Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Philips i 100-calowy ekran LCD!

61 postów w tym temacie

w jakiegoś f.e.a.r.''a pograć na tym albo w Dooma 3 to musi być efekt oczywiscie z jakimis odpowiednimi kolumnami aby dom się trząsł ;p ... juz dawno chcialem miec telewizor w pokoju... zaczynam kase zbierać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no fajne, fajne. taki bill pewnie sobie go zafunduje, nawet jak by mieli specjalnie dla niego zrobic pare sztuk :)

a tak btw, to chyba powinno byc LG Philips :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Project-X -->

nie patrz na innych swoja miarka - jest mnostwo ludzi, ktorzy maja domy wielkosci twojego osiedla, a kwote jaka zaplaciliby za taki tv wydaja w weekend na impreze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tam stało 10 takich japonek to pewnie ekran mógłby dla was mieć 8 cali i być zrobiony z tektury, a i tak byłby zarąbisty :P Sexofile jedni :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To z jakiej odległości zalecane jest oglądanie TV.? Mam 29 cali kineskop i najlepiej się czuję potrząc z 4-ech metrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym chciałem ... to, że nawet zmieścilibyście takie coś na ścianie to jeden problem. Pytanie jak szeroki macie pokój, bo oglądać to z odległości 2 metrów to chyba mija się z celem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 12:33, GeoT napisał:

Właśnie o tym chciałem ... to, że nawet zmieścilibyście takie coś na ścianie to jeden problem.
Pytanie jak szeroki macie pokój, bo oglądać to z odległości 2 metrów to chyba mija się z celem

dlaczego? bedzie jak w kinie w pierwszym rzedzie :D ekran wypelni powierzchnie wieksza niz twoje pole widzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 12:24, Project-X napisał:

Ci którzy maja taka kase nie bawia sie w pierdoły....i nie kupuja LCD 100"....A to że tacy
ludzie są to ja wiem nie od dziś..:)


no ba! po co im 100" LCD skoro maja własne sale kinowe w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW WOW WOW

Ahhh jestem pod wielkim wrażeniem ego telewizorka. Chciałbym mieć taki na swojej ścianie - pewnie fajnie by się oglądało na nim mecze piłki nożnej i hokeja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować