Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2013 o 12:29, akwyx napisał:

Powątpiewam. Gość przylatuje kiedy Ionia go potrzebuje, a z tego co pamiętam tatuś Szyvki
jest dead.

Mieliśmy już doczynienia z pół-umarłymi tworami typu Morde czy Thresh albo Hecarim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 12:35, Budo napisał:

Ojciec Shyvanny nie żyje.

Undead dragon confirmed

Dnia 08.09.2013 o 12:35, Budo napisał:

Ao Shin to Iońskie bóstwo piorunów, burzy itd itp. Fajnie się zapowiada.

Swoją drogą trochę Riot chyba namotał, bo sądząc po kontekście w Udyrowym komiksie to Ao Shin jest ''tym złym'', który został zamknięty (?) pod jakąś świątynią.

A może tak ma być. ^^

Ale design super, podoba mi się, czekam. Chociaż biorąc pod uwagę, że nie jest pierwszy na liście (ponoć drugi też nie będzie, bo afair następny jest od tego samego designera i już zdążył napisać, że to nie Ao) i czas oczekiwania na Luciana, to Ao Shin najszybciej pojawi się koło s5. A tak bardziej serio to realistycznie można na niego poczekać do chińskiego nowego roku, nawet by pasowało. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 14:03, Budo napisał:

> Ale co ? jak to? nowy skin do viktora?

Pieprzyć Viktora, jest kilka innych champów na splashu, na przykład skarner.

Tu masz viktora nowego. Recall ma przegięty :)
http://www.youtube.com/watch?v=ivbbwmxN5GQ


Recall jak recall ale dzwięk z W kojarzy mi się z odgłosem strzału Reaperów z Mass Effect xd
A ja myślałem, że to battlecast urgot i cho no i kog. Ale jak się przygladam to i skarner jest. Tylko gdzie się podział Noc. :P

Edit: Nie W tylko E. mały błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 13:41, QST07 napisał:


> Powątpiewam. Gość przylatuje kiedy Ionia go potrzebuje, a z tego co pamiętam tatuś
Szyvki
> jest dead.
Mieliśmy już doczynienia z pół-umarłymi tworami typu Morde czy Thresh albo Hecarim.


Sorry. Lore Shyv "Shyvana i jej ojciec, wygnany smok, stali się wiecznymi uciekinierami."
Natomiast jesli chodzi o nowego szmoka: "Legend holds that when Ionia faces its greatest crisis, Ao Shin will descend from the sky."
To raczej legendarny boski smok. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę to jak wygląda Shyvana w smoczej formie, a jak na arcie wygląda Ao Shin. Wiemy również, że smoczyca została uznana za nieczystą i wygnana przez smoki - a więc zapewne istnieją sobie smoki będące jako takimi, podobne do Shyv/smoka na mapce 5v5, natomiast Ao to wręcz bóstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale co przeszkadza to że jest wschodni czy zachodni? Skoro boski smok to pewnie i formy potrafi przybierać. A nawet jeżeli nie ma pokrewieństwa między nimi, to zapewne jakiś ukryty pasyw się przytrafi. Bóstwo nei bóstwo, a może po prostu mieszkal 10391349 lat pod ziemią a potem wyczyny Noxusu, zło tego świata go przebudziło i teraz ścieżka a) bedzie jako takim samozwańczym zbawicielem, b)stanie się zły pod wpływem mrocznych mocy ew cały czas był zły a teraz się obudził. Tak bym obstawiał jego lore, przynajmniej w dużym skrócie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2013 o 22:09, Antek100100 napisał:

> Jest jakiś silver ktory zagra duo? :D
Wszyscy już w Gold i wyżej ;}


No bo jak już ktoś nas zboostuje, to nie można spać haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniaja jakies czcionki, pule championow, Bog wie po co Bog wie na co

Ale statystyk ligowych nie naprawia, ze mi sye wyswietlaja zupelnie niepotrzebnie championi ktorymi nigdy nie gralem, albo by nad optymalizacja popracowali

To nie

Po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobna wiadomosc wyslalala mi jakas osoba z friends list, jednakze z racji ze nie bylem w grze efekt wygladal mniej wiecej tak: <br><br><jakies><kolory><kody><wiadomosc><kolory><kody><br><br>

A kumpel niech nad farma popracuje ^,..,^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować