Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Tak jak ostatnio znowu trochę pogrywam w lola to sobie pomyślałem, że wreszcie kupię tą akali. Fajnie się grało jak była za free. Od kilku dni patrząc na pantheona też się nad nim zastanawiam. A od wczoraj doszedł do tego grona malphite. Podoba mi się w nim, że strasznie trudno go tłuc. A dzisiaj jak na zawołanie jest za free. Pierwsza grai odrazu stwierdziłem, że prawdopodobnie będzie następnym którego kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 10:19, Nightdew napisał:

Tak jak ostatnio znowu trochę pogrywam w lola to sobie pomyślałem, że wreszcie kupię
tą akali. Fajnie się grało jak była za free. Od kilku dni patrząc na pantheona też się
nad nim zastanawiam. A od wczoraj doszedł do tego grona malphite. Podoba mi się w nim,
że strasznie trudno go tłuc. A dzisiaj jak na zawołanie jest za free. Pierwsza grai odrazu
stwierdziłem, że prawdopodobnie będzie następnym którego kupię.


akali owni cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Przed chwilą skończyłem grać Karthusem. Wypróbowałem stary, sprawdzony build tj. jakieś butki i 5x Archangel. Efekt? Miazga. Szkoda, że poprzednim razem jak był free nie spróbowałem tego buildu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 11:00, Ecko09 napisał:

>

Przed chwilą skończyłem grać Karthusem. Wypróbowałem stary, sprawdzony build tj. jakieś
butki i 5x Archangel. Efekt? Miazga. Szkoda, że poprzednim razem jak był free nie spróbowałem
tego buildu.


a gdzie medżaj ? imo głowny item dla niego ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 11:09, WeedSmoker napisał:

> >
>


Jakoś nie brakowało mi mejaia ;P W pewnym momencie miałem dalej kupować same rylaje, ale zdecydowałem się na 5x archangel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 11:15, Ecko09 napisał:

Jakoś nie brakowało mi mejaia ;P W pewnym momencie miałem dalej kupować same rylaje,
ale zdecydowałem się na 5x archangel.

Same rylaje są strasznie kosztowne ;p podejrzewam ,że many Ci nie brakowało z archangelami ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 14:46, IlMOD napisał:

OMG, w rotacji są wszyscy moi championi (oprócz yi)... czym ja będę grać...

A ja właśnie mam w tej rotacji 5 postaci, którymi nigdy nie grałem.
Dzisiaj grałem już Malphytem (świetny moim zdaniem, skończyłem z wynikiem 16/0) i Urgotem (dziwna postać, nie opanowałem go do końca, skończyłem z 5/8, ale może jak zagram drugi raz pójdzie lepiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widać, że też nasz podobny problem, co do niego, mój kolega nim niszczy wszystko, a u mnie odwrotnie :) Jak będę miał czas to też spróbuje Malphyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo, zabawny mecz miałem przed chwilą...zabawny dlatego, że w teamie miałem 3 AOE- Galio, Pantheona i Friddla (ja grałem właśnie strachem). Do tego TF i Miss Fortune, i przeciwnicy marnie kończyli w teamfightach- zwłaszcza Galio i Panth robili miazgę, ten pierwszy przyszpilał przeciwników, a drugi (chyba mieli mikrofony) od razu siup z góry, potem stun i z 5 przeciwników robiło sie 2. Nieźle się z wrogami bawił też TF, wziął teleporta i na backdoor na bot -a gdy przeciwnicy szli go przegonić-ulti na top i pchał dalej. Dochodziło do sytuacji kiedy przeciwnicy musieli biegać z jednej strony na drugą :D.

BTW, nowy champ, Cassiopeia, wygląda całkiem fajnie (węże FTW), ciekawe ile będzie kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 17:12, KofeinowyPablo napisał:

BTW, nowy champ, Cassiopeia, wygląda całkiem fajnie (węże FTW), ciekawe ile będzie kosztować.


Prawdopodobnie 4800 albo 3150, stawiam zęby babci... babci prezydenta.

Ja się zastanawiam jaką oryginalną i przydatną funkcję w teamie ma toto spełniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 17:50, Ostrowiak napisał:

> BTW, nowy champ, Cassiopeia, wygląda całkiem fajnie (węże FTW), ciekawe ile będzie
kosztować.

Prawdopodobnie 4800 albo 3150, stawiam zęby babci... babci prezydenta.

Ja się zastanawiam jaką oryginalną i przydatną funkcję w teamie ma toto spełniać.


Ja stawiam na meelee assassina z poisonem, slowem/stunem i pewnie z czymś do obrony. Pewnie coś jak nie squishy akali albo eve... (lol)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 18:03, Budo napisał:


Czy Wam też się wydaje, że Malphite jest op? ;]


Op raczej nie, ale napewno bardzo fajnie nim się gra. Lepiej jakoś mi podchodzi niż galio. Najfajniejsze w nim jest to co lubię w supportach najbardziej. Czyli każdy mecz kończy się w stylu 4/4/20. O ile galio musi dość uważać jak tankuje to malph może bez problemu sobie biegać koło całego enemy teamu i tylko prowokować do ataku:P Co do op to jak dla mnie atm tylko pantheon:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Malphite support? Lol. Na moje to jest niezabijalny tank z bardzo dużymi obrażeniami w dodatku. Całkiem spory zasięg skilli, a jego kombo jest zabójcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Malpha wystarczy brać itemy z Armor Penetration w stylu Yomumu czy Last Whisper. Ale kamyk jest dobry, chyba go sobię kupię :D.
Za to ostatnio dorwałem Ashe i zrobiłem taki build (przeciwny team - Rammus, Olaf, Trundle, Irelia i Teemo):
- Last Whisper
- Swifty
- Bloodrazory
- Trinity Force
Dalej miały być Infinity Edge i PD,ale gra się skończyła.
Rezultat:
12/0/16
Screena nie dam, bo bluzgnąłem z wrażenia na czacie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 18:37, Budo napisał:

/.../

Malphite support? Lol. Na moje to jest niezabijalny tank z bardzo dużymi obrażeniami
w dodatku. Całkiem spory zasięg skilli, a jego kombo jest zabójcze...

Ja preferuje robić te duże obrażenia, ale w last hit zostawiam wszystko dla carry. Dlatego mówię ''''staty'''' jak support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2010 o 18:47, Nightdew napisał:

Ja preferuje robić te duże obrażenia, ale w last hit zostawiam wszystko dla carry. Dlatego
mówię ''''staty'''' jak support.


Ale malphita można zrobić jako carry tanka. Niezabijalny, dmg robi masakryczny ale głównie pozwala bezstresowo wygrać twojej drużynie. Tak spokojnie daje się wygrać 3v5 (i nawet nie trzeba do tego uber pro skilli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2010 o 18:57, IlMOD napisał:

Ale malphita można zrobić jako carry tanka. Niezabijalny, dmg robi masakryczny ale głównie
pozwala bezstresowo wygrać twojej drużynie. Tak spokojnie daje się wygrać 3v5 (i nawet
nie trzeba do tego uber pro skilli).

Ciekawe tylko z jakimi przedmiotami to może spróbuje :) Ps kolejność reż ważna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 19:00, Anayami napisał:

Ciekawe tylko z jakimi przedmiotami to może spróbuje :) Ps kolejność reż ważna :)


Ok, tank build. Ważne żeby wkurzać przeciwników - teleport - żeby na tobie focusowali.
1. Sapphire Crystal, hp poty
2. Buty, dodge albo anti CC
3. Heart of Gold! -> randuin''s (albo niekoniecznie jak dużo zabijasz, wtedy warmog)
4. Frozen Heart albo Banshee''s Veil (tak samo jak z butami)
5. Różnie ale tank
6. Cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować