Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2013 o 08:38, Ciekawski94 napisał:

rozumiem, że nowe rankingi już są?

chyba nie całkiem, bo narazie jedyne co się zmieniło to , że zniknęły emblematy za elo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 06:22, hammerfall87 napisał:

Nerf talona sprawi ,że bedzie bezużyteczny ?


Na pewno sprawi, że będzie mniej wybierany. Bo każda postać w rozsądnych rękach jest użyteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie rzeczy które jeszcze nie zostały zaimplementowane a są na ukończeniu, żebyś nie musiał ich ściągać później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 10:27, BlackBomb napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z Kennenem "Basic attack has been retuned so it’s
more responsive"?


Po prostu lepszy last hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez macie po tym nowym patchu problemy z grafiką? Czasem na ekranie pojawiają mi się jakieś prostokąty,albo minimapa zaczyna się świecić ... pamiętam,że miałem tak kiedyś na PBE... ale żeby na officialu? Napewno to nie artefakty karty graficznej,bo inne gry działają bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 17:26, Memorr napisał:

tez macie po tym nowym patchu problemy z grafiką? Czasem na ekranie pojawiają mi się
jakieś prostokąty,albo minimapa zaczyna się świecić ... pamiętam,że miałem tak kiedyś
na PBE... ale żeby na officialu? Napewno to nie artefakty karty graficznej,bo inne gry
działają bez zarzutu.

Ja tak mam, już myślałem że mi ekran pada gdyż też już jest wiekowy ale zaobserwowałem to tylko podczas grania w LOLA, ekran czasami mignie, czasami coś wyskoczy , jakiś czarny pasek przejedzie wzdloz ekranu, ale trwa to zawsze milisekundy i tylko irytuje niż przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 21:08, sirufok napisał:

Ryjotowcy to mają dobrze. Nie dość, że im płacą za granie w Lola to jeszcze dostają dodatkowe
300$, żeby kupowali inne gry. OP.
http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/16rjm7/til_riot_pays_employees_300_a_year_to_buy_games/


Heh, żyć nie umierać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to czy tylko u mnie po patchu czas oczekiwania w kolejce do gry niemiłosiernie się wydłużył? Jako przykład: przed patchem w normal yoloq czas wynosił jakieś 15-20 sek, a teraz to jest co najmniej 1-2 minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 23:26, sirufok napisał:

Tak w ogóle to czy tylko u mnie po patchu czas oczekiwania w kolejce do gry niemiłosiernie
się wydłużył? Jako przykład: przed patchem w normal yoloq czas wynosił jakieś 15-20 sek,
a teraz to jest co najmniej 1-2 minuty.


Za cienki jesteś, a botów do yolo nie mogą wrzucać, no i mało ludzi na Twoim poziomie :<
Mi się patch właśnie ściąga, zobaczymy co tam ugotowali. Kupię Rengara jak nic nie będą z nim grzebać w kolejnym patchu, bo podobał mi się od zawsze, ale nie chcę champa, którego na przemian nerfią i buffują co patch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować