Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2012 o 19:36, mlynar911 napisał:

Rengar czy Lee Sin do jungli ? ;) bo mam dylemat


Ja bym Ci polecał Lee Sina bo w końcu to kanoniczna postać zarówno w samym lol''u jak i w jungli i potrafi dać niesamowity fun podczas gry. Tyle, że nie jest łatwy do gry i nie zdziw się jak kilka pierwszych gier nim to będą faile. Ale od razu mówię, że Rengarem nie grałem więc cholera wie może on daje jeszcze więcej radości niż ślepy mnich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 17:31, Mange napisał:

Lux vs kata, kto lepszy?

Kata. Na lejnie bije Lux i ma większe możliwości wyciągania gry, tylko potrzebuje chociaż ze dwóch osób z mózgiem w drużynie jak gra jest w miarę wyrównana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 19:41, Kryhuu napisał:

> Lux vs kata, kto lepszy?
Kata. Na lejnie bije Lux i ma większe możliwości wyciągania gry, tylko potrzebuje chociaż
ze dwóch osób z mózgiem w drużynie jak gra jest w miarę wyrównana.

Bo mi ludzie pomieszali. Dawno nie grałem i nie ogarniam kto teraz jest lepszy, a kto gorszy.
Więc jak picknałem lux vs kata to u mnie trochę poflejmowali, a jak zniszczyłem kate na midzie to przeciwnicy napisali, ze lux jest kantra na kate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 19:47, Mange napisał:

> a jak zniszczyłem kate
na midzie to przeciwnicy napisali, ze lux jest kantra na kate :)


To chyba koleś zapomniał mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 20:57, Hummer napisał:

Ja myślałem, że z tymi Cleaverami to jakiś głupi żart...


Niet. Na Riven to bosko działa, wczoraj w jednej grze penta+double quadra ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2012 o 13:45, Hummer napisał:

Pawlow, potrzebny jesteś. Ludzie czekają na radę eksperta trybunału.


Wybacz, recepta na sukces jest pilnie przeze mnie strzeżona. Nie pozwolę byle Mangowi zbliżyć się do mojego poziomu.

Btw, nie udało mi się dobić do 500 poprawnie rozwiązanych spraw pod rząd. Jakieś buraki spardonowały gościa za pierwszą sprawę, a w 3 kolejnych pokazał prawdziwe oblicze.
Trza teraz śrubować od nowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2012 o 10:41, sirufok napisał:

Wybacz, recepta na sukces jest pilnie przeze mnie strzeżona. Nie pozwolę byle Mangowi
zbliżyć się do mojego poziomu.

<sad panda> :(
Zresztą ja żadnych recept nie chcę, prosiłem tylko o opinie ludzi którzy zajmują się trubunałem. Zresztą już zapomniałem o tym delikwencie ^^ BTW w trybunał się nie bawię, bo głupio będzie jak sam siebie będę musiał ukarać. A i nicku mojego sie nie odmienia, choć zabawnie to wyszło XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rengar jest chory. Właśnie sobie go kupiłem, zagrałem jedną grę przeciwko AI, żeby zobaczyć, jak jego skille działają i się wziąłem za normala. Skończyłem ze statami 11/1/11 i miałem dwie fajne sytuacje, w których byłem chyba 1v3 na resztkach życia (sam myślałem, że już wtedy było po mnie), a kończyłem z double killem i to bez zgonu. :P Fajna zabawa z nim, mam nadzieję, że już bardzie jgo nerfić nie będą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 15:17, matiz123 napisał:

Rengar jest chory. Właśnie sobie go kupiłem, zagrałem jedną grę przeciwko AI, żeby zobaczyć,
jak jego skille działają i się wziąłem za normala. Skończyłem ze statami 11/1/11 i miałem
dwie fajne sytuacje, w których byłem chyba 1v3 na resztkach życia (sam myślałem, że już
wtedy było po mnie), a kończyłem z double killem i to bez zgonu. :P Fajna zabawa z nim,
mam nadzieję, że już bardzie jgo nerfić nie będą. :D


Akurat mocny nerf będzie w next patchu, na pbe już siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 15:31, windows00 napisał:

> Rengar jest chory.
I hope he gets better...

Kotek był chory i leżał w łóżeczku...

A tak btw, to serio kolejny nerf dla niego? Imo od poprzedniego nerfa przestał być OP i stał się w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować