Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Tak z czystej ciekawości. Co się robi w tribunale z ludźmi, którzy zrobią specjalnie 0/8 w early, a po zabiciu lulu 1v1 mordekaisera postanawiają, że jdnak ten morde nie dostanie elo i zaczynają normalnie grać i wygrywają swojej drużynie grę? No i skończą grę ze statami normalnymi dla supporta. Bo jak mnie znowu spardonują tam na tym tribunale to się pochlastam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W docie2 od dawna ludzie grają na zimowej mapie, tymczasem w lolu mamy wspaniały snowdown showdown na zielonej, letniej mapie.
Porażka roku, już by sobie w ogóle darowali ten event, ale nie, muszą wycisnąć kasę za zimowe skiny i możliwość kupowania prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 14:03, Kopiec napisał:

W docie2 od dawna ludzie grają na zimowej mapie, tymczasem w lolu mamy wspaniały snowdown
showdown na zielonej, letniej mapie.
Porażka roku, już by sobie w ogóle darowali ten event, ale nie, muszą wycisnąć kasę za
zimowe skiny i możliwość kupowania prezentów.


Propsy, cokolwiek to znaczy, ale ludzie w podobnych sytuacjach uzywaja tego slowa wiec ja tez

Faktycznie porazka z tymi eventowymi mapkami, Riot totalnie nas olal i wolal wypuszczac masowo nowych championow, odswiezac interfejs no i te stare postacie . To nie sa zle zmiany, ale rozplanowanie co do ich wprowadzania pozostawia wiele do zyczenia, tak jakby Boze Narodzenie albo Halloween trwalo caly rok a na bezposrednie zmiany w grze, wspomniany interfejs i remaki mieli moze 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, coś czuję, że przez brak zimowej mapy, LoLa opuści przynajmniej 50% graczy. Ja osobiście (bardzo lubię to wyrażenie) czuję się obrażony postawą Riotu, który najwyraźniej zapomniał (albo, co jeszcze gorsze, świadomie podjął taką decyzję!) o stworzeniu śnieżnej wersji Summoners Rift. Teraz granie w LoLa absolutnie straciło sens dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 14:31, Dartitwo napisał:

Powinienem wyczuwac ironie?

Oczywiście, że nie!

Tak w ogóle, to trochę średnio mi się podoba nowy wygląd buffów (w sensie że od lizarda, golema i barona). Jakieś takie mało wyraźne są. I jeszcze jedno pytanie mam - mozna gdzieś sprawdzić, ile ma się w danej chwili aktywnych wardów z Sightstone''a? Bo nigdzie takiej informacji nie widzę, a czasami mi tego brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z braku zimowej mapy proponuję zbiorowe samobójstwo pzed monitorem, najlepiej 21 grudnia.

Serio, w tym roku dostaliśmy nowe SR, nowe TT i PG zostało przystosowane do gier 5v5. Zejdźcie z biednych ludzi tworzących mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 15:31, Kopiec napisał:

Z debilizmu proponuję [m] się w łeb.

Dlaczego, Riot zrobił dużo w tym roku, tak Ci przeszkadza brak podmienionych pikseli na mapce? Daj spokój, żenujące.
"Wycisnąć kasę za zimowę skiny tylko rajoty by chcieli"
Każe Ci kto kupywać? Ciesz się, że gra jest fully f2p. Daj ludziom palec to zeżrą całą rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie debilizm, a bolesna prawda. "O jejku, nie ma mapy zimowej a i tak są zimowe skiny i możliwość giftowania, Riot to złodzieje pazerni na kasę!" Nikt Ci nie każe kupować tych skinów, ani tymbardziej nikogo obdarowywać. Ledwo co dostaliśmy nowe Twisted Treeline, może trochę na nim pograj jak brakuje Ci odmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 15:46, luzac napisał:

Ledwo co dostaliśmy nowe Twisted Treeline, może trochę na nim pograj jak brakuje Ci odmiany.


Nie, bo nie jest świąteczne ._.

Btw, takie pytanko mam - są jakieś informacje o promocji 2x rune page w cenie 1? Wtedy akurat nie grałem chyba, ale pamiętam że miały jeszcze być w przyszłości tego typu oferty. Zakładam że konkretów jeszcze nie ma?

PS. I tak nawiązując do IEM Cologne. Soe <33333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 15:31, Kopiec napisał:

Z debilizmu proponuję [m] się w łeb.


A ja proponuję zwrócić uwagę na to co się pisze... Degrad -1 za słownictwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 14:45, matiz123 napisał:

I jeszcze jedno pytanie mam - mozna gdzieś
sprawdzić, ile ma się w danej chwili aktywnych wardów z Sightstone''a? Bo nigdzie takiej
informacji nie widzę, a czasami mi tego brakuje.

Jeśli pytasz o ilość dostępnych wardów, to liczba wyświetla się nad paskiem umiejętności (tam gdzie są efekty działania aur, pasywów czy innych efektów działających na postać), jeśli masz na myśli wardy postawione na mapie, to afaik nie ma takiej informacji (ale to maksymalnie dwa, więc nie powinno to być problemem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 15:58, Adjatha napisał:

/ciach/


Obecnie w ramach promocji przeceniona o połowę została zmiana nicku. Przeceny stron run nie spodziewałbym się za szybko, w końcu czeka nas w styczniu wielka wyprzedaż skinów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 14:23, Dartitwo napisał:

Propsy, cokolwiek to znaczy, ale ludzie w podobnych sytuacjach uzywaja tego slowa wiec
ja tez

:>
Czy używanie google''a boli? Tak trudno wpisać 6 znaków i wcisnąć Enter?

On topic.
Naprawdę uważasz, że nakładka na mapę, którą pobawisz się dwa tygodnie jest ważniejsza od nowych postaci, przystosowania nieużywanych bohaterów do nowych realiów gry, balansu i zmian w interfejsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>ale to maksymalnie dwa, więc nie powinno to być problemem

dla tej ulepszonej wersji sightstone to są 3 wardy a jak jeszcze ktoś z drużyny postawi jakieś wardy, ewentualnie sam jeszcze dokupiłeś parę wardów to już robi się problem. Szczególnie jak wardowałeś kluczowe miejsca jak baron, dragon i nie wiesz czy jak postawisz następnego warda to nie zniknie akurat ten na baronie przez to, że jest limit 3 naraz na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować