Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2013 o 16:39, Nightdew napisał:

Tyle czasu im zajęło, aby wpaść na pomysł lekkiego obniżenia jakości kosztem braku lagów?...


I tak laguje tak samo nawet na 320p -,-'' Tak fatalnie zorganizowanego turnieju w LoLa nie było od wielu, wielu miesięcy, oby na kolejne IEMy ogarnęli się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2013 o 17:11, Ecko09 napisał:

I tak laguje tak samo nawet na 320p -,-'' Tak fatalnie zorganizowanego turnieju w LoLa
nie było od wielu, wielu miesięcy, oby na kolejne IEMy ogarnęli się.


Mi się udało dzięki temu normalnie obejrzeć cały mecz i to na najwyższej rozdzielczości. A warto było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 17:11, Ecko09 napisał:

I tak laguje tak samo nawet na 320p -,-'' Tak fatalnie zorganizowanego turnieju w LoLa
nie było od wielu, wielu miesięcy, oby na kolejne IEMy ogarnęli się.


Po wcześniejszym resecie streamu na max rozdzielczości u mnie już było ok. 0 zacięć.

@necron1501
Mecz, który się przed chwilą skończył pomiędzy Azubu Frost i Gambit Gaming i oczywiście wczorajszy mecz Fnatic vs SK z udziałem Kassadina w rękach XPeke.
Poza tym turniej jeszcze się nie skończył, więc wstrzymałbym się z wyborem tego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 17:22, Ostrowiak napisał:

a teraz co to leci, bo się w drabince już pogubiłem

Azubu Frost vs. Gambit - Semi Final #2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol Rosjanie zagrali sneaky, przez ostatni miesiąc udawali, że nie umieją grać a jak przyszło grać na koreańczyków to nagle grają jak dawniej, ale i tak będzie im ciężko z Blaze które jest aktualnie lepsze od Frost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 18:03, masterHADES napisał:

lol Rosjanie zagrali sneaky, przez ostatni miesiąc udawali, że nie umieją grać a jak
przyszło grać na koreańczyków to nagle grają jak dawniej, ale i tak będzie im ciężko
z Blaze które jest aktualnie lepsze od Frost


Na tym turnieju może i lepsze Blaze, ale ogólnie w ostatnich tygodniach to Frost prezentowało się lepiej, pzoa tym pewnie nie chcieli pokazać wszystkich swoich taktyk, bo czeka ich finał OGN niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

New meta!
Feed support, starve ad carry, win game.
Niesamowite. W fazie grupowej chyba specjalnie się podłożyli, bo inaczej nie potrafię wytłumaczyć tej dominacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować