Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie


Heh, mi się gra crashuje jak tylko próbuję odpalić nową grę, obojętnie czy tutorial, czy practise, czy cokolwiek. Wyszukiwarka nie działa, więc nie bardzo wiem co robić, poszukiwania w necie zadowalających rezultatów nie dają. Spróbuję jeszcze zainstalować nowego net framework, ale to pewnie nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety po nowym patchu pojawil sie u mnie dziwny bug, jesli mozna to tak nazwac. Zeby grac normalnie musze za kazdym razem minimalizowac gre i wylaczac proces klienta gry. Gdy to zrobie fps skacze z ~15 nawet do 50. Ustawianie priorytetow procesom dziala przez jakis czas, ale potem nagle gra i client kraszuja.
Jesli ktos spotkal sie z czyms takim lub ma jakis pomysl prosze o pomoc, bo logowanie sie za kazdym razem po skonczonej grze jest meczace w dluzszej perspektywie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 13:48, necron1501 napisał:

Jakiś komunikat, czy tylko wyłącza grę? Po drugie Eu czy US? Po trzecie spróbuj Adobe
Flash Player. Czwarte : może reinstal?


Flash playera mogę uaktualnić, ale chyba mam najnowszego, wersja EU, jest komunikat tego bug splata, czy jak się to zwie, pojawia się okno do reconnecta, który nic nie daje i kuniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 13:56, Budo napisał:

> Jakiś komunikat, czy tylko wyłącza grę? Po drugie Eu czy US? Po trzecie spróbuj
Adobe
> Flash Player. Czwarte : może reinstal?

Flash playera mogę uaktualnić, ale chyba mam najnowszego, wersja EU, jest komunikat tego
bug splata, czy jak się to zwie, pojawia się okno do reconnecta, który nic nie daje i
kuniec.


Jest na to rada. Mojemu bratu gra jak ściągnął jakiegoś tam klienta. Jest tylko jedna wada: nie działa mu chat i nie ma opcji Reconnect. Jak wróci ze szkoły to wrzucę tutaj linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 14:01, necron1501 napisał:

Hmm. Może poszukaj na głównym forum LoLa? Albo na jego polskim odpowiedniku.


Sprawdzałem, full tematów, zero odpowiedzi.

Dev---> ok zapodaj jak będziesz miał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 13:56, Budo napisał:

> Jakiś komunikat, czy tylko wyłącza grę? Po drugie Eu czy US? Po trzecie spróbuj
Adobe
> Flash Player. Czwarte : może reinstal?

Flash playera mogę uaktualnić, ale chyba mam najnowszego, wersja EU, jest komunikat tego
bug splata, czy jak się to zwie, pojawia się okno do reconnecta, który nic nie daje i
kuniec.


http://eu.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=358 spróbuj tego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 14:18, Budo napisał:

Sprawdzałem, full tematów, zero odpowiedzi.


Zrób tak: pobierz najnowszego Adobe Air, zainstaluj. Uruchom po tym instalator LoL i zainstaluj do tego samego katalogu co poprzedni - nic nie usuwaj, ma być w tym samym miejscu. Dzięki temu nie będzie dociągało patchy od nowa. Wyłącz wszystkie pakiety antywirusowe, ja np. mam zawsze cyrki dopóki nie wywalę Kasperskyego. Odpal grę i sprawdź. Ja tak robię na trzech różnych komputerach, tylko że z wersją US - zawsze po takich operacjach gra działa. Najgorzej jak masz inny problem, wtedy prawdopodobnie tylko reinstalacja systemu i zrobienie tego co napisałem dopiero pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 14:18, Budo napisał:

Sprawdzałem, full tematów, zero odpowiedzi.

Dev---> ok zapodaj jak będziesz miał :)


No to pozwól, że ci pomoge z tym ;) Na początek ściągasz ten standalone client, który znajdziesz tutaj http://eu.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=358

To będzie ok 1GB, gdy to ściągniesz to rozpakuj i wejdź w ten folder, który wypakował sie. Następnie wchodzisz w AIR i plik PROPERTIES o nazwie "lol" i tam wklejasz to:

host=prod.eu.lol.riotgames.com
xmpp_server_url=prod.eu.lol.riotgames.com
xmpp_accept_self_signed_cert=true

Bo rozumiem, że chcesz grać na serwerach EU, prawda? Ale na wszelki wypadek zanim to wkleisz zrób sobie kopie tego pliku. Mi wszystko działa, ale jeśli Tobie by coś nie działało to nie pretensje do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 13:54, miszcz929 napisał:

Niestety po nowym patchu pojawil sie u mnie dziwny bug, jesli mozna to tak nazwac. Zeby
grac normalnie musze za kazdym razem minimalizowac gre i wylaczac proces klienta gry.
Gdy to zrobie fps skacze z ~15 nawet do 50. Ustawianie priorytetow procesom dziala przez
jakis czas, ale potem nagle gra i client kraszuja.
Jesli ktos spotkal sie z czyms takim lub ma jakis pomysl prosze o pomoc, bo logowanie
sie za kazdym razem po skonczonej grze jest meczace w dluzszej perspektywie.


Odkąd wproadzili tego patcha wszystko sie dupcy. Ja natomiast mam tak,[ pomijając bug splata którego ominołem], że za pierwszym razem, nie ładuje mnie do końca, musze zamknąć to wszystko w pizdu, i reconectować sie.. Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jeszcze dodać, że po ściągnięciu tego klienta bardzo spadło mi FPS, a mianowicie normalnie miałem ponad 20 a z tym clientem mam poniżej 10... po prostu nie da sie grać. Wie ktoś może jak to rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 16:15, Stein napisał:

Zapomniałem jeszcze dodać, że po ściągnięciu tego klienta bardzo spadło mi FPS, a mianowicie
normalnie miałem ponad 20 a z tym clientem mam poniżej 10... po prostu nie da sie grać.
Wie ktoś może jak to rozwiązać?


graj bez głosu to Ci fpsy wzrosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 16:15, Stein napisał:

Zapomniałem jeszcze dodać, że po ściągnięciu tego klienta bardzo spadło mi FPS, a mianowicie
normalnie miałem ponad 20 a z tym clientem mam poniżej 10... po prostu nie da sie grać.
Wie ktoś może jak to rozwiązać?


Tylko 20 FPSów?! 60 to podstawowa liczba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie. Instalacja bez problemów wszystko pięknie ładnie wybieram rodzaj rozgrywki i postać ale gdy dochodziło do ładowania się gry po prostu luncher nie odpalał. Od kumpla skopiowałem pliki z patchami gdzie u niego dobrze chodziło i nie ma u mnie problemów. Więc jak masz możliwość też tak polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 16:27, WeedSmoker napisał:

Też gram na 15-25 fpsach i da sie grać

Też gram na 25 i w sumie jest ok ale ostatnio po tych patchach mam gry gdzie te fpsy mi drastycznie spadają. Nie zawsze ale się zdarza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 16:18, necron1501 napisał:

Tylko 20 FPSów?! 60 to podstawowa liczba...


Kompletnie nie rozumiem Twojego zdziwienia. Ze spokojem można grać przy ~25fps...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do WeedSmoker i Stein
Mój znajomek ma to samo tzn: nie łączy go za pierwszym razem i musi się łączyć ponownie, a do tego spadek fps`ów, hah, a i zapomnieliście jeszcze o jednym babole, żebyście się czasami nie zdziwili jak załaduję się wam gra a wasza klawiatura odmówi posłuszeństwa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować