Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2013 o 23:29, necron1501 napisał:

Poszukuję chętnego/chętnej na pomoc w wybiciu się z bo5 Silver I-->Gold V. Już 3 podejście
za mną i za każdym razem 2:3 w/l. Ja nie wiem jak tam gracze są dobierani ale ruletka
jest ogromna. Czasem wygrywamy grę w 19 minut, a czasem tak feedują przeciwnika że nie
da rady.


Ale serwer brazylijski, czy jaki?

btw Riot make bug
http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=3274092

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w święta były na ogół jakieś większe przeceny skórek? Szykować się na coś czy raczej olać bo dla Riotu Wielkanoc to nie taka okazja jak Boże Narodzenie czy Nowy Rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 08:06, Krytyczny napisał:

Czy w święta były na ogół jakieś większe przeceny skórek? Szykować się na coś czy raczej
olać bo dla Riotu Wielkanoc to nie taka okazja jak Boże Narodzenie czy Nowy Rok?


Żadnego info na temat specjalnych wyprzedaży nie było, więc raczej nie będzie.


@reszta
Grajta i opowiadajta o nowej Karmie i Udyrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 08:06, Krytyczny napisał:

Czy w święta były na ogół jakieś większe przeceny skórek? Szykować się na coś czy raczej
olać bo dla Riotu Wielkanoc to nie taka okazja jak Boże Narodzenie czy Nowy Rok?

Jak narazie zamiast Mafia MF jest Bunny Riven, Cottontail teemo i Valkyria Leona

God damn you riot
http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/36796102.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 23:33, Ecko09 napisał:

Nie wiedziałem, że na diamencie Akali się banuje -,-'' I to nie pierwszy taki przypadek.


Dobrze, że patcha nie ma jeszcze na east, bo bym kicka dostal za random picka xd

Akurat Akali nie jest zlym banem, w tej chwili jest naprawde nieznosna, bo gunblade sprawia jednoczesnie, ze ma duzy sustain i dmg przy all-in. Nie jest op, ale co chcialbys banowac, amumu? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 09:13, Yawei napisał:

> Nie wiedziałem, że na diamencie Akali się banuje -,-'' I to nie pierwszy taki przypadek.

>
>
> Dobrze, że patcha nie ma jeszcze na east, bo bym kicka dostal za random picka xd

Akurat Akali nie jest zlym banem, w tej chwili jest naprawde nieznosna, bo gunblade sprawia
jednoczesnie, ze ma duzy sustain i dmg przy all-in. Nie jest op, ale co chcialbys banowac,
amumu? XD


No ale marnować bana na pick, którego zwykły pink totalnie zniszczy nawet, jeśli ma 20/0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2013 o 09:50, Ecko09 napisał:

No ale marnować bana na pick, którego zwykły pink totalnie zniszczy nawet, jeśli ma 20/0?


Takie gadanie, tylko, że jak Akali ma 20/0 i zabicie twojego carry zabiera jej sekundę a twojego topa dwie a oprócz niej masz jeszcze na głowie cały przeciwny team. To albo ona wbije na chama w twojego carry i zabije go zanim zdążysz ja powstrzymać albo poczeka aż jej team zainicjuje i wpadnie w team fight dopiero jak wszyscy wyplują się z CC a wtedy to żaden pink jej nie powstrzyma przed zrobieniem penty:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2013 o 09:50, Ecko09 napisał:

No ale marnować bana na pick, którego zwykły pink totalnie zniszczy nawet, jeśli ma 20/0?

Gdy ma przewage to musi to byc pink + walka 3v1 albo cos w tym stylu, bo jest w stanie zabic 2 przeciwnikow samemu.

No ale jakie bany w takim razie bys robil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 10:27, Yawei napisał:



No ale jakie bany w takim razie bys robil?


TF, Zed, Kayle/Elise. To są picki, które ja banuje, gdy mam 1st picka. Cieżko sięobecnie zdecydować co banować, ob nie ma nikogo dużo mocniejszego niż reszta champów jak to zawsze bywało kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się czy Riven i Teemo króliczki byli dostępni tylko rano? Jeśli tak to super, bo akurat zdążyłem kupić Cottontail "Most-Hated-Of-Them-All" Teemo :D A jak nie to kij, i tak mam skórkę za pół ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2013 o 12:18, Krytyczny napisał:

Zdaje mi się czy Riven i Teemo króliczki byli dostępni tylko rano? Jeśli tak to super,
bo akurat zdążyłem kupić Cottontail "Most-Hated-Of-Them-All" Teemo :D A jak nie to kij,
i tak mam skórkę za pół ceny.

Tylko rano, ale obstawiam, że 1 kwietnia wejdą do promocji albo jako wielkanocna wyprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2013 o 11:05, Ecko09 napisał:

TF, Zed, Kayle/Elise. To są picki, które ja banuje, gdy mam 1st picka. Cieżko sięobecnie
zdecydować co banować, ob nie ma nikogo dużo mocniejszego niż reszta champów jak to
zawsze bywało kiedyś.

A wiec Zed jest dobrym banem a Akali juz nie? Akali ma przynajmniej tego stealtha ktory zmusza do kupienia pinka, a Zed jak juz wejdzie, to nie ma mechanizmu ucieczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Stealth akali właśnie został znerfiony, powinno być lepiej z nią teraz, szczególnie w przypadku jej uciekania z 20hp wykorzystując opóźnienie z jakim ja było widać po opuszczeniu chmurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o Wizikx''ie/Wizikodex''ie? Powinien zostać zbanowany ponownie, czy jednak dać mu tą ostatnią szansę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować