash
Moim zdaniem idac singedem na mida jednak mozna wziac flasha, tak to robi sie ryzykownie. Ghost jest lepszy na dlugich lejnach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 15:42, Fimbulvinter napisał:

Jeżeli mówimy o grze MOBA to
raczej zagranie każdym bohaterem jest konieczne do samego wyczucia w czym jesteśmy dobrzy


Oczywiście, że nie. Ja dokładnie już wiem w czym jestem dobry, w czym średni, a czego w ogóle nie tykać, bo katastrofa, a jest od groma champów, którymi nie grałem w ogóle, przynajmniej ze 30. Chyba masz za duże ciśnienie na testowanie- powybieraj sobie kilku solidnych champów za mniejszą ilość ip i graj nimi- ucz się różnych ról na kilku modelowych championach, w miarę jak będziesz zbierał ip, to sobie odblokujesz kolejnych. Ja zaczynałem od Garena, Nasusa, Gangplanka, Gragasa i nimi grałem przez długi czas zbierając ip- w tym czasie testowałem różnych innych w darmowych rotacjach. Niestety nie można mieć wszystkiego od razu, to też jest mechanizm riotu zmuszający nas do gry ;]
Tyle, że mnie to nie boli^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 17:43, sirufok napisał:

Finał jest dzisiaj? O której teoretycznie powinien się zacząć?

LB (TPA - M5) i WB (WE - Fnatic) zaczynają się o 19.
Finał LB będzie o 22, a Grand Final o 1:00.
teoretycznie oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 17:48, cubbek napisał:

LB (TPA - M5) i WB (WE - Fnatic) zaczynają się o 19.
Finał LB będzie o 22, a Grand Final o 1:00.
teoretycznie oczywiście :)


Do pracy na 9, ale chyba jednak się zmotywuję i obejrzę mecz na żywo. Narzeczoną trzeba uśpić, słuchawki na uszy i jazda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 18:00, sirufok napisał:

> LB (TPA - M5) i WB (WE - Fnatic) zaczynają się o 19.
> Finał LB będzie o 22, a Grand Final o 1:00.
> teoretycznie oczywiście :)

Do pracy na 9, ale chyba jednak się zmotywuję i obejrzę mecz na żywo. Narzeczoną trzeba
uśpić, słuchawki na uszy i jazda ;]

Chloroform i jazda :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 18:31, sirufok napisał:

ALL HAIL PAWLOW

Przez ciebie 18 osób straciło możliwość grania w LOLa na sowich wymarzonych kontach. Spójrz im teraz w oczy i powiedz, że zrobiłeś to dla dobra ogółu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu ostatnio Ahri nie widać na rankingach? Świetny mid, przeciw któremu ucieczka pod wieżę nie ratuje. Czyżby chodziło o to, że główny damage to skillshoty i o wiele łatwiej ownić (ostatnio popularną) Katą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Szukam kogoś do wspólnej rozgrywki duo lub osób do teamu. Moje dotychczasowe elo to 1378, wiem ,że to nie jest za dużo ale myślę ,że gram całkiem nieźle. Mój nick to Arestydes na eascie. Gram praktycznie codziennie więc nie ma problemu z umuwieniem się na jakąś konkretną godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Taipeie znowu utarli nosa M5. Ech, a liczyłem, że tym razem się odegrają :/ No ale niestety Genja rozegrał słaby turniej i wiele razy łapali go w niewłaściwym dla niego miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować