Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Piękne Kobiety :-D

12704 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2007 o 17:47, Pediator napisał:

to może ja też dam xD


Bardzo nie podobaja mi sie takei panie. Nie dosc, ze zazwyczaj nie sa piekne, a sa bardzo typowe po prostu, czesto sa glupio ubrane (np. jednokolorowa bluzka na ramiaczkach, krotkie spodenki i buty spotrtowe z targu :P), to jeszcze bardzo zle mi sie kojarza z tzw. blacharami... Nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 21:01, Wiadroman napisał:

> to może ja też dam xD

Bardzo nie podobaja mi sie takei panie. Nie dosc, ze zazwyczaj nie sa piekne, a sa bardzo typowe
po prostu, czesto sa glupio ubrane (np. jednokolorowa bluzka na ramiaczkach, krotkie spodenki
i buty spotrtowe z targu :P), to jeszcze bardzo zle mi sie kojarza z tzw. blacharami... Nic
ciekawego.

a kto mówi że one mi się podobają. dałem je bo może komuś się spodobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 19:07, Zauri napisał:

Bohaterki programy " The Real World " emitowanego na MTV.

Nie są ładne, zgadzam się z Wiadromanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie zapewne nieco zaskakujące pytanie. Kojarzycie może taki zespół My Chemical Romance i ich ostatni singielek (klip) "I Don''t Love You"? Tam występuje taka ładna pani z wielkimi! oczami. Kojarzycie? Tak nawiasem polecam, super kawałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 21:01, Wiadroman napisał:

Bardzo nie podobaja mi sie takei panie. Nie dosc, ze zazwyczaj nie sa piekne, a sa bardzo typowe
po prostu, czesto sa glupio ubrane (np. jednokolorowa bluzka na ramiaczkach, krotkie spodenki
i buty spotrtowe z targu :P), to jeszcze bardzo zle mi sie kojarza z tzw. blacharami... Nic
ciekawego.

wiesz, gdybys byl takim undergroundowym ziomalem co sciga sie autami/motorami to bys nie narzekal. nie mowie ze taki jestem ale mysle ze mam do tego zadatki :P pozatym to kwestia upodoban... ostatnio (3tyg temu...?) dalem super panią. jedni mowili ze boska inni ze przecietna. aby nie szukac jej, dam ponownie (pierwsze foto co sie powtorzy... sorki)
panie i panowie (a raczej tylko panowie) oto dziewczyna Mac Cry''a ;D (pamietasz? :P)

20070326222304

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 07:22, marcincinek15 napisał:

Kilka zdjęć pięknej Scarlett Johansson :D Mi się ona bardzo podoba, a co Wy sądzicie ??


W sumie ładna. Choć akurat na tych fotkach jakoś tak zdzirowato wygląda. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Scarlett Johansson... Mmm... :) Tak się lekko rozmarzyłem :) Ogólnie wygląda fajnie, ale niestety ma dużo problemów w życiu prywatnym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 22:00, HiroshiTakubo napisał:

Mam takie zapewne nieco zaskakujące pytanie. Kojarzycie może taki zespół My Chemical Romance
i ich ostatni singielek (klip) "I Don''t Love You"? Tam występuje taka ładna pani z wielkimi!
oczami. Kojarzycie? Tak nawiasem polecam, super kawałek...

http://www.youtube.com/watch?v=SO9Lj0T93Xk <- ten ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 10:11, SwenG napisał:

> Mam takie zapewne nieco zaskakujące pytanie. Kojarzycie może taki zespół My Chemical Romance
> i ich ostatni singielek (klip) "I Don''t Love You"? Tam występuje taka ładna pani z wielkimi!
> oczami. Kojarzycie? Tak nawiasem polecam, super kawałek...
http://www.youtube.com/watch?v=SO9Lj0T93Xk <- ten ?

Owszem. Kawałek fajny, nie? A ta dziewczyna też taka jakaś dziwna, ale oryginalna :P!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 13:43, HiroshiTakubo napisał:

Owszem. Kawałek fajny, nie? A ta dziewczyna też taka jakaś dziwna, ale oryginalna :P!

Dzięki za taką oryginalność. Jakbym się obok takiej obudził i spojrzała by na mnie tymi wielkimi oczyma to bym zawału dostał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 22:23, QbA-No1 napisał:

> Bardzo nie podobaja mi sie takei panie. Nie dosc, ze zazwyczaj nie sa piekne, a sa bardzo
typowe
> po prostu, czesto sa glupio ubrane (np. jednokolorowa bluzka na ramiaczkach, krotkie spodenki

> i buty spotrtowe z targu :P), to jeszcze bardzo zle mi sie kojarza z tzw. blacharami...
Nic
> ciekawego.
wiesz, gdybys byl takim undergroundowym ziomalem co sciga sie autami/motorami to bys nie narzekal.
nie mowie ze taki jestem ale mysle ze mam do tego zadatki :P pozatym to kwestia upodoban...
ostatnio (3tyg temu...?) dalem super panią. jedni mowili ze boska inni ze przecietna. aby nie
szukac jej, dam ponownie (pierwsze foto co sie powtorzy... sorki)
panie i panowie (a raczej tylko panowie) oto dziewczyna Mac Cry''a ;D (pamietasz? :P)

Bardz fajna ta laska odrazu mi sie spodobała daj jej zdjęci jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować