Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2010 o 21:45, Zabujca_Smokuf napisał:

/.../


Czy Ty to skyler? xD
A żeby nie było offtopu: to ciekawy build - kiedyś go muszę zastosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 14:17, WeedSmoker napisał:

Ludzie ! jest ten Double IP czy nas Riot wydymał -.-?

Przeczyłbyś newsa to byś wiedział co i jak. Oni później powiedzą kiedy to ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 14:17, WeedSmoker napisał:

Ludzie ! jest ten Double IP czy nas Riot wydymał -.-?

Czas był do 21, więc najwcześniej przyszły weekend. Ale gratuluje podejścia - sam się "wydymałeś", bo nie przeczytałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 14:02, SiDi napisał:

Czy Ty to skyler? xD

Skyler? To jakiś nick czy co? Nie - nie sądzę, abym był jakimś Skylerem :D

Dnia 17.07.2010 o 14:02, SiDi napisał:

A żeby nie było offtopu: to ciekawy build - kiedyś go muszę zastosować.

Ciekawy, efektowny i efektywny. Dzisiaj miałem też 8/2, więc kolejne niezłe statsy pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to gitara :) Dzisiaj tak zagramy koło 16 albo 17 więc miej chociaż LoL''a włączonego. Oczywiście innych tyż zapraszam do rozgrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 09:57, ziptofaf napisał:

/.../


Właśnie tym buildem zagrałem i wygrałem ;] W sumie jak dwóch mnie dopadło to pierwsze co robiłem to odpychałem ich od siebie i ucieczka :D Druga sprawa: jakie te itemy są cholernie drogie :O 4k golda ten Infinity Edge kosztował, dopiero pod sam koniec gry (która trwała 1h :O) mogłem sobie na niego pozwolić. Mimo wszystko 16/4/13 miałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem sobie Karthus''a (trochę noobowsko bo za Riot Pointsy) i jestem pod wrażeniem. Odpowiednio użyte ulti potrafi zabić/mocno zranić cały wrogi team. Z tego co widzę to taki odpowiednik Zeusa z Doty. Nic dziwnego że jest taki drogi. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest dobry assassyn wart jako pierwszy kupienia? Myślę między Akali, Katarina czy Twisted Fate aczkolwiek liczę na propozycje wszelakie i najważniejsze dlaczego ten char, bo taki skill ma to i to itd. Bydę dozgodnię wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 16:23, Infes napisał:

Jaki jest dobry assassyn wart jako pierwszy kupienia? Myślę między Akali, Katarina czy
Twisted Fate aczkolwiek liczę na propozycje wszelakie i najważniejsze dlaczego ten char,
bo taki skill ma to i to itd. Bydę dozgodnię wdzięczny.


Mi najbardziej przypadł do gustu Shaco, nie dość, ze go uwielbiam to prawie zawsze wykręcam nim staty typu 17/1/ileś tam. Twisted Fate też jest super, tyle, że nim już tak dobrych statów nie wykręcam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warci kupna są wszyscy wymienieni. Niestety po ostatniej "przebudowie" Twisted Fate''a gra nim sprowadza się niestety do pakowania AS i czekania aż wejdzie bonusowe dmg z jednego ze skilli. Do tego dochodzi całkiem fajnie rozwiązane losowanie kart (lecz niestety używa się głównie jednej) i zabawy teleportacją. Jego Q jest teraz beznadziejne, co najwyżej można go dorzucić do rotacji, lub dobić uciekających wrogów. Build pod AP jest teraz bez sensu.
Katariną gra się przyjemnie. Harrasowanie Q bardzo denerwuje przeciwnika (właśnie dlatego ją kupiłem, żeby denerwować w early game), shunpo (teleport do wybranej jednostki) jest przydatne i nie raz uratuje od śmierci. No i zabójcze ulti podczas którego Kat rzuca sporą ilością noży dookoła zadając masę dmg, niestety łatwo może być przerwane przez stun itd. Kat można ułożyć pod AD lub pod AP.
Wczoraj kupiłem Akali i gra mi się nią bardzo dobrze. W początkowej fazie gry ma dużą przeżywalność dzięki "chmurce" dymu, w której może się skryć, zaatakować i znowu schować. Zadaje sporą ilość obrażeń w krótkim czasie i oprócz tanka z dużą ilością pozostałego hp nikt jej nie ucieknie dzięki jej ulti (doskoczenie do wroga).

Z tej trójki najsłabszy obecnie jest TF. Kat można szybko powstrzymać, bo granie nią sprowadza się w sumie tylko do Q-> W -> E -> R. Najciekawsza wydaje mi się Akali, najbardziej przypadła mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Co masz na myśli build pod AD lub AP?
2. Na czym polega ulti Akali?

//

TF odpada, teraz pozostaje wybór wpierw między Katarina a Akali. Katarina grałem i gra się dobrze a ulti jest genialne o ile ktoś nie przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 16:55, Infes napisał:

1. Co masz na myśli build pod AD lub AP?
2. Na czym polega ulti Akali?



1. Było już wspominane i opisany podział na AD i AP kilka stron temu. AP - Shunpo + Ultimate. AD - Bouncing Blade i normalny atak.

2. Ultimate Akali to Shadow Dance, można go użyć 3 razy pod rząd jeśli masz esencje, które dostaje się co 25/20/15 sekund, lub po zabiciu przeciwnika, ma duży zasięg i zadaje spory dmg. Jak ustawisz Akali pod AP to bardzo prosto samym ultimatem nawet można zabijać wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to proszę, nawet skopiuj, obojetnie bo nie mogę znalezc. Ciężko Ci było napisać :/ Chyba że to jest to całe wytłumaczenie, Shunpo + Ulti i BB i normalny atak :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 18:13, Infes napisał:

No to proszę, nawet skopiuj, obojetnie bo nie mogę znalezc. Ciężko Ci było napisać :/
Chyba że to jest to całe wytłumaczenie, Shunpo + Ulti i BB i normalny atak :|

Hah może się w trącę i podepre stwierdzenie Hummer`a gdyż ktoś już to rzeczywiście wcześniej napisał, a raczej nikomu nie będzie się chciało tego ponownie szukać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o Jannie? Grał ktoś? Jak wrażenia? Osobiscie od samego początku gralem janna, (server US) i na 120~ meczy dobre 80 zabrala mi janna. W ppostaci bardoz mi sie podoba to, ze moge ratowac ludziom tylki, uwierzcie, widziec podczas meczu na czacie kilka razy ''ty'' -skierowane w moja strone to naprawde mile uczucie, do tego dlugi slow, ktory w polaczeniu z AP moze naprawde zjesc duzo hp i ulti.. naprawde fajna sprawa gdy po pushu druzyna nie musi wracac do bazy bo ma mnie :>

Ktos chce cos dodac? Podyskutowac?

Tutaj um.. ciekawostka, janna nie nalezy do masowych killerow,ale..:

(jeszcze się uczyłem, na serwie US) :>

20100717201834

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 18:13, Infes napisał:

No to proszę, nawet skopiuj

- Co do katariny: AP jest duzo lepsze. Mocne shunpo, ulti. Zapewne lich bane obowiazkowy. -wiader

- Lubisz Bouncing Blades bierz AD. Wolisz nukować z Shunpo - bierz AP. -Tonho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce spamować ale dodawać osobę o nicku Infes jak umiecie grać ;) Jeśli ktoś posiada TS3 to nawet jeszcze lepiej bo będzie dobra komunikacja podczas rozgrywki :) Naprawdę warto zapraszam :> Prawie calutki czas gramy sobie (głupia burza ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować