Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2010 o 14:22, necron1501 napisał:

... Ashe jako tank... Dawno nie słyszałem o tak dziwnym buildzie...


To ironia. :)

Cholera mnie bierze, jakiś idiota 30 lvl bierze sojusznika 2 lvl kompletnego nooba i tacy dwaj trafiają potem do gier 10-15 :/ I cała gra do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2010 o 20:23, Ecko09 napisał:

Oo zmienili główny skin Ashe. Ktoś wie czemu?

Obstawiam że to przygotowanie pod update grafiki. Na forum EU LoLa czytałem że następny patch ma być duży i w ogóle świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 17:06, necron1501 napisał:

Nom, prawda. Choć sam mam 16 lvl a gram ze znajomymi którzy mają 30 :P Ale co zrobić
i tak trafiamy na inne drużyny z 30 lvl. Ogólnie, dziwny system dobierana graczy.


Ja teraz żałóje, że przy określaniu skilla wybrałem ten najsłabszy(choć grałem w DOtę). Teraz co druga gra mam 2-3 nubków w teamie którzy kompletnie nie ogarniają. To naprawdę psuję całą zabawę z gry bo mimo, że ja sam bądź z kolegą się staramy i kończymy ze statami na + to i tak gra kończy się w 25-35 minucie.
Ale i tak gra świetna.

Ezreal-warto kupić? Bo bardzo mi się spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 18:34, Anayami napisał:

może "dodaje" lvl członków teamu i dzieli na pół i dobiera inne osoby, które są w przedziale
+/-1 lvl


Maybe, tego systemu nie zna nikt, nawet Riot xD

@Mange

O jakim poziomie ty mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huohuohuo. Korzystając z darmowej Sony zagierczyłem 5v5 bo lubię supporterów. Ku mojemu zdziwieniu skończyłem z 7-1-20 kilka...

A u wroga był Swain i niedomagał ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 19:36, Ostrowiak napisał:

Huohuohuo. Korzystając z darmowej Sony zagierczyłem 5v5 bo lubię supporterów. Ku mojemu
zdziwieniu skończyłem z 7-1-20 kilka...

A u wroga był Swain i niedomagał ;<


Witaj w klubie :P Też mi się Sona bardzo podoba, kupuję ją albo Tarica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedno pytanie. Szukam tanka do 3150 IP. Co polecacie? Myślałem nad Warwickiem i Xinem, ale chcę poznać także inne opinie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 20:03, Lisun napisał:

Ja mam jedno pytanie. Szukam tanka do 3150 IP. Co polecacie? Myślałem nad Warwickiem
i Xinem, ale chcę poznać także inne opinie :).


To nie są tanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warwick to nie tank, a Xin to półtank. Jak szukasz tanka, to najlepszym będzie Amumu (jak go ogarniesz), całkiem nieźli są też: Rammus, Cho''Gath, Mordekaiser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 18:42, Mange napisał:

> Nom, prawda. Choć sam mam 16 lvl a gram ze znajomymi którzy mają 30 :P Ale co zrobić

> i tak trafiamy na inne drużyny z 30 lvl. Ogólnie, dziwny system dobierana graczy.


Ja teraz żałóje, że przy określaniu skilla wybrałem ten najsłabszy(choć grałem w DOtę).
Teraz co druga gra mam 2-3 nubków w teamie którzy kompletnie nie ogarniają. To naprawdę
psuję całą zabawę z gry bo mimo, że ja sam bądź z kolegą się staramy i kończymy ze statami
na + to i tak gra kończy się w 25-35 minucie.
Ale i tak gra świetna.

Ezreal-warto kupić? Bo bardzo mi się spodobał.

Nie dawno kupiłem, postać fajna wg. mnie warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2010 o 18:42, Mange napisał:

Ja teraz żałóje

Oj, chyba nie.

Dnia 07.10.2010 o 18:42, Mange napisał:

Ezreal-warto kupić? Bo bardzo mi się spodobał.

Grałem dzisiaj Ezrealem i byłem beznadziejny. Ale chyba muszę jeszcze raz nim zagrać, żeby się do niego przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 22:00, Madoc napisał:

Grałem dzisiaj Ezrealem i byłem beznadziejny.


To ciekawe, nigdy nim nie grałem, ale w większości tier rankingów zajmuje pierwsze miejsca jako najbardziej znaczący champion w teamach 5vs5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Evelyn - ja nie wiem co to ma robić w teamie :/ Ani to nie zabije właściwie nikogo 1v1, ani pożądnego dmg nie zrobi. Co najwyżej może robić za skauta i stunowaniu przeciwnika. Grałem teraz z taką i w 40 minucie gdzie miała trochę porządnego sprzętu... nie dała radę ubić Karthusa z 1/2 życia. Dla mnie ona przeważnie oznacza granie w czwórkę.
Gram sobie Amumu i moje zdanie jest o nim jedno: tank z niego jeden z najlepszych. Jego ulti robi masakrę, gdy team wie, że ma przeć do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 19:29, necron1501 napisał:

Maybe, tego systemu nie zna nikt, nawet Riot xD


Ależ on jest całkiem prosty, bo oparty na ELO.
W przypadku zwykłych normali to dość proste - masz zazwyczaj dużo killi/assistów/winów, to będzie też wyższe ELO. Dlatego ja np. już w okolicach 25. levela trafiałem na same trzydziestki - w tamtym okresie zasadniczo 90% moich meczy to były premade''y, a tam się nie przegrywa ;)

W przypadku dwóch graczy w premadzie tuż przed 30. levelem, to są po prostu traktowani jako 30.

Przy 5x30 level gdzie średni gracz ma ok. 250 winów, rzuca cię albo na podobny premade, albo randomy, z tym że te randomy mają po 400-1000 winów. O tym że matchmaking działa całkiem nieźle niech świadczy fakt, że miałem 3x pod rząd mecz z tym samym teamem. 2x wygrana, 1x przegrana ;)

Przy znacznym rozstrzale levelowym (np. 2x30 z kilkuset winami i 1x15) trafiasz na okolice 27-30 levela, często w premadzie. Czyli nie tak źle.

Z moich dotychczasowych doświadczeń wynika że najgorzej jest chyba jak się gra samemu i jest się ponadprzeciętnym graczem. Tylko wtedy są powody do przeklinania i złorzeczenia. W przypadku gdy masz choćby te 2 osoby w premadzie, to od razu czuć różnicę w skillu, tak swojego teamu jak i przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2010 o 22:25, SiDi napisał:

Evelyn - ja nie wiem co to ma robić w teamie :/


Niestety, jedna z najbardziej skrzywdzonych postaci. Powinni ją dopakować, ale nie wiem na co czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować