Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy symulator ciężąrówek na licencji firmy MAN już w lutym

17 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2010 o 11:47, tofikt25 napisał:

Jest to niemal idealna kopia Euro Truck Simulator. Poprawiony jest tylko model jazdy
i nowa mapa. Innych zmian nie zauważyłem :D


To słabo testowałeś... Na dostawę ładunku masz ograniczony czas i możesz rozkręcić własna firmę przewozową z dość pokaźną flotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haa, ale fajnie-uwielbiam takie gry! :) Wcześniej grałem w 18 Wheels: Pedal to the Metal na kierownicy i chociaż nie był to szał pokroju NFS to feeling jazdy truckiem z ładunkiem,wg. mapy itp. ostro mną pozamiatał :)
No i jakie wymagania-miodzio :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra kompletnie do mnie nie trafia. Jazda ciężarówką jest przednia (mam także prawko kategorii C), ale grać w jazdę ciężarówką ? Trochę nudne. Próbowałem już kilu gier z tej tematyki i kończyło się zawsze tak samo: ziewnięciem i zapomnieniem o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO gra jest niczym innym tylko kopią pozostałych gier z cyklu 18WoS, tyle że na silniku ETSa...wieje cholerną nudą...Tak mówiąc to jest nic innego jak LIPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na tą część z wytęsknieniem, w końcu ile można jeździć w Euro Truck Symulator (ETS) i stare 18 Wheels of Steel. Uwielbiam te serie i mam nadzieję, że ktos pokusi się o zrobienie z tego mmorpa, gdyby jeszcze wykupić silnik Unreala, miodzio. Brałbym od razu dożywotnią subskrypcję.
Do ETS są różne mody, które wprowadzają mapę Polski, a nawet Rosji i niektóre z nich mają niezłe dziury w jezdniach, a czasem i progi zwalniające, zupełnie jak w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu jest licencja - oficjalnie. Nieoficjalnie, od daaaaawna były mody :) Szkoda że nie można łączyć tych gier (uzupełnić Euro Truck mapkami z German Truck sima).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się przeciętniak, ale może czymś zaskoczy (wątpię)? :P Cóż, gry nie kupię, chyba, że wygram w jakimś konkursie to z ciekawości załączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się interesująco. Przy okazji widzę, że TopWare wydaje grę za 50zł, być może warto będzie się zainteresować, a demko już zasysam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować