Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2012 o 16:00, ziptofaf napisał:

I wygrana w pięknym stylu. Szkoda tylko że stream mi nieludzko ścinał podczas teamfightów...


A ja jestem pozytywnie zaskoczony, bo i wczoraj i dziś stream działa mi bezproblemowo.

Dnia 20.01.2012 o 16:00, ziptofaf napisał:

No to pora zaczekać na AAA vs M5, tym razem, jak sądzę, nie pójdzie tak łatwo. Zwłaszcza
że AAA na pewno oglądało te mecze i wyciągnęło odpowiednie wnioski.


Na pewno będzie to ciekawe starcie. Na ten mecz trzeba będzie czekać do wieczora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 14:49, luzac napisał:

Tak, Nunu nie ma żadnych szczególnych + do supportowania.


Nie mówię, że nie ma żadnych plusów, ale gdy porównasz sobie np Tarica z Nunu, to jednak chyba ten pierwszy wypada na plus. Nunu jako support ma świetne praktycznie tylko blood boil. Q jst niemal nieużywane. E to slow i niewielkie obrażenia, R jest też spoko, ale jak wiemy, można bardzo łatwo wyłączyć, ale nawet z niego wyjść. Imo klasyczne supporty mają sporą przewagę nad Nunu pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 16:32, Mange napisał:

HAHAHA znowu ten gosciu ktorego ostarnio Carmas (Uszat) ztrolował :)


Ale to już w miarę normalny wywiad, pozytywny :)
Zobaczyłbym build tego ad kennena, bo nie oglądałem meczu, ale sam grywam ad kennenem. Teraz ionic spark trzeba wypróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 16:27, Budo napisał:

> Tak, Nunu nie ma żadnych szczególnych + do supportowania.

Nie mówię, że nie ma żadnych plusów, ale gdy porównasz sobie np Tarica z Nunu, to jednak
chyba ten pierwszy wypada na plus. Nunu jako support ma świetne praktycznie tylko blood
boil. Q jst niemal nieużywane. E to slow i niewielkie obrażenia, R jest też spoko, ale
jak wiemy, można bardzo łatwo wyłączyć, ale nawet z niego wyjść. Imo klasyczne supporty
mają sporą przewagę nad Nunu pod każdym względem.

HAHAHAHHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAH AHAHHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHA HHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHA HAHHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAH HHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHHA HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHHAHAH AHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHA

not. nunu>taric. Slow nie jest slaby i jest czestszy niz stun tarica. Robi takze wiekszy dmg. Movement speed+attack speed buff ktorego nie ma u tarica. Ulti jest bardzo dobre w early-mid. Taric jest beznadziejnym supportem po prostu. W zadnym wypadku nie warto go pickowac bo zawsze bedzie cos lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym Taric>Nunu to żeś Budo dowalił. Yawei już wytłumaczył dlaczego.

Btw, kto wpadł na pomysł rozegrania obu meczy w tym samym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 19:46, Budo napisał:


Ten Linak Skarner przegra im grę... ulti na Irelię lol.

Nie dogadamy się chyba w kwestii Nunu.


Tak, niby ma fragi i asysty, ale gra do dupy, a o ilosci creepow nie mowie... Ogolnie m5 duzo lepiej sie farmi z tego, co widze...
A, no i m5 warduje, dużo, DUŻO lepiej... Na przykład ten ostatni teamfight- lepsza wizja + galio = cztery kille dla m5, zero dla AAA...
A taric cały czas zero vision wardów : DD Jak oglądam ten mecz to wydaje mi się, że to sona z różowymi wardami go wygrywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 19:34, sirufok napisał:

Btw, kto wpadł na pomysł rozegrania obu meczy w tym samym czasie?

Organizatorzy. Żeby wyeliminować możliwość "ustawienia" meczu żeby ułatwić przejście innej drużynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 19:49, Thrandir napisał:

Tak, niby ma fragi i asysty, ale gra do dupy, a o ilosci creepow nie mowie... Ogolnie
m5 duzo lepiej sie farmi z tego, co widze...


Kolejna do dupy walka Linaka, imo kiepsko gra... baron dla m5, wygląda jak gg, m5 się za bardzo rozkręciło.

I kolejna 3 już błąd. Ulti na lee sina (wat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2012 o 19:52, Budo napisał:

> Tak, niby ma fragi i asysty, ale gra do dupy, a o ilosci creepow nie mowie... Ogolnie

> m5 duzo lepiej sie farmi z tego, co widze...

Kolejna do dupy walka Linaka, imo kiepsko gra... baron dla m5, wygląda jak gg, m5 się
za bardzo rozkręciło.


Zgadzam się, a na początku (tj. poza pierwszą akcją, kiedy genialny tp galia dał 2 kille za jednego) przegrywali (głównie ze względu na faile Irelii), ale potem różowe wardy sony i dobra gra Lee Sina doprowadziły do takiej sytuacji jak teraz... W sumie zasłużony win jeżeli tak dalej będą grali, bo na prawdę są lepsi (kog lepiej się farmi, galio DUŻO lepiej się farmi, Lee Sin dwie klasy wyżej niż Skarner, tylko Irelia nie jest dużo lepsza od Riven, ale cały czas b.dobra)...
Ach, lubię takie gry- tu widać np. jak op jest shurelia czy latarnia (dwie po stronie m5 kontra jedna dla aaa, + dużo lepsze wardowanie sony)
Chociaż przyznam, że zdziwiło mnie rushowanie trinity na Irelii (myślałem że to już niemodne?) oraz pd na kogu (nie lepiej IE?)...
EDIT: Wait, po tej ostatniej akcji stwierdzam, że Riven też ssie : D
EDIT2: Drugi baron dla m5, po grze XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować