Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed II na PC - wymagania sprzętowe i data wydania

52 postów w tym temacie

Przepraszam,ale nie wiem w którym temacie się wypowiadać,czy można kupić black kontroler do XBOX360 do AC II? Czy to idzie przez USB czy jak? Ustawiać trzeba coś na kompie? z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widać to cenega w ofercie ma tylko białą edycję AC2 - zaskoczeniem dla mnie jest brak tej oferty na gram, a szkoda - zamówiona i tylko czekać. Ech, trzy miesiące nowego roku i co miesiąc jakaś naprawdę niesamowita nowość z edycji Kolekcjonerskiej :] Zacznie się od ME2 - Bio2 - AC2 zakończy tę eskapadę gwiazd :] Grunt to wytrzymać z oczekiwaniem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie... w USA kosztuje 60$... a u nas wychodzi 35$.... wkoncu cos miłego. Z tego wynika fajny paradoks... gry na konsole tansze na zachodzie, ale za to gry na PC tansze na wschodzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bartex69 aby podłączyć kontroler od XBOX 360 do PC potrzebujesz specjalnego odbiornika do PC. Ja kupiłem takowy na eBay za ok. 50 z przesyłką. W Polsce o takiej cenie zapomnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chamstwo w biały dzień! Na całym świecie Assasin kosztuje tyle co na konsole (a teraz nawet drożej bo w best buyu wersje PS3/X360 można kupić już za 40 dolców) a w Polsce jak zwykle taniej. Żądam ujednolicenia cen PC z konsolowymi to w końcu ten rynek znormalnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 00:10, amsterdream napisał:

Chamstwo w biały dzień! Na całym świecie Assasin kosztuje tyle co na konsole (a teraz
nawet drożej bo w best buyu wersje PS3/X360 można kupić już za 40 dolców) a w Polsce
jak zwykle taniej. Żądam ujednolicenia cen PC z konsolowymi to w końcu ten rynek znormalnieje.


Weź ty się odczep op pieców, to jest jedna z zalet blaszaków :D

A co do wymagań to bardzo fajne i z tego powodu chyba ten tytuł dorwę po premierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania wyglądają groźnie przynajmniej dla mojego kompa. Najgorzej z procesorem, bo mój jest tak na styk z minimalnymi (Athlon X2 4200+), reszta OK... mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pad Logitecha pewnie będzie działał, ale prawdopodobnie oznaczenia w grze będą wzięte z pada xboxowego. Pad xbox 360 na kablu usb (czyli przewodowy) można dostać za około 130 zł. Taki pad można bez problemu podłączyć do kompa po uprzednim zainstalowaniu sterownika. Za 180 zł można nabyć pada bezprzewodowego z odbiornikiem do kompa. Oba pady są białe. Nie kojarzę, żeby wypuścili czarną wersję na peceta (można kupić odbiornik oddzielnie i czarnego pada do xklocka ale to już sporo drożej wyjdzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smieszne wersja na pc i need pad xbox 360 to jakis żart ? : ) Musi doczekac czasu kiedy gra powiedzmy StarCraft 2 wyjdzie na konsole i będzie potrzebować klawiatury bo pad nie ogarnie 30 przycisków hah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować