Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Analitycy twierdzą, że iPad nie będzie rewolucją na rynku gier

22 postów w tym temacie

Rewolucją na pewno nie będzie ale sam sprzęt bardzo mi się podoba. Cena chociaż standardowa dla apple to jednak w przeliczeniu na inny sprzęt za wysoka. Z ciekawością śledzę informacje o ipadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie widze sensu kupowac ipada - wole kupic normalny czytni ebookow i druga przenosna konsole do gier (jedna juz jest) - zbedny gadzet - wszystko w jednym, a jak cos jest do wszytkiego to jest do niczego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewolucja... nie bardzo, jeśli już to ewolucja, przecież to tałatajstwo nie wnosi nic nowego czego nie oferowały wcześniej handheldowe konsole albo laptopki. Ot to samo co wcześniej tylko większe i lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 13:22, Hubi_Koshi napisał:

Rewolucja... nie bardzo, jeśli już to ewolucja, przecież to tałatajstwo nie wnosi nic
nowego czego nie oferowały wcześniej handheldowe konsole albo laptopki. Ot to samo co
wcześniej tylko większe i lepsze.

No właśnie większe... I wcale nie lepsze. Za dużo braków ma to coś żeby móc powiedzieć lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 13:27, KooK napisał:

No właśnie większe... I wcale nie lepsze. Za dużo braków ma to coś żeby móc powiedzieć
lepsze.

Przynajmniej jest większe, większy ekran = większy komfort z grania, nie musisz się wgapiać w ekran i próbować rozgryźć co dane piksele przedstawiają ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 13:29, Hubi_Koshi napisał:

Przynajmniej jest większe, większy ekran = większy komfort z grania, nie musisz się wgapiać
w ekran i próbować rozgryźć co dane piksele przedstawiają ^^


to graj sobie na lapku 15'' - jest wieksze ;) konsola powinna byc przenosna i mala albo duza pokroju desktopa - rozwiazania posrednie - po co ? bedziesz nosil 10 cali w kieszeni ? :D to juz lepiej brac lapka bo i tak musisz zabrac ze soba jakis pokrowiec dodatkowy ;)

gram na DSie z ekranem ktory nie jest jakis tam ogromny - grafika w grach jest bardzo przystepna - tla 2D wygladaj przepieknie, 3D juz gorzej ale i tak nie jest zle i wszytko jest bardzo czytlene ;) "rozmiar" w przypadku grafiki nie ma znaczenia - mozesz dostac na duzy ekran gry w kiepskiej rozdzielczosci i ze slabymi teksturami - bedzie gralo sie gorzej niz na telefonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znowu ludzie się nakręcają na nową zabawkę od Apple jakby było na co. dla mnie nie jest to nic rewelacyjnego a już na pewno nierewolucyjnego. ale teraz taka głupia moda jest aby mieć jak najwięcej gadżetów z przedrostkiem i- od Apple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 13:34, EmperorKaligula napisał:

to graj sobie na lapku 15'' - jest wieksze ;) konsola powinna byc przenosna i mala albo
duza pokroju desktopa - rozwiazania posrednie - po co ? bedziesz nosil 10 cali w kieszeni
? :D to juz lepiej brac lapka bo i tak musisz zabrac ze soba jakis pokrowiec dodatkowy
;)

I oto co dostaję za rzucanie bezmyślnymi tekstami T_T Cóż na konsolkach nie gram (poza tym co mam na komórce) więc tak sobie tylko powiedziałem co uznałem za dobre, proszę uprzejmie mnie nie kamionować XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 13:29, Hubi_Koshi napisał:

Przynajmniej jest większe, większy ekran = większy komfort z grania, nie musisz się wgapiać
w ekran i próbować rozgryźć co dane piksele przedstawiają ^^


Ale co to za konsola bez chociażby jednego krzyżaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 14:37, Starscream napisał:

Poczekajcie na 2 generacje iPada ktora pozamiata na rynku


co zamiecie ? bedzie lepsza niz rasowe przenosne konsole ? czy moze bardziej uniwersalna niz zwykly laptop ? Bo cena napewno bedzie najwyzsza na rynku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2010 o 15:50, Krzych_Ayanami napisał:

iPad to zwyczajny komputer, tylko bez fizycznej klawiatury i touchpada. Taki upośledzony
odpowiednik netbooków.

A na cholibę w takim cacku klawiatura (nieobecności touchpada to już w ogóle nie skomentuje...)? To taki mały prosty komputerek dla laików z +5 do lansu, a laickie funkcje ma i spełnia je świetnie. Skąd to haterstwo się bierze wobec Applea nie rozumiem za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować