Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Hmmmm....jak sądzicie - AD Anivia miałaby rację bytu? Bo ten bohater ma stosunkowo niewielkie premie z AP do spelli (chociaż przy powyżej 300 AP niedocenianie jej może się skończyć bardzo szybką i bolesną śmiercią), za to slow, stun i murek mogłyby dać chyba całkiem niezły efekt wraz z Blood Thirsterem/Black Cleaverem.
Sam bym poeksperymentował, ale nie chcę wystawiać się na pośmiewisko w normal/ranked, a na practice chyba już się nie da grać z samymi botami ;( Dlatego pytam o was o opinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 00:47, wiader napisał:

Z botami to i AD annie bys penta kille robil...


Pewnie tak. Ale na czymś należałoby poeksperymentować, a takie coś wystarczyłoby choćby do ocenienia, czy taki build się w ogóle trzyma kupy. Przydałby się taki tryb 1 vs 3 z botami, nawet gdyby nie dawał w ogóle XP/IP.

O, a propos Anivii to się pochwalę moim ostatnim wynikiem. I żeby nie było - to był full premade vs full premade ;) Szkoda tylko że poddali się niemal od razu, nawet nie zdążyłem itemów kupić ;( Ale cóż...jakoś to przeżyłem i grałem dalej xD W końcu trzeba wygrać te 100.000$, wystarczy przecież być pierwszym w rankingu (tak, wiem, normale się nie liczą, a tylko ranked) :D

20100718005652

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 20:18, TusTus napisał:

/.../


ja to lubie zileana i zaraz go kupie chyba -.-, jak ma ksiązke pod stacki + itemy to z bomb wypierdziela piękny dmg + slow/przyspieszenie + resurection, coś pięknego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jakiś typowy healer prócz Soraki i Tarica? Bo nie wiem dlaczego, ale zawsze bardziej cieszył mnie heal i support od zdobywania fragów. A szukałem, szukałem, ale nie znalazłem, ale może źle szukałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 08:14, Markush napisał:

Jest jeszcze jakiś typowy healer prócz Soraki i Tarica? Bo nie wiem dlaczego, ale zawsze
bardziej cieszył mnie heal i support od zdobywania fragów. A szukałem, szukałem, ale
nie znalazłem, ale może źle szukałem...


Na myśl przychodzi mi Janna, z tym, że u niej tylko ulti leczy. Ale z drugiej strony masz tarczę który pochłania dmg wroga i zwiększa sojusznikowi, więc support to to jest. I naprawdę dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 05:30, WeedSmoker napisał:

> /.../

ja to lubie zileana i zaraz go kupie chyba -.-, jak ma ksiązke pod stacki + itemy to
z bomb wypierdziela piękny dmg + slow/przyspieszenie + resurection, coś pięknego :)


Zileanowe bombki naprawde niewiele zdzialaja, gdy w druzynie jest janna. Harassowac nie mozesz, bo tylko widze bombke nad glowa - daje tarcze: efekt taki, jakby nic nie bylo :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 08:14, Markush napisał:

Jest jeszcze jakiś typowy healer prócz Soraki i Tarica? Bo nie wiem dlaczego, ale zawsze
bardziej cieszył mnie heal i support od zdobywania fragów. A szukałem, szukałem, ale
nie znalazłem, ale może źle szukałem...


Jest jeszcze Nidalee, jej Primal Surge całkiem nieźle leczy i przyspiesza atak sojuszników naokoło niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 08:14, Markush napisał:

Jest jeszcze jakiś typowy healer prócz Soraki i Tarica? Bo nie wiem dlaczego, ale zawsze
bardziej cieszył mnie heal i support od zdobywania fragów. A szukałem, szukałem, ale
nie znalazłem, ale może źle szukałem...

Typowych healerów niema ale są jeszcze postacie ''pod'' heal. Kayle która swoim healem również przyspiesza, Sion który z ulti zyskuje niesamowity lifesteal którym leczy też bliskich teammateów i wymienione już Janna i Nidalee. Można by tu jeszcze dodać Alistara ale to tank, więc za dużo to on nie poleczy bo nikt go nigdy pod AP nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim.
Jestem nowy w LoLu, ale już coś ogarniam. Mam natomiast dylemat, ponieważ zbieram kasę na Cho''Gatha. Jest on klasyfikowany jako tank i mag, więc tu się rodzi pytanie: w jakie itemy go podczas gry wyposażyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo superrrr : D Done:)) Są jeszcze jakieś chary które można w tak piękny, na lajcie sposób odblokować? Co on w ogóle ma za umiejętności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 13:21, Infes napisał:

Oooo superrrr : D Done:)) Są jeszcze jakieś chary które można w tak piękny, na lajcie
sposób odblokować? Co on w ogóle ma za umiejętności?


Tristana z Facebooka była do odblokowania. Ale nie wiem czy to jeszcze trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 13:23, sirufok1987 napisał:

> Oooo superrrr : D Done:)) Są jeszcze jakieś chary które można w tak piękny, na lajcie

> sposób odblokować? Co on w ogóle ma za umiejętności?

Tristana z Facebooka była do odblokowania. Ale nie wiem czy to jeszcze trwa.


Jeszcze trwa. Brat właśnie odblokował ją ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 14:05, TusTus napisał:

Macie jakis wlasny meczowy pwnage?
Dzis rano w 5, z ludzmi z forum i nie tylko uzbieralismy team ze bylo.. 51/7, w tym ja
jako assyst :)

Musialem sie pochwalic ;D


jak żeś grał z nupami to tak jest :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie itemy i jakie runy można kupić dla Nasusa, który chcę szybko wraz z minionami rushować na wrogie turrety? Tak, żeby też szybko mordować miniony i żeby ich dużo mordować ofkorz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować