Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2008 o 14:26, Linux M napisał:

Ja bym tego blokowaniem nie nazwał, ale cóż...
Heikki, Lewis i reszta kierowców po prostu toczyła się po torze na zakończenie Q3. Heidfeld
i Alonso musieli jechać tam niezłym szlaczkiem, żeby przedostać się przez tę grupę. Ale
skoro sędziowie tak uznali, niech tak będzie.


Z tym że Kubica jechał po niejeżdżonej części toru w porównaniu do MCL-ów. Nie znam się na kodeksie F1 ale mnie to odpowiada, ile razy Robert miał pecha, niech teraz ma szanse na podium!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mieli nadzieje ze stawka F1 sie nw tym sezonie trochw wyrowna... a tu dupa chyba, dalej Ferrari i MacLaren z przodu z tylu BMW i reszta sredniakow.... echhh a mialo byc tak pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 14:38, Linux M napisał:

BTW nadzwyczaj dobrze wypadła Toyota w tych kwalifikacjach. Przecież Trulli miał najlepszy
czas w bodajże 2. sesji... :P

Wydaje mi się,że Raikkonen był najszybszy w drugiej. Ale rzeczywiście świetnie sobie radzi Toyota ,bo przecież i Glock się znalazł w pierwszej dziesiątce. Po raz drugi mają dwóch przedstawicieli w trzeciej sesji,tyle,że w Australii mieli pecha (jak większość kierowców) i nie zarobili punktów. Kto wie może będą w tym sezonie czwartą siłą F1,bo Renault jak na razie wypada dość blado.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawka sie wyrównała,ale od BMW niżej,a BMW zbliżyło sie nieznacznie do Ferrari i McLarena,a Ferrari nieznacznie góruje nad McLarenem(Australlia im nie wyszła).ehh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 11:39, przemas15 napisał:

Ja czuję że teraz Rober pojedzie bardzo dobrze nawet z trzeciej linii , przyznam że
nie oglądałem klasyfikacji ale wydaje mi się że Robert dobrze pojechał trzeba jutro wstać
na 8:00 bo będzie wyścig :P

No trzeba iść o 20.00 spać :P bo sie nie wstanie. Dzisiaj ledwo co się obudziłem na kwalifikacje. Budzik miałem ustawiony na 6.30, ale jak się obudziłem to wyłączyłem budzik i zasnęłem i obudziłem się w połowie Q1.
A co do Kubiki to mam nadzieję że spisze się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 16:33, FerraEnzo napisał:

Stawka sie wyrównała,ale od BMW niżej,a BMW zbliżyło sie nieznacznie do Ferrari i McLarena,a
Ferrari nieznacznie góruje nad McLarenem(Australlia im nie wyszła).ehh:P


Aaaa ... ja widze ze ty fan Ferrari.. i nick i avatar ;) ja tam zawsze wolalem McLarena . chyba oddziedziczylem to po ojcu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robert wraz z Nickiem mają szanse, to jest dopiero drugi wyścig w całym sezonie, który składa się aż z 18 wyścigów nie ma się co zniechęcać trzeba wierzyć w Roberta. Kovalainen nie za bardzo radzi sobie z bolidem McLarena. I to właśnie może wykorzystać ekipa BMW, ale jak to wykorzystają to już ich sprawa, byle nie tak ja w GP Australii. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 17:53, Roberto 7 napisał:

Robert wraz z Nickiem mają szanse, to jest dopiero drugi wyścig w całym sezonie, który
składa się aż z 18 wyścigów nie ma się co zniechęcać trzeba wierzyć w Roberta. Kovalainen
nie za bardzo radzi sobie z bolidem McLarena. I to właśnie może wykorzystać ekipa BMW,
ale jak to wykorzystają to już ich sprawa, byle nie tak ja w GP Australii. ;P


Ale ja wierze w Roberta ( w Nicka troche mniej bo nie lubie jego i tego ze taktyka byla ustawiana pod niego) . Ale mimo tego nie da sie wrecz nie zauwazyc roznicy w klasie sprzetu , roznica miedzy bolidami Ferrari i McLarena a chocby BMW jest wciaz duza z roku na rok coraz mniej ale wciaz jest . a co do Kovalainena to to jest mlody leszcz on sie jeszcze uczy , moze za jakis czas cos z niego bedzie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro będzie na pewno ciekawie. Zastanawia mnie na których miejscach uplasują się kierowcy McLarena po cofnięciu ich o 5 miejsc w tył. W ogóle wokół McLarena wciąż roznosi się nieświeża otoczka. Każdy pamięta zeszłoroczne kontrowersje wokół Hamiltona, wykluczenie McLarena z klasyfikacji konstruktorów, teraz jeszcze ponoć coś wykryli, Hamilton nie należy do Stowarzyszenia Kierowców Grand Prix no i teraz jeszcze to blokowanie... przecież nie są aż takimi nowicjuszami i wiedzieli, że jak jadą wolniej to mają zjechać na ten nieoptymalny tor jazdy... Co do Roberta to jestem nawet zadowolona z jego występu dzisiaj, tym bardziej, że te czasy nie miał zbyt zachwycające na treningach. No i jeszcze szczęśliwie druga linia. Obok Trullego. Cóż... zobaczymy, mam nadzieję, że skrzynia biegów nie nawali, nikt nie stuknie w Roberta i dojedzie na punktowanym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic i awatar bardziej przez moja miłość ogólnie do firmy z Maranello.Ale nie ukrywam ze spełnieniem marzeń było by oglądać Kubice w czerwonym boldzie...ehhh.

mała16

Co do kierowców McLarena to myślę ze Kubica będzie musiał jutro z nimi stoczyć ciężki boj,chyba ze odpukać coś mu nawali(nie zapeszajmy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest tego nie da się ukryć, lecz w grę nie wchodzi tylko sprzęt, a także umiejętności kierowców, zobaczymy jak będzie jutro, oby nie tak jak w GP Australii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam z niecierpliwością. Ojciec zwykle tak mocno śpi, że go przed wyścigiem obudzić będę musiał :). Miejmy nadzieję, że Kubica dobrze pojedzie, a Hamilton rozwali się na 15 zakręcie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Ja również - tak jak powiedział komentator - nie widziałem żeby zmieniali koła w bolidzie Kubicy. Czy ktoś zauważył tą zmianę?
Co oni tam w zespole Kubicy znowu kombinują!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 08:41, A-cis napisał:

No właśnie. Ja również - tak jak powiedział komentator - nie widziałem żeby zmieniali
koła w bolidzie Kubicy. Czy ktoś zauważył tą zmianę?

W telewizji właśnie nic nie było widać. Kubica stał w boksie 8,7 sekundy i podczas końcowej fazy tankowania, gdy kamera odjechała pokazując cały bolid mechaników przy kołach nie było. Zatem albo rekordowo szybko zmienili opony, albo co bardziej prawdopodobne w ogóle tego nie zrobili. Na oficjalnej stronie F1 jest jedynie informacja: "Kubica (...) stays on the harder tyre", którą można interpretować dwojako.

Dnia 23.03.2008 o 08:41, A-cis napisał:

Co oni tam w zespole Kubicy znowu kombinują!!

Mam nadzieję, że nie przekombinują znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

massa mial niezlego pecha. akurat musial sie zawiesic na piachu :) Ale to z korzyścią dla Kubicy. Oby tylko ktoś mu w tyłek nie wjechał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2008 o 08:55, A-cis napisał:

Jasny gwint! Massa poza torem. Kubica ma 2 miejsce !!!! :-))))


Na razie nie ma co ukrywać, że jest git. Szkoda tylko, że do końca wyścigu zostało jeszcze sporo okrążeń i wiele może się jeszcze zmienić. Niepokojące może być to, że Kubica chyba jeszcze jedzie bez zmiany opon. Byle się na końcu nie okazało, że pojedzie na trzy pit stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować