Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2012 o 20:22, Ecko09 napisał:

OMG aż 25 razy użyłeś ulti? oOoOo


5 teamfightów mieli to i 5 razy pentakilla ultem zrobił, żaden wyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Darius jest mega op :D
Przed chwilą dzięki niemu wygraliśmy 4v5. Cały team grał świetnie, ale i tak on brał na siebie 90% dmg, wbijając przy tym quadre.

20120526203946

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 20:57, Budo napisał:

To Darek może zasysać przez ściany? Nice :))
Muszę go wreszcie wypróbować, kupiłem jak wyszedł, ale nie miałem jeszcze okazji zagrać
:)


Ano, nie ma to ja wyciągnąć junglerowi golema lub lizarda i zestilować ;]
A jeszcze lepiej niczego nie spodziewającego się wroga ;] Choć zasięg nie jest powalający to jednak da się takie akcje przeprowadzać.

Dnia 26.05.2012 o 20:57, Budo napisał:


Właśnie miałem to wklejać. Cieszy fakt, że dalej rozbudowują tribunala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 21:03, sirufok napisał:

A jeszcze lepiej niczego nie spodziewającego się wroga ;] Choć zasięg nie jest powalający
to jednak da się takie akcje przeprowadzać.


No zasięg krótki, ale wszyscy mają zwyczaj podchodzić maksymalnie blisko ściany przy baronie, smoku itd więc można przeciągać ludzi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest op, po prostu graliście z jakimiś noobami. Wukong ma dwa itemy do magic resistu, gdzie głównym problemem jest Talon i Darius. W ogóle kupowanie latarni na topa dla mnie to czysty idiotyzm. Janna zamiast swoich bucików mogła składać zeke, przecież ma pasyw, slow, ulti oraz shurelie. Ryze bez butów, real? Corki ok. Lee sin nie jestem pewien po co kupił opaskę, chyba na stuna Tarica albo Kennena co jest głupotą. Nie jestem pewien, ale przez tak wysoki wynik Dariusa w jungli myślę, że przeciwny team nie wiedział, że w tej grze istnieją wardy. Przecież to nie jest Nocturn żeby nie można było uniknąć większości ganków.

Żeby nie było wasz Darius też kupił idiotyczny item jakim jest atma impaler. Przecież to się opłaca jak się ma dwa warmogi, a tak się mało kiedy robi (żeby nie powiedzieć wcale).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>r. Przecież

Dnia 26.05.2012 o 21:31, BlackBomb napisał:

to się opłaca jak się ma dwa warmogi, a tak się mało kiedy robi (żeby nie powiedzieć
wcale).


A może 8 warmogów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 21:31, BlackBomb napisał:

W ogóle kupowanie latarni na topa dla mnie
to czysty idiotyzm.


Chyba żarujesz, nie dość, że ten item jest tani to jeszcze daje Ci 3 przydatne staty (armor, dmg, life steal) na raz plus darmowy ward.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 21:57, Ecko09 napisał:

A może 8 warmogów?

Heh, też tak słyszałem ;p
Jak można kupować Atme, albo Qs. Toż to idiotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Draven: The Axe Thrower

Lore: "Unlike his brother Darius, victory in battle was never enough for Draven. He craved recognition, acclaim, and glory. He first sought greatness in the Noxian military, but his flair for the dramatic went severely underappreciated. Thirsting for a method to share ''''Draven'''' with the world, he turned his attention to the prison system. There he carved out the celebrity he desired by turning the tedious affair of executions into a premiere spectacle.

At Draven''s first execution, he shocked onlookers when he ordered the doomed prisoner to run for dear life. Just before the man managed to flee from sight, Draven brought him down with a flawless throw of his axe. Soon, all Draven’s executions became a gauntlet through which Noxian prisoners raced for a final chance at life. He used this trial as his own personal stage, and turned executions into a leading form of entertainment. He rallied onlookers into a frenzy, while desperate prisoners scrambled to evade him. They never succeeded. Rejecting the solemn, black uniforms of Noxian executioners Draven donned bright outfits and developed flashy signature moves to distinguish himself. Crowds flocked to see Draven in action, and tales of his performances spread quickly. As his popularity grew, so did his already-inflated ego. He belonged at the center of attention. Before long, the scope of his ambitions outgrew the population of Noxus. He decided that the glorious exploits of Draven should be put on display for the entire world.

Stats: Draven: The Axe Thrower Range: 525 Movespeed: 305 Armor: 16.0 Armor/lvl: 3.3 Mana base: 240 Mana per level: 42 MP/5: 1.39 MP/5/lvl: 0.13 Health/5: 1.0 HP/5/lvl: 0.14 Health: 420 Health per level: 82 Attack base: 46.5 Attack per level: 3.5

Rating: Attack 9 Defense 5 Magic 3 Difficulty 4

Skills:

Q: Spinning Axe: Draven''s next attack will deal bonus damage. The bonus is equal to 50/60/70/80/90% of his total Attack Damage. This axe will ricochet off the target high up into the air. If Draven catches it, he automatically readies another Spinning Axe. Draven can have two Spinning Axes at once. Range: 300

W: Blood Rush: Draven gains 40/45/50/55/60% increased Movement Speed for 1.5/1.5/1.5/1.5/1.5 seconds and 20/25/30/35/40% increased Attack Speed for 3/3/3/3/3 seconds. The Movement Speed bonus decreases rapidly over its duration. Catching a Spinning Axe will refresh the cooldown of Blood Rush.

E: Twin Axe: Draven throws his axes, dealing 70/100/130/160/190 (+) physical damage to targets hit and knocking them aside. Targets hit are slowed by 20/25/30/35/40% for 2/2/2/2/2 seconds.

R: Whirling Death: Draven hurls two massive axes to deal 175/275/375 (+) physical damage to each unit struck. Whirling Death slowly reverses direction and returns to Draven after striking an enemy champion. Draven may also activate this ability while the axe is in the flight to cause it to return early. Deals 8% less damage for each unit it hits (Minimum 40/40/40%) and resets when the axes reverse direction.

Passive: Draven''s Critical Strikes deal bonus physical damage over time. Spinning Axe also causes this effect even if it does not Critically Strike.

Playing as Draven *If Draven doesn''t move, Spinning Axe will fall near his present location. It will fall directly on him, or just to the right or left. *If Draven does move after attacking, Spinning Axe will lead him in the direction of his movement. Use this to control where the spinning Axe will go.

Playing against Draven: *Launch skillshots toward the landing position of Draven''s Spinning Axes. *Disrupt Draven with the goal of making him drop his axes. If you do, his power drops dramatically.

źródło - http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/u6gp3/draven_the_axe_thrower_found_this_in_riot_sqlite/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 21:31, BlackBomb napisał:

/.../

Oj facet ale pieprzysz głupoty, aż głowa boli. Nie mieszaj ludziom w głowach jak nie masz o czymś pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to śmieciowy item na topa po prostu (co innego jungle). Ja jak gram na topie to przeważnie zaczynam od phage, który jest dużo bardziej pomocny i ewentualnie pomoże jak nasz jungler będzie gankował. Do tego buty ninja, albo null-magic mantle (cenowo wychodzi podobnie jak latarnia). Później zależy, jak mi idzie zbyt dobrze to kończę frozen mallet, a jak nie to robię brutalizer. W tym momencie przeważnie buduję jeden z najbardziej niedocenianych itemów, a mianowicie last whisper. Na tankowatego topa jest przepiękny. Nie dość, że daje mi idiotyczny dmg jak na moją rolę w early/mid game to przez całą grę ar. pen będzie widoczny.

Jak widzę, że przeciwnik ma latarnię to od razu robię się strasznie agresywny i w większości przypadków dominuję swoją linię.

@Ecko09
Mając frozen mallet oraz warmoga może jakimś cudem dobije się do 4k hp, co da 60dmg. (wyolbrzymiam i tak) Pierwsze musi się oczywiście dostackować warmoga oraz dobić 18lvl. Według mnie to minimum, żeby ten item się opłacał. Tamten Darius z gry miał 18lvl czyli 2100hp (chyba) +700hp z frozen mallet (nie mam pojęcia jake runy, więc pomijam). Daje mu co 42dmg. Atma kosztuje 2355g. Zamiast tego zdecydowanie wolę last whisper 2290g, który ma 40dmg i zada jeszcze większy dmg, ze względu na to, że wrogowie mają jakiś armor. Crit chance z atma pomijam, ponieważ to zależy dość mocno od as, a że jeszcze ryze ma frozen heart to tym bardziej. +45 armor jest ok, ale i tak wolę last whisper+randuins+frozen mallet niż atmog+frozen mallet.

@filip29
Kupowanie qss na tarica albo kennena jest nie do końca mądre. Gdyby w przeciwnej drużynie ugrot nie afkował to jest to świetny item, ale tak? Osobiście zostawiłbym negatrona, żeby wybudować na przyszłość coś lepszego do mr. resa tracąc na tym 8mr res.Poza tym powtarzam, że magia nie była tam problemem, szczególnie że ap był jedynie kennen, a drużyna przeciwna miała janne, która jest idealna w takiej sytuacji.

@Kryhuu
Twoja argumentacja przekonała mnie w stu procentach, że byłem w błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne 6,3k i kolejny problem. Co by tu znowu kupić?
Zastanawiam się nad Orianną ale baaaardzo rzadko ją widzę coś, opłaca się nią grać z tym nowym itemem?
Czy może lepiej kupić Ziggsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 10:43, BlackBomb napisał:

Jak widzę, że przeciwnik ma latarnię to od razu robię się strasznie agresywny i w większości
przypadków dominuję swoją linię.

Życzę powodzenia w dominowaniu Irelii albo Nidalee z latarką.

Dnia 27.05.2012 o 10:43, BlackBomb napisał:

Mając frozen mallet oraz warmoga może jakimś cudem dobije się do 4k hp, co da 60dmg.
(wyolbrzymiam i tak) Pierwsze musi się oczywiście dostackować warmoga oraz dobić 18lvl.
Według mnie to minimum, żeby ten item się opłacał. Tamten Darius z gry miał 18lvl czyli
2100hp (chyba) +700hp z frozen mallet (nie mam pojęcia jake runy, więc pomijam). Daje
mu co 42dmg. Atma kosztuje 2355g. Zamiast tego zdecydowanie wolę last whisper 2290g,
który ma 40dmg i zada jeszcze większy dmg, ze względu na to, że wrogowie mają jakiś armor.
Crit chance z atma pomijam, ponieważ to zależy dość mocno od as, a że jeszcze ryze ma
frozen heart to tym bardziej. +45 armor jest ok, ale i tak wolę last whisper+randuins+frozen
mallet niż atmog+frozen mallet.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AuKdwH1ku9sBdFJzcElFRWVLSVIyWi12a3RrUGhRSlE#gid=0
Zapraszam, może ta argumentacja i porównanie opłacalności atmy i last wispera Cię przekona. Kupowanie atmy jest opłacalne nawet mając poniżej 2k hp, daje wręcz głupio mocne staty jak na swoją cenę. Do tego kupowanie last wispera w early też jest głupotą, ponieważ przeciwnicy mają niski armor i porównywalny dmg da o wiele tańszy brutalizer, który zbija flat armor.

Dnia 27.05.2012 o 10:43, BlackBomb napisał:

@filip29
Kupowanie qss na tarica albo kennena jest nie do końca mądre. Gdyby w przeciwnej drużynie
ugrot nie afkował to jest to świetny item, ale tak? 0

Stun od tarica równał się instagibem od Talona, więc jest to zrozumiałe. Aczkolwiek tutaj fakt faktem, mogł z tego zrobić coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezła tabela porównawcza, ale niestety nieaktualna. Tam atma ma dalej 2% i z tym dyskutował nie będę, że jest bardzo opłacalne. Na dzień dzisiejszy ma 1,5% i według mnie jest na granicy opłacalności. Masz może aktualne porównanie? Dodatkowo opłacalność dfg -1410 :D Jak ja kocham jak ludzie nie doceniają niektórych itemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować