Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Ale co ty chciałeś odłożyć na potem? Nowe Twisted Treeline? Itemizację? Gifting? Bo sorry, ale tych rzeczy również ludzie się domagali. A wydają mi się dużo bardziej ważne, niż walnięcie śnieżnej tekstury, która szczerze mówiąc paliła mnie w oczy, a czat stawał się momentami nieczytelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 22:03, luzac napisał:

Ale co ty chciałeś odłożyć na potem? Nowe Twisted Treeline? Itemizację? Gifting? Bo sorry,
ale tych rzeczy również ludzie się domagali. A wydają mi się dużo bardziej ważne, niż
walnięcie śnieżnej tekstury, która szczerze mówiąc paliła mnie w oczy, a czat stawał
się momentami nieczytelny.


A o sniezek nie prosili? Prosili xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam sporo ip i chciałbym podarować kilka champów współlokatorowi, który jakoś miesiąc temu zaczął grać w lola. Ale gdzie ofc tylko za rp można kupić, ehhh ten riot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanuj riot ty hejterze, powinieneś kupić wszystkie skiny za RP i jeszcze sam zrobić śnieżną mapę i im podesłać na maila, bo przecież nie możesz od nich nic wymagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 22:16, Kamil2142 napisał:

Skiny nidalki też zreworkowane? Który best?

Nie są.
Panterka da best.
Just like DziamDziamNidalleWP.
Czekaj na legacy skiny.
Kup.
Zdobywaj penty.
Osiągnij 2k elo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 21:21, Mange napisał:

Riot za bardzo rozpiescil graczy tymi wszystkimi rp, ip i skinami za darmo. Teraz stali
sie tak rozkapryszeni, ze nie potrafia zrozumiec, ze w riot pracyja tylko ludzie. I co
moze wydawac sie dziwne, chca oni zarabiac na swojej ciezkiej pracy. Wiec wyluzujcie
i jak potrzeba wam az tak sniegu i klimatu swiatecznego, to otworzcie okno/uzyjcie sniegu
w sprayu. Chyba to jest jedna z gorszych spolecznosci ktora w grze l2p jest tak pazerna.

Hahaha. Zagraj w Dote 2 i zobacz jakie podejście do graczy ma Valve. Jak nie masz to chętnie ci dam ;)
Riot rozpieszcza? Riot rzuca raz na rok jakiś ochłap żeby utrzymać obraz "wspaniałej firmy przyjaznej graczom". I tylko wtedy gdy wygrają głosowanie w jakimś rankingu.
Ciężko pracujący? Goście nie robili nic przez 2 lata po czym nagle obudzili się z ręką w kiblu bo pojawiła się konkurencja.
Chcą zarabiać? Ok. Zobacz tylko czym jest teraz Riot i LoL. Z podziemia wyrośli na giganta. Dzięki graczom. Co z tego mamy? Coraz droższe postacie i skiny. Każde święto, wydarzenie itd. to okazja żeby wydoić więcej kasy. Aż przypomina mi się Dębski i jego "Chcesz koszulkę za darmo?" ;) Wystarczy też spojrzeć jak poustawiane są ceny RP.
Więc proszę, nie mów tu o pazerności community i "ciężkiej pracy" jeżeli jedyne na co ich stać na święta to je****cie 4 płatnych skinów i siema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 02:03, Rrongol napisał:

Coraz droższe postacie


To i tak lepsze od całkowicie darmowych postaci. Gdzie tu motywacja do gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 02:03, Rrongol napisał:

Hahaha. Zagraj w Dote 2 i zobacz jakie podejście do graczy ma Valve. Jak nie masz to
chętnie ci dam ;)
Riot rozpieszcza? Riot rzuca raz na rok jakiś ochłap żeby utrzymać obraz "wspaniałej
firmy przyjaznej graczom". I tylko wtedy gdy wygrają głosowanie w jakimś rankingu.
Ciężko pracujący? Goście nie robili nic przez 2 lata po czym nagle obudzili się z ręką
w kiblu bo pojawiła się konkurencja.
Chcą zarabiać? Ok. Zobacz tylko czym jest teraz Riot i LoL. Z podziemia wyrośli na giganta.
Dzięki graczom. Co z tego mamy? Coraz droższe postacie i skiny. Każde święto, wydarzenie
itd. to okazja żeby wydoić więcej kasy. Aż przypomina mi się Dębski i jego "Chcesz koszulkę
za darmo?" ;) Wystarczy też spojrzeć jak poustawiane są ceny RP.
Więc proszę, nie mów tu o pazerności community i "ciężkiej pracy" jeżeli jedyne na co
ich stać na święta to je****cie 4 płatnych skinów i siema.

Ktoś tu chyba nie rozumie jak to działa. Riot na pewno siedzi i zbija bąki cały czas i wyciąga kasę od biednych ludzi za nic. Tak jak napisał gość, któremu odpisałeś - tam pracują ludzie i oni jakoś na tym zarabiać też muszą.

Druga sprawa - jeżeli Ciebie jako gracza w danej grze najbardziej interesują eventy haloweenowe/świąteczne itp to pozdrawiam, co to za różnica czy dadzą 4 skiny (+ nie wspomniane skiny na wardy i ikonki graczy) czy 20. Są one dobrze zrobione i jak ktoś chce je kupić to droga wolna, ja bardzo rzadko wydaje kasę na tę grę i na całe szczęście nikt mnie do tego nie zmusza, a ja jednocześnie nic nie tracę (i to jest najważniejsze).

Po trzecie - nie wiem kto tutaj mniej robi, bo przecież DotA2 to to samo co 1, tylko że w nowej oprawie i z niewielkimi zmianami w gameplayu. No i Valve z tego co wiem też daje ubranka do postaci za niezłą cenę, ale oni według Ciebie nie chcą kasy od graczy? Oni też charytatywnie powinni robić? A sam fakt, że tych ubranek jest więcej to tylko i wyłącznie zasługa graczy i Workshopa.

Grałem w obie gry ale ostatecznie pozostałem przy LoLu (kwestia gustu). Żadnej z tych gier nie hateuje i nie wydaje mi się, żeby ktorakolwiek firma praktykowala jakieś wyłudzanie kasy od graczy. Twoja wypowiedź jest przesiąknięta hatem do Riotu z niewiadomego mi powodu, przez co też mało obiektywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 03:13, sinir napisał:

To i tak lepsze od całkowicie darmowych postaci. Gdzie tu motywacja do gry?


W Docie wszystkie herosi są dostępni od razu i mimo wszystko ludzie chcą grać.

@Squarelll
Świetny set kosztuje circa 5-12 euro. W LoLu masz za ~1900 RP. Patrzę teraz na http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Riot_Points i wychodzi na to, że musisz wydać więcej kasy, aby mieć porządny skin. To Riot wyciąga kasę od graczy LoLa, a nie Valve od graczy Doty. Druga sprawa: wszyscy herosi są od razu dostępni nie musisz na nich harować farmiąc IP albo wydawać kasę, aby móc kimś pograć. Trzecia i ostatnia: Dota 2 działa jak TF2, pod koniec meczu niektórzy gracze dostają przedmioty. Im lepszy przedmiot, tym rzadsza szansa otrzymania go. W LoLu czegoś takiego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano rp jest bardzo drogie, szczegolnie jak sie dostanie perma na konto ktore mialo bardzo duzo chempow, run oraz skinow i innego dziadostwa za okolo 350 zl...
No ale trzeba sobie radzic:-) Mogli by zrobic chempiony z pierwoszego sezony darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 02:03, Rrongol napisał:

Hahaha. Zagraj w Dote 2 i zobacz jakie podejście do graczy ma Valve. Jak nie masz to
chętnie ci dam ;)

Valve ma identyczne podejście. Problem w tym, że Riot zaczynał od zera, podczas gdy Valve zdecydowało się na zaproszenie Icefroga do współpracy i stworzenie Dota 2... sami wiemy jakiej platformy właścicielem jest Valve, więc zasobów od samego począttku im nie brakowało.

Dnia 16.12.2012 o 02:03, Rrongol napisał:

Riot rozpieszcza? Riot rzuca raz na rok jakiś ochłap żeby utrzymać obraz "wspaniałej
firmy przyjaznej graczom". I tylko wtedy gdy wygrają głosowanie w jakimś rankingu.

Jeszcze do niedawna Riot dawał boosty za każdą znaczącą awarię. A przy tych największych rzucał nawet RP. Jeśli akurat brakuje nam małej sumy RP do jakiegoś skina, możemy poprosić Riot żeby nam ją dołożyli. Ludzie dostają RP za trafienie do Summoner Showcase, nagrody za konkursy. Riot wspiera także małe turnieje, wystarczy się tylko z nimi skontaktować a sypną RP.

Dnia 16.12.2012 o 02:03, Rrongol napisał:

Ciężko pracujący? Goście nie robili nic przez 2 lata po czym nagle obudzili się z ręką
w kiblu bo pojawiła się konkurencja.
Chcą zarabiać? Ok. Zobacz tylko czym jest teraz Riot i LoL. Z podziemia wyrośli na giganta.
Dzięki graczom. Co z tego mamy? Coraz droższe postacie i skiny. Każde święto, wydarzenie
itd. to okazja żeby wydoić więcej kasy. Aż przypomina mi się Dębski i jego "Chcesz koszulkę
za darmo?" ;) Wystarczy też spojrzeć jak poustawiane są ceny RP.

Jak wcześniej powiedziałem, Valve od początku ma za sobą zasoby, platformę, nie wspominając o tym że miało swój poligon w postaci TF2, a także pozostałych gier dotopodobnych. Riot potężnego inwestora ma dopiero od ponad roku. Poza tym, sorry, ale Valve też doi kasę od graczy, bo niekoniecznie tym chce się grindować w poszukiwaniu ciuszków, tylko pójdą do sklepu i je kupią. Jest to niemalże identyczne z grindowaniem na postacie.

Dnia 16.12.2012 o 02:03, Rrongol napisał:

Więc proszę, nie mów tu o pazerności community i "ciężkiej pracy" jeżeli jedyne na co
ich stać na święta to je****cie 4 płatnych skinów i siema.

Jakbyś nie zauważył, w LoLu pojawiło się trochę nowych przedmiotów, a dwa miesiące temu do gry trafiła nowa mapa. Wygląd starych postaci jest ulepszany. Riot cały czas w tajemnicy pracuje nad "Supremacy".

@Cejdej

Dnia 16.12.2012 o 02:03, Rrongol napisał:

Świetny set kosztuje circa 5-12 euro. W LoLu masz za ~1900 RP. Patrzę teraz na
http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Riot_Points i wychodzi na to, że musisz wydać więcej kasy, aby mieć
porządny skin. To Riot wyciąga kasę od graczy LoLa, a nie Valve od graczy Doty.

Nie zmienia to faktu, że obdywie firmy ciągną kasę od graczy. Poza tym chwalisz ciuszki, a zapominasz o skrzynkach. No i fakcie, że Valve robi kasę na dwóch F2P a Riot na jednym.

Dnia 16.12.2012 o 02:03, Rrongol napisał:

Druga sprawa: wszyscy herosi są od razu dostępni nie musisz na nich harować farmiąc IP albo wydawać kasę
aby móc kimś pograć.

Już Ci to kiedyś próbowałem wytłumaczyć. Riot na początku musiał na siebie zarobić, obecnie też nadal musi zarabiać. Co nie zmienia faktu, że wkrótce Riot w końcu ogarnie sklep, bo są takie plany. W DotA wszyscy herosi są za free, ciężko by w Dota 2 tak nie było, bo jaki byłby wtedy sens grania, skoro mam alternatywę w postaci czegoś z gorszą grafiką, ale na praktycznie tych samych zasadach.

Dnia 16.12.2012 o 02:03, Rrongol napisał:

Trzecia i ostatnia: Dota 2 działa jak TF2, pod koniec meczu niektórzy gracze dostają przedmioty. Im lepszy
przedmiot, tym rzadsza szansa otrzymania go. W LoLu czegoś takiego nie ma.

I na taki przedmiot musisz albo grindować (i potem ewentualnie się trejdnąć) albo go kupić.

Niektórzy traktują Riot jak najgorszego złodzieja, chociaż Valve robi to samo w nieco inny sposób. No ale przecież to Valve, jak możemy je krytykować?

@Mange

Na permę też trzeba sobie zasłużyć. To, że sypiesz Riotowi kasę, nie znaczy, że zwalnia Cię to z używania mózgu i pozwala na krzywdzące zachowanie wobec innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 11:09, luzac napisał:

@Mange

Na permę też trzeba sobie zasłużyć. To, że sypiesz Riotowi kasę, nie znaczy, że zwalnia
Cię to z używania mózgu i pozwala na krzywdzące zachowanie wobec innych.

O tym, to ja doskonale wiem. Konto należy do Riot więc mieli prawo je zbanować, choć trochę mi go szkoda :( Miałem na nim Jarvana za złoto i policjanta Nasusa XD Teraz staram się nie wdawać w zbędne dyskusje z innymi graczami, bo kolejnego konta im nie oddam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 11:09, luzac napisał:

Nie zmienia to faktu, że obdywie firmy ciągną kasę od graczy. Poza tym chwalisz ciuszki,
a zapominasz o skrzynkach. No i fakcie, że Valve robi kasę na dwóch F2P a Riot na jednym.

Chwalę ciuszki, bo można otrzymać za darmo. W LoLu nie ma w ogóle takiej opcji.

Dnia 16.12.2012 o 11:09, luzac napisał:

Już Ci to kiedyś próbowałem wytłumaczyć. Riot na początku musiał na siebie zarobić, obecnie
też nadal musi zarabiać. Co nie zmienia faktu, że wkrótce Riot w końcu ogarnie sklep,
bo są takie plany

Na początku musiał, nie przeczę, ale teraz zarabia w co raz bardziej krzywdzący sposób. Redukcja przyznawania IP, drożsi herosi.

Dnia 16.12.2012 o 11:09, luzac napisał:

I na taki przedmiot musisz albo grindować (i potem ewentualnie się trejdnąć) albo go
kupić.

Przedmioty, które w ogóle nie wpływają na rozgrywkę. W LoLu musisz grindować na runy, na strony z runami oraz na herosów.

Dnia 16.12.2012 o 11:09, luzac napisał:

Niektórzy traktują Riot jak najgorszego złodzieja, chociaż Valve robi to samo w nieco
inny sposób. No ale przecież to Valve, jak możemy je krytykować?

Raczej nie powinno to być skierowane do mnie, ale najgorszy złodziej to lekka przesada. W każdym razie jest za co krytykować Riot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować