Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Komunikat o Edycji Kolekcjonerskiej Mass Effect 2

44 postów w tym temacie

Polecam oferte ultimy - niezaleznie od tego czy rzeczywiscie wczesniej beda mieli edycje kolekcjonerska na xboxa to cena jest nizsza o 50 zl wiec nawet z cudowna rekompensata od EA zdecydowanie bardziej oplaca sie kupic na ultimie (szczegolnie przy odbiorze osobistym).

Swoja droga od godziny 20 wczoraj do teraz nikt nie odpisal mi na maila do biura obslugi kienta wlasnie w tej sprawie - traci na tym nie tylko renoma wydawcy ale tez sklep gram.pl z duzo zawyzona cena za spozniony o tydzen produkt. Szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 17:39, Stfforex napisał:

Chciałem kupić kolekcjonerkę tylko ze względu na to że nie ma tam dubbingu polskiego
do którego jesteśmy zmuszani w naszym kraju i co?


A skąd wiadomo że w edycji kolekcjonerskiej gra nie będzie zdubbingowana?
a jesli tak to czy EA udostępni jakiś patch z Polskim dubbingiem?
bo jeśli nie,to wydawanie tych 200 zł na kolekcjonerkę mija się z celem gdyż ja chcę mieć grę po Polsku a kolekcjonerkę chciałem kupić dla pudełka i ze względu na artbok,właśnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 19:08, akne napisał:

Nie można. Wnioskuję, że EK dla PC jest konfekcjonowana w Polsce, więc można "wyprodukować"
niepełny produkt, ale EK dla iksa jest robiona dla dużej części Europy i się nie da tego
zrobić.


Też myślałem w ten sposób i teraz mnie upewniłaś, dzięki;-)
Cóż w najgorszym przypadku poczeka się trochę dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 19:12, akne napisał:

W ramach rekompensaty dostaniesz wysyłkę gratis. EA pokryje nam koszty wysyłki, i to
bardzo fair z ich strony. Mało który polski wydawca zdecydowałby się na taki krok, doceńcie
to.
Inni po prostu przesuwają premiery albo nagle 2-3 tygodnie przed ukazaniem się gry "dumnie"
oświadczają, że taką grę zamierzają wydać w Polsce.


Tiaaa... Ale to nic w porównaniu z CDProjektem i EK Wieśka, też były problemy z wyprodukowaniem Edycji Kolekcjonerskiej, więc wszyscy co kupili EK ( 200 złotych ) dostali bon na 100 złotych. Tego według mnie nic nie przebije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 17:31, lis_23 napisał:

> Chciałem kupić kolekcjonerkę tylko ze względu na to że nie ma tam dubbingu polskiego

> do którego jesteśmy zmuszani w naszym kraju i co?

A skąd wiadomo że w edycji kolekcjonerskiej gra nie będzie zdubbingowana?
a jesli tak to czy EA udostępni jakiś patch z Polskim dubbingiem?
bo jeśli nie,to wydawanie tych 200 zł na kolekcjonerkę mija się z celem gdyż ja chcę
mieć grę po Polsku a kolekcjonerkę chciałem kupić dla pudełka i ze względu na artbok,właśnie
...


Gra w EK na X360 będzie w angielskiej wersji językowej. Poinformowaliśmy o tym klientów, kiedy dostaliśmy taką informację od wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2010 o 19:20, akne napisał:


Gra w EK na X360 będzie w angielskiej wersji językowej. Poinformowaliśmy o tym klientów,
kiedy dostaliśmy taką informację od wydawcy.

A wersja PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 19:35, lis_23 napisał:


>
> Gra w EK na X360 będzie w angielskiej wersji językowej. Poinformowaliśmy o tym klientów,

> kiedy dostaliśmy taką informację od wydawcy.
>
A wersja PC?



W grze istnieje możliwość wyboru następujących wersji językowych: pełna polska, pełna angielska, angielska z polskimi napisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2010 o 19:35, lis_23 napisał:


>
> Gra w EK na X360 będzie w angielskiej wersji językowej. Poinformowaliśmy o tym klientów,

> kiedy dostaliśmy taką informację od wydawcy.
>
A wersja PC?

W EK na PC jest identyczna gra, jak w edycji zwykłej, czyli masz do wyboru różne kombinacje wersji językowych do wyboru przy instalacji.
Na kartach tych produktów w naszym sklepie podajemy dokładne informacje o wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 18:34, Nor2323 napisał:

Uwaga: artbook będzie znajdować się nie w pudełku z grą, tylko osobno, ale w tej samej
paczce.
czyli artbooki jednak beda od razu :D


Tego jeszcze nie wiadomo, ale juz wyslalem prosbe do wlodarzy gram.pl z prosba o wyjasnienie jak to bedzie wygladac w rzeczywistosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 18:47, Wojman napisał:

> Uwaga: artbook będzie znajdować się nie w pudełku z grą, tylko osobno, ale w tej
samej
> paczce.
> czyli artbooki jednak beda od razu :D

Tego jeszcze nie wiadomo, ale juz wyslalem prosbe do wlodarzy gram.pl z prosba o wyjasnienie
jak to bedzie wygladac w rzeczywistosci.


Są bardzo duże szanse, że połączymy wysyłkę artbooków z wysyłką gry w jednej paczce, dlatego takie info umieściłam na karcie dziś po 16:00. Artbooki powinniśmy mieć we wtorek, najpóźniej w środę chcemy wysłać zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 18:58, akne napisał:

Artbooki powinniśmy mieć we wtorek,
najpóźniej w środę chcemy wysłać zamówienia.


Czyli miedzy wierszami czytajac to jest szansa, ze EK Mass Effect 2 u nabywcow bedzie juz w czwartek? (Bo przeciez paczki sa rozwozone przez firme kurierska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2010 o 19:06, Wojman napisał:

Czyli miedzy wierszami czytajac to jest szansa, ze EK Mass Effect 2 u nabywcow bedzie
juz w czwartek? (Bo przeciez paczki sa rozwozone przez firme kurierska)


Tak.
Tak wynika z informacji, jakie mam obecnie. EK z artbookiem.
Ale jak zwykle nic nie obiecuję. Jeśli artbooki się spóźnią, to wyślemy EK bez nich.
Na świecie są tylko dwie pewne rzeczy: śmierć i podatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 18:10, Nor2323 napisał:

mam pytanie czy terminius armor i ten karabin będzie w formie karty z kodem czy w innej
?

Po opłaceniu gry w zakładce "Moje zamówienia" na sklep.gram.pl powinien ci się pojawić link "pobierz swój klucz" - tam też znajdziesz kod do zestawu Terminusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować