Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2013 o 23:14, Budo napisał:

Graj rankiedy nubie, normale są dla lamusów

Nie, no to teraz to mnie zachęciłeś:D. Tak jak napisał Hummer LoLa traktuje bardziej jako zabawę, a nie jak jakieś zawody o złote kalesony. Zresztą mam świadomość, że zanim miałbym zacząć grać rankedy to musiałbym jeszcze trochę poćwiczyć swojego wątpliwego skilla, bo tak to nie ma większego sensu. Zresztą pożyjemy, zobaczymy, jak się wkręcę to i ranki się pojawią:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa champy w cenie jednego normalnie, nawet na chacie w trakcie gry jest "Quinn and Valor". Tylko czekać na 12600 IP i 1950 RP ceny.

W sumie całkiem fajna postać tylko mechanika pasywa jest irytująca. Czekaj aż losowo pojawi się na konkretnym wrogim champie, walić w niego autoatak, potem od razu kontynuuj z E (które jest dziwne, ćwierćsekundowy gap closer by chwilę potem cię odrzucać gdzieś do tyłu) żeby znowu mieć pasywa.

Q z kategorii maximum trolling bo to jeden z nielicznych blindów w tej grze, chyba już wszystkie inne poza blindem Teemo usunęli. W sumie nadaje się do baitowania przeciwnika, ma też w sumie całkiem niezły dmg. Zadaje rozpryskowy damage ale nie porażające te wartości, do Dravena to Quinn daleeeko.

Na mój gust postać ma potencjał ale na razie zbyt dużo zależy od losowego pasywa, nie obraziłbym się też na 25 bonus range'a bo 525 to nie za dużo. No i ult który sprawia że giniesz w 2 sekundy bo się zmieniasz w melee, mogłoby chociaż trochę armora dodawać...

20130215140420

20130215140520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 14:18, BlackBomb napisał:

W zasadzie na jaki lane jest ta postać? Top czy adc?


AD Carry jak sądzę. Na topie to jej raczej nie widzę, większość champów to ją tam zje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 09:32, windows00 napisał:

> big buff BotRK
?
Ja tam widzę tylko zmianę składu i nieznaczny wzrost ceny...


+30% AS do obecnych statystyk to mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 14:56, sirufok napisał:

+30% AS do obecnych statystyk to mało?

Od teraz Blade of the Overpowered King.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że Riot dąży aby wyeliminować wszystkie losowości w grze (oprócz kryta). W końcu to gra esportowa, powinny liczyć się umiejętności a nie fart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tu jeszcze ma problem z połączeniem się z grą? Normalnie odpaliłem rankeda, odliczanie w lobby dobiegło końca ... i nic się nie stało, klient jest odpalony lecz gra nie. Próbowałem logować się jeszcze raz, mam przycisk "reconnect" ale jego klikanie nic nie daje. Ludzie skarżą się na podobny problem na forach riotu. Meh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 16:06, Laston napisał:

Myślałem, że Riot dąży aby wyeliminować wszystkie losowości w grze (oprócz kryta). W
końcu to gra esportowa, powinny liczyć się umiejętności a nie fart.


Nie każdy champion musi być robiony pod esport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Losowy fakt który - być może - komuś się przyda: nowy system lig to żart; żeby przeskoczyć dywizję potrzebne jest 6(?) wygranych. Czyli przy progresie teamów 3v3, 5v5 z golda 1 na platynę 1 ok. 25-30 gier. Tymczasem przy nowo założonym teamie 5 wygranych (przy trafieniu na dobrych przeciwników) daje diament 2.
Nie usunęli elo, dali je m.i. jako tło do określenia miejsca z unranked, i nadal jest to strasznie losowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście okazało się, że wszyscy poza mną akurat do tego meczu się połączyli i mam przegraną i stracone punkty. Mam nadzieję, że Riot to anuluje, jak to robi przy podobnych przypadkach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forever alone :<
Ostanio właśnie dużo osób ma takie problemy, z uruchamianiem LoL''a, połączeniem z grą, tworzeniem drużyn itp. Klient gry po prostu pełen jest bugów i innego syfu, którego nie naprawia się od jakiegoś czasu.
Dobrze, że rankedów nie gram to chociaż punktów przez to nie tracę. huehuehue

zapomniałem dodać, żebyś następnym razem próbował uruchamiać przez pliki gry: LoL>rads>solutions>asdasdw>releases>0010101>deploy>Leage of Legens.exe
Czasami działa czasami nie, czasami też trzeba do tego restartu kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mój cały post to był taki żarcik ;]
Na serio- znajdź sobie duo partnera na podobnym, albo wyższym poziomie i graj- nie jest źle, po jakimś czasie przestajesz się już spinać i masz wylane. Kilka rankedów tygodniowo spokojnie można przetrzepać na podtrzymania formy, nikt nie każdy cisnąć ich cały czas :)
Zdarzają się trolle, zdarzają się flejmerzy, ale zdarzają się też miłe niespodzianki i normalni gracze, normalne gry, normalni przeciwnicy i sportowa rywalizacja, co zawsze wynagradza wszystkie nieprzyjemne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 19:43, luzac napisał:

Wcześniej wrzucana rada z podmianą AdobeAir na nowszą wersję pomaga na niektóre problemy.


Ale przecież ja wrzucam tylko niepotrzebne linki od Riotu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.twitch.tv/biracialmage/b/367542409#

Dlatego właśnie Silver V, Gold V, Plat V i Diamond V są NAAAJLEPSZE. Nie można z nich spaść! Więc grzecznie wchodzimy do gry i prosimy przeciwników o honor w zamian za free wina. A wiecie co jest najlepsze? Że skoro tamten Gangplank miał Gold V to najprawdopodobniej po swojej stronie miał osoby z Silver I robiące swoje Best of 5... ;)

Inna sprawa że temu panu chyba Riot już podziękuje:
http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=3128643

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2013 o 14:56, sirufok napisał:

+30% AS do obecnych statystyk to mało?

W tym linku, który podałeś zmiana ta nie była wyróżniona, więc została wstawiona wcześniej (i była wyróżniona we wcześniejszym poście ze zmianami) - wypadało więc napisać ocb, nie każdy na pamięć zna statystyki wszystkich przedmiotów w obecnej formie w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować