Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2011 o 23:57, sirufok napisał:

Kolejne postacie, które dosłownie zjadłem lisicą: Xerath, Anivia, Le Blanc. Ale też raz
dostałem po dupie od Le Blanc z gankami Rammusa w early i później było już słabo. Jak
na razie na chyba 10 meczy przegrałem nią tylko 2 razy (w 9 meczach lane zdominowany
z bardzo wysokim KDA ratio). A jak widać również na screenach Trynda na topie OP ;]



Właśnie ta postać mnie ciekawi. Gra mi się nią świetnie i wygrana linii to nie problem, ale sporo też oglądam stremów i na nich ta postać jest fatalna. Nie wiem ocb :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2011 o 09:14, Kamil2142 napisał:

On śmieje się z tego że nie kupił itema?

Tak, widać jakie wielkie oczy zrobił gdy zobaczył dlaczego mu tak szybko hp spadło. Okazało się że nie kupił itema :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


pbe

Shen
Vorpal Blade
Energy cost changed to 60 from 70/65/60/55/50
Heal piñata effect reduced to 10/16/22/28/34 from 18/26/34/42/50
Heal piñata also heals for 2% of maximum health
Shen gets the heal if he last hits with Vorpal Blade
Single target damaging spells can now also trigger Vorpal Blade instead of just attacks

Feint
Feint now grants 20/25/30/35/40 Armor while it''s active
Feint duration increased to 3 from 2.5
Cost increased to 50 from 45

Shadow Dash
Cooldown changed to 11-9 from 10
Energy cost reduced to 100 from 120-100
Taunt Duration increased to 1/1.3/1.6/1.9/2.2 from 1/1.25/1.5/1.75/2
Restores 40 Energy per champion affected, from 50 Energy if you affect one

Ki Strike
Bonus Damage from Health increased to 12% from 8%
Cooldown is now reduced by 0.5 seconds for minion hits in addition to 2 seconds for champion hits

Vladimir

Transfusion
Cooldown reduced to 10/8.5/7/5.5/4 from 12/10/8/6/4

Tides of Blood
Health cost reduced to 25/35/45/55/65 from 30/40/50/60/75

Crimson Pact
AP -> health conversion reduced to 1.4 from 1.8


Ionic Spark
Now purchasable on Summoner''s Rift and Twisted Treeline
Chain lightning proc increased to 120 from 110.

Ninja Tabi
+25 Armor
UNIQUE Passive: Reduces the damage taken from non-turret basic attacks by 10%.
UNIQUE Passive: Enhanced Movement 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info o zmianach masz z tego klienta testowego? Szczerze mówiąc te zmiany co podałeś mnie bardzo cieszą (głównie Shen, teraz byłby użyteczny :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh w końcu żmudną pracą dotarłem do 30lvl, wypadałoby w runy w końcu zainwestować... I tu pojawia się problem, nie mam typowego main''a (bo mam ich z 6 ;/), a są tylko 2 karty run. Pomyślałem, by zrobić uniwersalne pod AP i pod AD, tylko nie wiem czy to dobry pomysł i jak taki zestaw dobrze skompletować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Rammus wymaga mocnego nerfa... Gram nim trzeci dzień, i wszystkie ganki kończą się conajmniej zużyciem sspelli przez przeciwnika, a najczęściej- killami dla nas. Już taunt na 1lvl jest mocny, a co dopiero jak się go maksuje i kupi mobilki... Na prawdę, jeżeli tylko team ma mózg to wszystkie gry kończą się surrem przeciwnika w 20/zniszczeniem nexusa ok. 22-25minuty- teraz w 19minucie wzięliśmy barona, ja miałem staty 5-0-6, a team przeciwnika po ace jak nas zaszli na baronie nie mógł zrobić nic więcej poza sprzedaniem wszystkich itemów i układaniem rysunków z wardów w bazie : D
Rzeź była, 22-2 dla nas. I tak prawie wszystkie gry, problem jest tylko jak ktoś nafeeduje np. vayne jak kilka gier temu- skończyłem ze statami 7-9-22 bodaj, ale co z tego, skoro vayne miała 30killi i 22k golda... Miałem full build, trzymałem ją z tyłu, ale true damage za bardzo bolał i jak padałem to od razu mój team aced. I to również była udana gra, bo gdyby nie to, że całą grę ją zonowałem i bała się podejść póki mnie nie zabili (tj. nie zabiła po stunach jej kompanów) to ta gra skończyłaby się nie po 50min, ale po 20... Rammusem przewalić udało mi się tylko jedną grę, ale to przez brata który coś ściągał a ja miałem ping skaczący do 1200 : D A i 2-4-5 to nie jakaś wielka tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 13:46, KrzyniuBDG napisał:

a są tylko 2 karty run.

Możesz sobie zakupić nowe w sklepie. Fakt, że trochę to kosztuje, no ale... ^^ Ogólnie runy to dość droga zabawa jest.

Dnia 17.12.2011 o 13:46, KrzyniuBDG napisał:

Pomyślałem, by zrobić uniwersalne pod AP i pod AD, tylko nie wiem czy to dobry
pomysł i jak taki zestaw dobrze skompletować.

Hm, niedawno się pytałem w tym temacie, co prawda tylko o AP (nie stać mnie na następny zestaw - za dużo champów w grze... :F) no i w sumie się nawet nadaje polecony zestaw: Quinty flat AP/HP (w sumie wydaje mi się, że te drugie są jeszcze bardziej uniwersalne, każdy punkt życia może się przydać), Marks Magic pen, Seal MP regen/lvl, glify AP flat.
Nawet jeśli będziesz chciał coś potem zmieniać, to kupionych nie stracisz, a stronę z runami możesz dowolnie modyfikować.
Co do AD to może być problem, bo w sumie jednak trochę inaczej będzie z tanky dps, a inaczej z typowym ranged carry imo - no i to zupełnie nie moja działka... jeszcze. ;)
EDIT: Co do run, w okresie świątecznym jest taki tier 2,5 Quintów - tańsze sporo, a niewiele ustępują w statystykach - imo warto.
Chociaż pewnie będzie lepiej, jeśli wypowie się ktoś doświadczony, przynajmniej o tej drugiej części. ;)

***
Support Maokai OP. Linia z Ezem wygrana bez większych problemów, fakt, że nie był zbyt wybitny poziom, ale dawno tak fajnie się nikogo nie składało =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dobry pomysł, ja mam tak. Pod AP marki na magic pen, seale na mana reg/lvl, glyphy na cd/lvl, quinty na ap. Pod AD marki na armpen, seale na armor, glyphy na mr, quinty na ad (mogą być na hp też, dla fighterów, te na ad to bardziej dla carry i assassinów).

EDIOT: Gra tu ktoś Akali bardzo dobrze? Jakie bierzecie runki i mastery? A najlepiej jakiś replay. Ostatnio sobie nią gram, ale za dużo ginę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo grasz na tych runach, sprawdzają się? Bo ja w ogóle run nie ogarniam póki co, a jak długo na nich grasz to spróbuje tak ogarnąć.

@ Adjatha
Dzięki wielkie, no właśnie gram po równo AP i AD, więc jest kłopotliwie. Ułatwię tylko, że prócz Cho''Gatha nie mam nikogo przypominającego tanka i tym typem postaci nie zacznę raczej grać tak jak nie gram asasynami, to nie na moje nerwy ^^ A jakbym kiedyś zaczął to runy nawet nie do końca dopasowane zawsze coś pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 13:46, KrzyniuBDG napisał:

Huh w końcu żmudną pracą dotarłem do 30lvl, wypadałoby w runy w końcu zainwestować...
I tu pojawia się problem, nie mam typowego main''a (bo mam ich z 6 ;/), a są tylko 2
karty run. Pomyślałem, by zrobić uniwersalne pod AP i pod AD, tylko nie wiem czy to dobry
pomysł i jak taki zestaw dobrze skompletować.


Mi kiedyś polecili
marki: armor/magic pen - zależy czy AP czy AD
quint: flat health - najbardziej uniwersalne
seal: mana reg
qlyph: CD red/lvl

zestaw sprawdza się nieźle no i jest całkiem tani
I jak ktoś polecił kup quinty świąteczne - staty teraz takie same jak 3lvl a sporo tańsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jeszcze raz wszystkim, ale teraz za dużo, aż tego, a ja nie jestem kompetentny by sam zdecydować. Byłbym wdzięczny jakbyście doszli do jakiegoś konsensusu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 15:04, Ecko09 napisał:

>

Bardzo długo na nich gram, z jakiś rok będzie.


Ok to próbuje na Twoich, zawsze mogę zakupić inne tylko punktów trochę szkoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 13:56, Ecko09 napisał:

EDIT: Gra tu ktoś Akali bardzo dobrze? Jakie bierzecie runki i mastery? A najlepiej
jakiś replay. Ostatnio sobie nią gram, ale za dużo ginę;/

Wzięte od mojego brata (ma z 600 meczy Akali więc co nieco o niej wie):

Runy takie jak na screenie (1 quint pod hp, 2 pod AP, 7 czerwonych run pod AD, 2 pod Magic pen, 9 żółtych hp per level, niebieskie flat AP), masteries bodajże 21/9/0 (w defense obchodzi cię bonus hp i veteran''s scars). W ten sposób na pierwszym levelu kupując same buty i poty masz aktywne oba pasywy.

Co do replayów to daję 2 (niestety nie z perspektywy Akali co oznacza że będziesz mieć problemy z oglądaniem pasków hp w lane phase) - jeden który w zasadzie stał się w pewnym momencie grą 3v5 bez tanka. Drugi pokazuje grę przeciwko Riven która jest najmocniejszym counter pickiem w grze przeciwko Akali. Jak chcesz to mam też jakieś z Twisted Treeline.
www.megaupload.com/?d=3XNULQWX
www.megaupload.com/?d=OAS79HS8

20111217155603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 16:06, ziptofaf napisał:

>


Widzę, że używa takie same runki jak te w poradniku od Westrica. Tylko niespecjalnie czaje po co te 2 runki na magic pen. 1.9 to malutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Supporty są OP. :P A drugi screen przedstawia okno po meczu 4v5 (Maokai się rozłączył po pierwszym, udanym zresztą, ganku - pewnie od początku wiedział, że damy radę wygrać bez niego :P), w którym dosłownie zmiażdżyliśmy przeciwnika. :D Naprawdę nie spodziewałem się, że na takim ELO (bo w sumie jakoś strasznie niskie to ono nie jest) możliwe są takie rzeczy. :D

20111217162721

20111217162824

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 16:22, Ecko09 napisał:

Widzę, że używa takie same runki jak te w poradniku od Westrica. Tylko niespecjalnie
czaje po co te 2 runki na magic pen. 1.9 to malutko.


Po prostu nie opłaca się nic innego. Potrzebujesz tych 7 run pod AD żeby wraz z masteries móc aktywować passive''a. Wsadzanie kolejnych się nie opłaca bo i tak nic ci nie dadzą. No to już lepiej wsadzić ten dodatkowy magic pen. W przypadku kogoś kto ma z 20-30 mr-a to te 2 magic pen dadzą ci procentowo minimalnie wyższy damage niż 1.9 AD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować