Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

LOL - League of Legends

42722 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2010 o 18:47, SiDi napisał:

Na przykład wrogi Blitzcrank przyciągnął mnie przez krzaki i użył flasha tak, że wylądowałem pod jego wieżą /../


Zaraz zaraz - jak to możliwe? Przyciągając jednocześnie flashował i razem przenieśliście się pod wieżę? Bo trochę nie kapuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 21:37, Galadin napisał:

> Na przykład wrogi Blitzcrank przyciągnął mnie przez krzaki i użył flasha tak, że
wylądowałem pod jego wieżą /../

Zaraz zaraz - jak to możliwe? Przyciągając jednocześnie flashował i razem przenieśliście
się pod wieżę? Bo trochę nie kapuję.


Dokładnie. Trudne, ale możliwe. Choć gość naprawdę niesamowity :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 21:38, necron1501 napisał:

Dokładnie. Trudne, ale możliwe. Choć gość naprawdę niesamowity :P


A czy taki trick zadziała z przyciąganiem Amumu lub łapką Singeda? Np. Amumu do mnie się przykleja i ja flashuje pod wieżę razem z nim? Hmmm ciekawe, muszę wypróbować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 22:05, Galadin napisał:

A czy taki trick zadziała z przyciąganiem Amumu lub łapką Singeda? Np. Amumu do mnie
się przykleja i ja flashuje pod wieżę razem z nim? Hmmm ciekawe, muszę wypróbować. :)


Na pewno nie zadziała z Amumu. To postać łapana przez niego musiałaby użyć dokładnie w tej samej chwili flasha (nie jestem nawet pewny czy to wykonalne ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 22:05, Galadin napisał:

> Dokładnie. Trudne, ale możliwe. Choć gość naprawdę niesamowity :P

A czy taki trick zadziała z przyciąganiem Amumu lub łapką Singeda? Np. Amumu do mnie
się przykleja i ja flashuje pod wieżę razem z nim? Hmmm ciekawe, muszę wypróbować. :)


Próbuj :D potem się pochwal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 08:26, Kolumbiadek napisał:

Level konta ma wpływ na pokonanie innego playera podczas walki? Bo na razie mam 5lv i
rzadko się zdarza, bym kogoś ubił...


Ma - 5. level może mieć problemy z ukatrupieniem 30. levelowca, który ma komplet run i wszystkie masteries (co by nie mówić, full runepage + masteries to jak z 2000 golda więcej na starcie).
Ale jeśli oba konta mają w miarę wyrównane poziomy, to można wrogów normalnie eliminować. Mój brat, jak sobie z nudów zrobił drugie konto (a na swoim głównym ma kilkaset winów), to kosił wszystko jak leci ze statami rzędu 30/0 (bo grał z podobnymi mu levelowo). Więc to, że tobie nie wychodzą kille, to raczej twoja wina, a nie samego levela, matchmaking dość rzadko pozwala na walki 5. levelowców z 20-30. levelowcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 21:37, Galadin napisał:

> Na przykład wrogi Blitzcrank przyciągnął mnie przez krzaki i użył flasha tak, że
wylądowałem pod jego wieżą /../

Zaraz zaraz - jak to możliwe? Przyciągając jednocześnie flashował i razem przenieśliście
się pod wieżę? Bo trochę nie kapuję.


Tak jak koledzy napisali wyżej. Rzucał na mnie łapę i gdy mnie złapał to używał flasha. Wtedy ta jego ręka rozciągała się bardzo i lądowałem w zupełnie innym miejscu :D Co do Amumu - to nie działa, ponieważ jak on Cię trafi bandażem to masz stuna (a wtedy chyba summoner spells nie da się używać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy patchowanie wersji EU to taka męka? Normalnie 3-4x dłużej te patche się pobierają niż ściągała się instalka, a nie mam badziewnego internetu. Wszystko inne ściąga się na maksa poza LoL-EU. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 10:37, Galadin napisał:

Czy patchowanie wersji EU to taka męka? Normalnie 3-4x dłużej te patche się pobierają
niż ściągała się instalka, a nie mam badziewnego internetu. Wszystko inne ściąga się
na maksa poza LoL-EU. :/

Większość opinii jakie widziałem potwierdzają że to jest męka, i sam też tak uważam.
Ale ostatnio w ogóle serwery EU to jeden wielki bajzel, raz coś nie działa, potem coś laguje, potem wyłączą jakiś rodzaj gry, itp itd a końca jakoś nie widać. Ja przestałem grać i poczekam aż zrobią z serwerami porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak szybko można się nauczyć w to grać dla lamy totalnej, która nie miała kontaktu z DotA? Jest tam jakiś podział serwerów na poziomy zaawansowania graczy czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 12:45, RazorBMW napisał:

Jak szybko można się nauczyć w to grać dla lamy totalnej, która nie miała kontaktu z
DotA? Jest tam jakiś podział serwerów na poziomy zaawansowania graczy czy coś?


Jest Practise Mode gdzie są gry zakładane typu "ONLY NOOBS" "VS BOTS" albo "1-5 LVL" więc tam się już nauczysz podstaw gry. Dodatkowo jak grasz Normal Game to gra dobiera Ci sojuszników i przeciwników do Twojego poziomu gry. Chociaż są pewne wyjątki od reguły: parę razy zdarzyło mi się grać przeciwko 4 graczom z lvlem 27-30 a piąty gracz miał 8-12 gdzie u nas byli 18-24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 12:50, SiDi napisał:

> Jak szybko można się nauczyć w to grać dla lamy totalnej, która nie miała kontaktu
z
> DotA? Jest tam jakiś podział serwerów na poziomy zaawansowania graczy czy coś?

Jest Practise Mode gdzie są gry zakładane typu "ONLY NOOBS" "VS BOTS" albo "1-5 LVL"
więc tam się już nauczysz podstaw gry. Dodatkowo jak grasz Normal Game to gra dobiera
Ci sojuszników i przeciwników do Twojego poziomu gry. Chociaż są pewne wyjątki od reguły:
parę razy zdarzyło mi się grać przeciwko 4 graczom z lvlem 27-30 a piąty gracz miał 8-12
gdzie u nas byli 18-24.


Tyle że on nie dobiera według lvla, tylko według statów win/lose. Level ma małe znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 12:45, RazorBMW napisał:

Jak szybko można się nauczyć w to grać dla lamy totalnej, która nie miała kontaktu z
DotA? Jest tam jakiś podział serwerów na poziomy zaawansowania graczy czy coś?

Generalnie to practise mode gdzie są gry zakładane dla takich graczy, a normal game i tak dobiera ci z założenia przeciwników o podobnym poziomie więc nauczyć się można na różne sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uch, ta gra kojarzy mi się źle mimo tego, że nawet nie zacząłem grać...
Sprawa z patchowaniem to cyrk na kółkach. Fora aż huczą od sławnego "verify error", który niby spowodowany jest przez błędne pliki, jednak dziwnym trafem pliki te występują w takiej samej kombinacji i kolejności u wielu graczy. Nie pomaga reinstalacja, nawet próbowałem pobrać klienta ponownie- efekt taki sam. No, z moim 40kB/s ściągać trzeci raz 1gb nie mam zamiaru.
Jak już mówiłem, wiele innych osób spotyka to samo, dlatego część plików które spatchować się nie chcą, są dostępne do osobnego pobierania dzięki osobom, które je upnęły do neta. Tym sposobem nawet zainstalowałem jednego patcha, niestety przy kolejnym wyskakuje tym razem wesołe "09/13/2010 12:45 [ERROR] Unable to verify source for expansion [F:\AO\Riot Games\League of Legends\Game\DATA\Images\SplashScreen.dds]", którego już nigdzie za cholerę nie ma.
Jeśli więc znajdzie się jakaś dobra duszyczka z działającą i spatchowaną grą, który by owy mały pliczek gdzieś upnęła, to byłbym bardzo wdzięczny, a przy tym modliłbym się, aby po tym reszta już ruszyła :F
Ew. zna ktoś może pewne rozwiązanie na ten problem? Te cholerne pliki nie są złe, klient był dwukrotnie pobierany, po prostu coś tam się w tej grze pieprzy i nie chce spatchować, bo wykyrwa nie wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 13:21, Kopiec napisał:

Jeśli więc znajdzie się jakaś dobra duszyczka z działającą i spatchowaną grą, który by
owy mały pliczek gdzieś upnęła, to byłbym bardzo wdzięczny, a przy tym modliłbym się,
aby po tym reszta już ruszyła :F


http://www.sendspace.pl/file/31824b8fe148f39dde0d3f0 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2010 o 08:32, ziptofaf napisał:

matchmaking
dość rzadko pozwala na walki 5. levelowców z 20-30. levelowcami.

No wiesz zależy od tego czy są premad czy nie. Ja gram z kumplem który ma 30 lvl ja 29 więc lvl w tą czy tą raczej różnicy nie robi ale gdy dochodzi do nas kolego który ma 19 to i tak za każdym razem matchmaking dobiera nam same 30stki. Więc jakoś to mogliby poprawić. Raz zdarzyło się ,że dobrało nam wtedy jakiegoś 16 lvlowca ale okazało się ,że był premade z kolegą 30. Więc od tego nie ma reguł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować