Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

człowiek wydaje ciężki hajs na skiny i inne duperele nikomu nie potrzebne i jak przychodzi co do czego, to Riot rozdaje prezenty skąpcom, którzy mają ich w dupie i polują tylko na takie okazje.

i''m mad as fu*k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 20:47, Dziam_dziam napisał:

> Często gram teemo
Idź precz szatanie

Przesadzasz. Teemo nie jest narzędziem diabła. Zobacz tylko jak mu dobrze z oczu patrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 20:53, Traitor napisał:

> > Często gram teemo
> Idź precz szatanie
Przesadzasz. Teemo nie jest narzędziem diabła. Zobacz tylko jak mu dobrze z oczu patrzy
:)


Teemo to zlo wcielone. Na kazdej mapie. Wkurza na SR, wkurza na aramach, wkurza WSZEDZIE. Juz sama mechanika jego poisona jest wkurzajaca, tak samo jak jego grzybki. A szczytem zua bylo umieszczenie tych mechanik na jednym champie I JESZCZE DANIE MU MS STEROIDA, BLINDA I STEALTHA. Nienawidze Teemo.

Kiedy przyjdzie po mnie smierc, na pewno nie bedzie to kostucha-Karthus a stawiajacy wardo-jajka Teemo w kostiumie kroliczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 20:53, Traitor napisał:

> > Często gram teemo
> Idź precz szatanie
Przesadzasz. Teemo nie jest narzędziem diabła. Zobacz tylko jak mu dobrze z oczu patrzy
:)

żartujesz? ja po http://tiny.pl/hznmj nie mogłem spać przez 3. noce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2013 o 20:53, Traitor napisał:

Przesadzasz. Teemo nie jest narzędziem diabła. Zobacz tylko jak mu dobrze z oczu patrzy
:)


https://sphotos-a-ord.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/969373_578559638853380_1649399658_n.jpg
Jest tylko jeden straszniejszy champion od teemo, nie chcę nawet wymieniać imienia i proszę innych o uszanowanie zdrowia wszystkich obecnych w temacie, ja chcę iść spać dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 01:25, Kamil2142 napisał:

Jak tam Lucian? Widział kto go w akcji? Daje rade?


God tier, rajot nerf pls, op shiet.

Przynajmniej na ARAMach :D

Nie no, tak po prawdzie, to IMO ''''daje rade'''' to nawet malo powiedziane- jest bardzo mocny. Doskonale skaluje sie z aspeedem i dmg (a s3 faworyzuje wlasnie te staty), mocne skille (i pasywka pozwalajaca na podwojne proce on-hit efektow) i ponoc daje duzo satysfakcji z gry. Osobiscie kocham champy, ktore sa tak zwyczajnie fun 2 play, wiec dla mnie- zakup absolutnie obowiazkowy. Dolaczy do uwielbianego przeze mnie Ziggsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No czy ja wiem... W meczu to on sobie nie pofarmi bo zaraz jakas caitlyn go zacznie harassowac. Zasięg z tego strzału ma podobny do q Quinn, albo nawet i troche krótszy, wiec ja nie widzę problemu w kontrowaniu go. A wymieniłem tylko 2 champy, Ashe, MF, czy chociażby Varus, powinni sobie dać radę.

Co wy mówicie o Teemo,

To jest główny złoczyńca LoL'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 01:36, Thrandir napisał:



Nice, nie spodziewałem się. :D
Tanieje w czwartek?

btw. Ten event z mundo i teemo to już zamknięty na zawsze? :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 09:38, Kamil2142 napisał:

btw. Ten event z mundo i teemo to już zamknięty na zawsze? :v


ZAWSZE... awsze... awsze... awsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... brat zmienił sobie hasło gdy była jego przymusowa zmiana i nie wie na jakie, a mail był randomowy i nie ma do niego dostępu. Jakiekolwiek szanse na odzyskanie konta czy przepadło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2013 o 20:48, Krytyczny napisał:

ONAAAA!!!


W̵͚͈̤̹ͨ͆̈́̃͆͜h̴̨̜͕̱̗͙͚̭͓͇̻̤͉͚̻̳̟͖̮͈̒ͭ̆͂̎̑ͬ̈̂̓̆̅͜͡Ó ̢̇͂͗͆̈̉̿̇͗̐͛̅̈̾̿̚̕҉̪͍̤͇͔̩͉̲͚ ̵̛͇͓̹͎̯͎ͮ̾̀̃̍͐̔̽̓͊̾́̔̚̕͢͝i̢̢̹̹̟̬̔̍͛̓́ͥͭ̚̕͡ͅS͑ͦͦ̓̄̓ ̵̶̧͉͇͓ͥ̉ͩͪͬ̓͝ ̴̰̜̯͍̬̫̲̼̻̾͗̊̊̿̒͐̀i̧̳̗͖̱͍͇̻̱̔͂ͣ̾̃͆̓͋͡T̨̛͛̐̏̍͆ͫͫ̿ͦ̕ ̢̤͙͎͔̠̼̬ ̶͑̔ͤͫ̊̉̓ͦ̈̉̅ͦ̆ͩ̐͌͆̎҉̻̫̖̙̼̱̦͕̭̪̝̙̩t͗̇ͧͫ̅̀̚҉̸̢̼͎͇͕̣͟ ̬̪̝̠̯̱̙̗̞͕̫̠̞H̤̫̟̤̲̎̽͂͛ͮͥͨ̄́͟a̸̺̹͐͊ͣͣͥͪ̊̋̊ͦ̑ͫ̀͆͊ͩ̎ ̹͓̫̠̳̗̮̮̼͙̺͙T̈́̀̇̄ͧ̍ͪͪ̓͒̈̐̓ͮ̏̏̒͜҉̵̡̗͙͇̬̫͙̪̖̪̜̯ͅ ̰̟̮̖̟̬ͣ͋͗̽̓͒͋̈ͯ̊̓ͧ̇̚͝s̷̢̽̐̅̏͐̃ͣ̏͌ͣ͋̍͢҉͖͕̘̳̤̬̩̬̙U̇ͫ ̿͗͛͌͛ͦͯͭ͌̓ͥ͡҉̪͍̥͈͖̗̺̻͍̘͇̦ḿͣͩ̈̉̌͌̄̕҉̲̟͙͢͝M̓͋̄ͤ̆͌ͦ̐ ̨̛͓͍͖͈̭̬͍̞̝̞̀͗ͯͥ͢ͅo̸̢̮̝̫͙̰̮̯̝͎͈͎̖̺̻̯̼̖̙ͫ̔̎̓̇̂ͯͅNͧ̚ ̛̹̟͚̣̊̂͘ṣ̶̩̫̞̗̪̮̯̳̙͎̫̭͙̣̺͋̇͒̾ͥͨ̾͌̆̇ͪ̄̊ͬͥ̊̾ͩ̕͡ ̘͚ ̼̹̱̣̺͎̙͔͈͙̜͎̱̙̓͒̇̀̋̀͝͞M̸̶͓͖̜̻̦͚̯̲̯̗͑ͣͧ͛̕͢͞e̍͆̏ͩ͛̏̾ ̶͂̍ͥ̉͢҉͈̺̘̱̥̱̠̺͎͉̰͔̲̤̲͕?̼̙̭̱͖̹͓̝̪̼ͨ̎̓̉͐̊͑̊͌̀ͩ͘ ̬̼̦̗


http://forum.gram.pl/forum_post_galeria.asp?tid=54614&pid=900
http://forum.gram.pl/forum_post_galeria.asp?tid=54614&pid=902

Nie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować