Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy filmik z Duke Nukem Forever!

36 postów w tym temacie

Ja uważam, że ktoś po prostu skleił parę materiałów wid. z Duke''a i wypuścił to do sieci jako materiał od twórców gry. Popatrzcie chociażby na 0:50 gdzie jest ten znaczek PC CD-ROM. Staaaroć. Wszystko to jeden wielki szwindel. Ja w zmartwychwstanie Duke''a nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Banda bydlaków. Teraz mogę wydać go w jakiejkolwiek formie, z byle przeciwnikami i z durną fabułą. Dawać go !! :))
Gra jest mega a klimat ma tak niepowtarzalny, że do tej pory nie wyszło nic podobnego...Podobny może być tylko kolejny Książę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie marka Duke Nukem przestała istnieć, jeżeli chcecie czekać dalej na to "objawienie" to czekajcie sobie dalej. Prędzej Polska stanie się światowym mocarstwem niż wyjdzie "DNF" a wiecie że to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 12:26, KannX napisał:

"PC CD-ROM" - to jest wszystko stare, to jest wszystko fake.


Wątpię, moim zdaniem to filmik z bardzo wczesnej fazy produkcji uwzględniając fakt, że pierwsza zapowiedź pochodzi z kwietna 1997 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bedzie tak : Gdy w 2012 21 Grudnia bedzie koniec swiata kazdy dostanie kopie tej gry i bedzie w niej achivement (sorry za pisownie) uratowanie świata.. i... to tyle świat sie uratuje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak fanmade ;> "Duke Nukem Forever oder maybe the canceled "Duke Begins" from Gearbox."
Samo logo, pochodzi jeszcze z okolic 2000 roku ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, jak zobaczyłem newsa to od razu pojawił się uśmiech na mojej twarzy ^^ Filmiku niestety się obejrzeć nie da... "To jest prywatny film video... bla bla"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować