Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Po długiej przerwie spowodowanej nerfami wróciłem do jungle shena i powiem szczerze, że gra się zarąbiście. W dobrych rękach naprawdę wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 20:21, Nightdew napisał:

Po długiej przerwie spowodowanej nerfami wróciłem do jungle shena i powiem szczerze,
że gra się zarąbiście. W dobrych rękach naprawdę wymiata.

shen z troche ap +trynda owns. trynda bije, leczy sie, po czym odpala ulti i gdy myslisz ze zabijesz go na pewno i wchodzisz na niego (przeciez nie ma heala tuz po ulti bo sie uleczyl wczesniej), shen ultuje i nagle trynd ma jeszce polowe swojego hp, a zaraz potem heala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2011 o 16:21, KofeinowyPablo napisał:

> Ile ip kosztuje Ahri? Kolejne 6k? ;s
Riot już jakiś czas temu nieoficjalnie zapowiedział, że będą wychodzić tylko championi
za 6300. Kasa się liczy, misiu :).


Cytat jakiś masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać rankedy i tak sobie ołnie Brandem. W jednym meczu miałem "ciekawą" sytuację, a mianowicie: first pick Akali na top, ja jako drugi w kolejności napisałem na początku, że chcę mida i wziąłem Branda. Nagle odzywa się 4 osoba i mówi "mid albo afk/troll pick". Zalockowałem nie zważając na to i przy kolejnych pickach Vayne i Taric, owy troll wziął Nidalle z Revivem i Surge. A co działo się dalej możecie zobaczyć na replayu:
http://www.megaupload.com/?d=T397F8GW
To było jedno z najlepszych pierwszych 20 minut z Brandem jakie do tej pory miałem. Zakasałem rękawy, gankowałem top i bot, w efekcie czego nieźle się nażarłem i pocarrowałem team do zwycięstwa.
Później zrobiło się niebezpiecznie, bo nie było dobrego focusa, ale mimo wszystko po 2 udanych teamfightach wygraliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 12:51, Nightdew napisał:

Nie orientuje się ktoś może czy w czasie świąt będzie dostępny ten limitowany skin sony?


Istnieje spore ryzyko że nie. Zeszłoroczne halloweenowe skiny też nie były dostępne w tym roku. A szkoda bo to jeden ze skinów które też chciałbym mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 16:23, KofeinowyPablo napisał:

http://na.leagueoflegends.com/champions/103/ahri_the_9_tails_fox

Takie dokładniejsze info o Ahri. Hmm...dość niski zasięg na ulti.


Hmmm...ona ma pełnoprawne 4 AoE skille (chyba pierwszy champ w grze który ma tylko AoE). Tylko te mnożniki na pierwszy rzut oka to nie napawają optymizmem.

Tak na szybkiego to można policzyć że przy 300 AP:
Q - 478 dmg z czego 239 to true.
W - 1 lisek to 274 dmg.
E - 285 dmg
R - jednorazowy atak - 270 dmg
Suma: 1068 dmg. Dno.

Teraz optymistyczny wariant - pełne combo z ulta(3xR) + wszystkie 3 lisy W w jeden target:
Q - 478 dmg
W - 545 dmg
E - 285 dmg
R - 810 dmg
Suma: 2118 dmg. Wartość porównywalna z pełnym combo Annie. Więc już jest lepiej.

Z tego więc co widzę to ta postać to bardziej AoE caster aniżeli typowy assassin. W walce z pojedynczym celem ma niezły nuke ale jakoś bardziej widzę ją jako champa latającego po polu bitwy i spamującego AoE. Cóż, za kilka godzin się będzie można przekonać w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym co robi ''miś'' odkąd jest w rotacji(i mam go w każdej grze) czekam tylko na jedno. Niech Riot wyda championa, który będzie miał w pasywie ulti Karthusa. Nie ma się co szczypać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 01:09, Nephren-Ka napisał:

Po tym co robi ''miś'' odkąd jest w rotacji(i mam go w każdej grze) czekam tylko na jedno.
Niech Riot wyda championa, który będzie miał w pasywie ulti Karthusa. Nie ma się co szczypać...


Prawdę mówiąc, nie uważam by misio był aż taki OP. Ba, jak zazwyczaj go widuję to nieziemsko nafeeduje za bardzo polegając na swoim pasywie...a że co mądrzejsi gracze czekają z nukiem właśnie na moment gdy mu się passive włącza to zalicza w ten sposób piękne deady. Samemu go lubię bo można stackować Warmogi i bić z W za 1000 ale nie powiem że to jest hiper broken potwór.

Za to:
http://na.leagueoflegends.com/news/champion-spotlight-ahri-nine-tailed-fox
O, to jest fajny champ. NIC nie zrobi w rękach gracza który nie potrafi grać szybko i opierać się na skillshotach za to wydaje się być naprawdę mocny jeśli się to umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 01:09, Nephren-Ka napisał:

Po tym co robi ''miś'' odkąd jest w rotacji(i mam go w każdej grze) czekam tylko na jedno.
Niech Riot wyda championa, który będzie miał w pasywie ulti Karthusa. Nie ma się co szczypać...


Misio wcale nie jest OP. Na topa jest słaby, mida nie skontruje, w jungli są lepsi z lepszymi gankami. No i jeśli początek będzie miał słaby to później bardzo ciężko jest to nadgonić.
Spodobał mi się i kupiłem go od razu, ale tak: grałem nim w pierwszym tygodniu, później przerwa i dopiero dziś sobie o nim przypomniałem. Podoba mi się jako postać, ale niestety musi go Riot trochę podreperować - w szczególności cooldowny, bo te wołają o pomstę do nieba.
A np. po kupieniu takiej Cassiopei to nie mogła się ode mnie opędzić przez kilka tygodni. Nie było dnia, w którym chociaż raz bym jej nie wybrał.
A tymczasem czekam na Ahri, mam nadzieję że będzie już dostępna koło południa, bo siedzę cały dzień w domu więc będzie czas na testowanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki: Gram od niedawna i mam pytanko dot 2 kwestii technicznych:
1. Problemy z logowaniem (wywala non stop podczas wyboru postaci, oczekiwania na dobór drużyny itd...) a później dostaję jeszcze karę za opuszczenie gry - to częste?
2. Link z promocją. Po odpaleniu LOLa wśród komunikatów jest opcja gatunku polub nas na fb a dostaniesz darmową Tristane. Po kliknięciu otwiera się witryna lola z opcją logowania przy czym zalogować się tam nie można bo twierdzi żetakie konto nie istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 10:15, nagly75 napisał:

Trochę z innej beczki: Gram od niedawna i mam pytanko dot 2 kwestii technicznych:


1. Mi osobiście takie sytuacje zdarzają się ale nie na zbyt często. Taka rada, jeśli jesteś zalogowany na lol''u tak ponad pół godziny i nie grałeś w tym czasie to lepiej się przelogować i dopiero wtedy zagrać bo inaczej mogą wystąpić sytuacje opisane przez ciebie powyżej. Szczególnie "Session closed" jest denerwujące ;p
2.Może próbujesz zalogować się za pomocą swojego summoner name a nie account name :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 11:03, Ecko09 napisał:

No i co z tymi runami? Mieli je usunąć, a nadal są...


Refundacja za runki rozpoczyna się dopiero jutro i kończy bodajże w okolicach 25 grudnia. Czyli dodge jeszcze pewnie sobie troszke pobędą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 16:40, ziptofaf napisał:

> http://na.leagueoflegends.com/champions/103/ahri_the_9_tails_fox
>
> Takie dokładniejsze info o Ahri. Hmm...dość niski zasięg na ulti.

Hmmm...ona ma pełnoprawne 4 AoE skille (chyba pierwszy champ w grze który ma tylko AoE).
Tylko te mnożniki na pierwszy rzut oka to nie napawają optymizmem.

Tak na szybkiego to można policzyć że przy 300 AP:
Q - 478 dmg z czego 239 to true.
W - 1 lisek to 274 dmg.
E - 285 dmg
R - jednorazowy atak - 270 dmg
Suma: 1068 dmg. Dno.

Teraz optymistyczny wariant - pełne combo z ulta(3xR) + wszystkie 3 lisy W w jeden target:

Q - 478 dmg
W - 545 dmg
E - 285 dmg
R - 810 dmg
Suma: 2118 dmg. Wartość porównywalna z pełnym combo Annie. Więc już jest lepiej.

Z tego więc co widzę to ta postać to bardziej AoE caster aniżeli typowy assassin. W walce
z pojedynczym celem ma niezły nuke ale jakoś bardziej widzę ją jako champa latającego
po polu bitwy i spamującego AoE. Cóż, za kilka godzin się będzie można przekonać w praktyce.


czyste liczenie dmgu jest na nic... Jakby policzyc dmg Kassadina to tez jednorazowy nuke nie wyjdzie najwiekszy... Annie na tibbersie ma dlugi cooldown i nie moze caly czas swojego combo wywalic... Mage Assassini nie charakteryzuja sie najwiekszym burstem w grze tylko malymi cooldownami i mozliwoscia wyskoczenia, zabicia przeciwnika (lub powaznego go zranienia) i ucieczki - LeBlanc, Kassadin, Akali, ewentualnie Fizz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O proszę, Riot przebudował zakładkę Champions i według mnie należy im się za to duży plus. Jest przejrzyście i zdecydowanie łatwiej dla nowych graczy poprzez dodanie krótkich filmików każdego skilla postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2011 o 10:15, nagly75 napisał:

2. Link z promocją. Po odpaleniu LOLa wśród komunikatów jest opcja gatunku polub nas
na fb a dostaniesz darmową Tristane. Po kliknięciu otwiera się witryna lola z opcją logowania
przy czym zalogować się tam nie można bo twierdzi żetakie konto nie istnieje...

Możliwe, że na stronie masz ustawiony inny serwer niż ten na którym grasz. zwróć uwagę jaki jest skrót na początku linku (eune, euw albo na). Jeśli nie zgadza się z serwerem na którym masz postać, to tylko podmień w linku na odpowiedni skrót i odpal stronę. Powinno zalogować bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować