Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Nie oglądałem kwalifikacji,ale dlaczego Kovalainen jest tak nisko?Coś się stało?Nie,że jestem fanem ,ale pytam,bo on Robertowi w generalnej zagrażał.Po zatym brawa dla Webbera za wysoką pozycję.Wyścig będzie ciekawy:):)Już zacieram ręce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 20:35, Linux M napisał:

Dwie sprawy, co do jutrzejszego wyścigu:

1. Błagam o deszcz na torze.
2. Trzymajcie kciuki za Alonso (w ostateczności za Raikkonena). ;)

1.W sumie czemu nie?Ale chodzi Ci o taki deszcz jak na Nurburgringu czy troche slabszy jak ten w Japoni(chyba w Japoni)
2.Ja trzymam kciuki za Alonso.Hamilton to pupilek McLarena i FIA,tak naprawdę,to on na mnie jazdą wrażenia nie zrobił.Oczywiście słowa uznania za tak dobrą pozycję w debiucie,ale ja i tak go nie lubie:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 20:38, Sebo7 napisał:

dlaczego ?

Hmm, jakby to powiedzieć...
Zauważ, że wyścigi w deszczu są o wiele bardziej ekscytujące, ciekawsze. Dużo poślizgów, wypadki, taktyka, zwroty akcji, nieoczekiwane wyniki, no i przede wszystkim walka na torze, a nie w biurach księgowych...

Przydałby się taki boom na koniec sezonu. ;)

M-Pac
Może nie, jak na Nurburgringu, ale dla mnie mogłoby być podobnie jak w Japonii (tylko bez początkowej neutralizacji przez 15 min.) czy w Chinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

używaj opcji edytuj bo spamujesz
Linux M
zgadza się wyścigi w deszczu są ciekawe, ale też bardzo niebezpieczne i z tego powodu ich nie lubię, i właśnie mogło by być nieciekawie bo była by ostra walka ( 3 zawodników walczących o tytuł ) i mogło by się źleskończyć jak by był jakiś wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 20:38, Sebo7 napisał:

ad.1
dlaczego ?

Prosta sprawa do zrozumienia. Tylko deszcz na torze może dać jakiekolwiek większe przetasowania na torze. Sam widziałeś: jak jadą na sucho to zazwyczaj dojeżdżają w tej samej kolejności co startowali... no i nie oszukujmy sie: na deszczu jest większa szansa na niespodziankę i to... że Lewis nie dojedzie xDxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 13:18, mała16 napisał:

Czy mi się zdaje, czy powinno być podobnie jak ze zmianą sprzętu - 10 pozycji w tył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Galadin & mała16
No kurde, co za nienormalni ludzie(najpierw napisałem inaczej, ale przypomniało mi się o ostrzeżeniach na koncie) ! Z pięknego, szybkiego sportu zrobił się pseudosport, w którym z góry ustalone jest kto wygra. Dorobek takich ludzi jak Ayrton Senna, Michael Schumacher, Alain Prost, czy Jacques Villeneuve i wielu innych zostaje po prostu zaprzepaszczony przez głupie władze przyznające zwycięstwa w imię marketingu. Dziękujemy FIA i życzę powodzenia Hamiltonowi, może pędząc po zwycięstwo z sędziami na głowie zatrzyma się na pierwszej bandzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 13:18, mała16 napisał:

Patrząc na to wszystko mam dziwne wrażenie,że to jednak Hamilton będzie Mistrzem Świata :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 13:34, mati285 napisał:

Patrząc na to wszystko mam dziwne wrażenie,że to jednak Hamilton będzie Mistrzem Świata :/

Ja nie mam takiego wrazenia - niestety, mam taką pewność. Z góry mówię: kończę z oglądaniem tego sportu póki będzie tam jeździć FIAmilton. To jest ŻAŁOSNE co oni robią. To jest wypaczanie rywalizacji. To jest skandal. To jest nie powiem co. To jest nie fair wobec innych. To jest przeciw idei sportu.
A teraz sprawdzę, czy regulaminu nie złamalam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę wygranej Alonso, życzę wygranej Räikkönenowi, życzę też wygranej wszystkim innym, byleby tytuł nie wpadł w ręce Hamiltona. Najlepiej, jak Hamilton zostanie 3. w klasyfikacji generalnej. Jeśli wygra, to będzie mój ostatni sezon F1, który obserwowałem, ba... niektórych wyścigów nie oglądałem już w tym sezonie, ze względu na Hamiltona. Szkoda tylko, że nie ma czegoś takiego nad FIA jak np. FIFA nad PZPN. Jeśli nadal będą się działy takie przekręty, to tylko można napisać żal.pl . i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądze, że Hamilton, Räikkönen i Massa będą walczyć porządnie w czołówce.... choć bardzo bym chciał, by Alonso wygrał ten wyścig, a np. Hamilton delikatnie zawadził o bolid Massy, i żeby nie ukończyli wyścigu :DDD I chciałbym, by Kubica miał 4-5 miejsce. MINIMALNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 17:41, Union Pacific napisał:

a np. Hamilton delikatnie zawadził o bolid Massy, i żeby
nie ukończyli wyścigu :DDD


Taa, Massa może "zagrać zespołowo" i delikatnie przeszkodzić Mr FIAmiltonowi. ;)

EDIT:
Nie ma co, niezły początek wyścigu. O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale początek!!! Można powiedziec: "wejście smoka" Hamiltona :-)
Jeśli przegra, to będzie mógł powiedzieć, że na własne życzenie. Co to znaczą nerwy :-)
No i brawo Robert. Już ma dwie pozycje do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować