Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2006 o 17:31, A-cis napisał:

Zobacz kiedy ten temat powstał? Prawdziwi fachowcy wypowiadają się tylko tu ;-))

No właśnie! A z resztą 75% zaczęła się wypowiadać gdy uazała się wiadomość że Kubica wystartuje w GP Węgier. Wpisujecie się do jakiegoś tematu gdy tylko usłyszycie o jakimś polaku. Prawdziwe zamiłowanie do tego sportu jest wtedy gdy chętnie oglądacie ten sport, a nawet kibicujecie innym kierowcom od pradawnych czasów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 17:31, A-cis napisał:

> Wielkie sorki za założenie nowego tematu o Kubicy. Pozdro.
Jakiego nowego?! Masz na myśli tamtą marną podróbkę tematu, którą ktoś założył parę dni temu,
w dodatku z błędem?! :-P
Zobacz kiedy ten temat powstał? Prawdziwi fachowcy wypowiadają się tylko tu ;-))



Dzisiaj sam założyłem i odrazu został zamknięty. Wiem nie szukałem i dlatego napisałem ale spoko jes loooozik.
Następnym razem najpierw poszukam potem będe pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 17:44, MARCOS napisał:

> Zobacz kiedy ten temat powstał? Prawdziwi fachowcy wypowiadają się tylko tu ;-))

No właśnie! A z resztą 75% zaczęła się wypowiadać gdy uazała się wiadomość że Kubica wystartuje
w GP Węgier. Wpisujecie się do jakiegoś tematu gdy tylko usłyszycie o jakimś polaku. Prawdziwe
zamiłowanie do tego sportu jest wtedy gdy chętnie oglądacie ten sport, a nawet kibicujecie
innym kierowcom od pradawnych czasów:D


Jeżeli chodzi o kibicowanie to owszem ale nigdy nie Schumacherowi nie lubie gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Formuła 1 ma mnóstwo sekretów. Słynny Niki Lauda zdradza Robertowi Kubicy jak „przybrać na wadze” pod koniec wyścigu.
Gdyby Robert Kubica miał więcej doświadczenia to na pewno zdołałby uniknąć dyskwalifikacji w GP Węgier. Popełnił błąd debiutanta – wypalił Lauda.
Trzeba się tylko postarać i „pozbierać” z toru resztki gumy i żwiru. W końcówce wyścigu zawsze jest tego pełno, wystarczy jechać po śladach."


Super jeżeli Robert bedzie miał takich nauczycieli to napewno zajdzie wysoko w F1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2006 o 09:01, fx22 napisał:


Super jeżeli Robert bedzie miał takich nauczycieli to napewno zajdzie wysoko w F1.


To jest sarkazm czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 09:13, Jarys napisał:


>
> Super jeżeli Robert bedzie miał takich nauczycieli to napewno zajdzie wysoko w F1.
>

To jest sarkazm czy nie??



Nie żaden sarkazm. Czy Lauda jest jakimś laikiem jeżeli chodzi o F1? Nie, napewno Robert posłucha starszego kolegi i weźmie sobie do serca jego rady. Poprostu troszke źle odebrałeś to co napisałem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie dziwi, że Robert nie dostał żadnego komunikatu przez team radio, dotyczące właśnie sposobu zachowania, gdy jedzie się na bardzo wytartych oponach. Chyba ludzie w BMW Sauber posiadają elementy wiedzy, które posiada także Niki Lauda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem. W sumie skad ekipa miaa wiedzieć, ze Kubica tak wytarł opony? Przecież nie jest to czymś co się zdarza zawsze i wszędzie. To po części błąd naszego kierowcy, który zwalić można na brak doświadczenia i pewnego sportowego cfaniactwa. Ale jestem pewny, że teraz będzie jeszcze lepiej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki Pan Tysen to siedzi w Formule już trochę czasu, więc powinien wiedzieć co robić w takiej sytuacji, jak także powinien wiedzieć, że po przejechaniu wielu okrążeń gdy tor jest suchy, intermediaty będą się dużo bardziej zużywać :] Ale nie ma co o tym rozkminiać, z pewnością z każdym wyścigiem będzie coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się stało to się nie odstanie ważne jest to że jedzie dalej i ma szansę pokazać na co go stać a napewno na wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 16:44, HumanGhost napisał:

Hehe Villeneuve robi się śmieszny: http://sport.onet.pl/0,1248769,1373138,wiadomosc.html
Krytyka Kubicy za brak doświadczenia, które to jest bardzo potrzebne. A niby gdzie miał to
doświadczenie zdobyć? ;-)


Nie może się pogodzić z faktem że Robert jestt lepszy od niego. Żal mu d.........e ściska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2006 o 15:03, pawel1990 napisał:

Robert sobie poradzi bez problemu. Tylko szkoda że tak w 1 wyścigu wyszło


To nie ulega wątpliwości że da rade a z pierwszego wyścigu napewno wyciągnie wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaję za PAP:
"Robert Kubica, pierwszy Polak startujący w mistrzostwach świata Formuły 1 spotka się z kibicami na "Pikniku Olimpijskim", który odbędzie się 3 września w Warszawie.
Będzie to pierwsza wizyta krakowianina w Polsce, od czasu, kiedy wystartował 6. sierpnia w barwach zespołu BMW Sauber w swym pierwszym wyścigu Grand Prix na torze Hungaroring pod Budapesztem.
Podczas Pikniku w parku na warszawskim Żoliborzu (vis-a-vis Centrum Olimpijskiego) kibice będą mogli zobaczyć bolid, na którym się ściga, a także dostać autograf."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytuję:

"Trzeci kierowca BMW-Sauber, Sebastian Vettel uzyskał najlepszy czas podczas drugiego treningu przed wyścigiem o Grand Prix Turcji na torze Istanbul Park. Słabo spisał się Robert Kubica."

Czyżby pozycja którą dotąt wypracował sobe Robert w BMW była zagrozona? Robi się bardzo ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady... Przeciez jak Kubica jezdzil na treningach to tez mial swietne czasy. Teraz musi oszczedzac silnik i tyle. Poczekaj z osadem do 3-go treningu i kwalifikacji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że jeżeli ten Sebastian Vettel będzie tak dobry jak Robert a może jeszcze lepszy to BMW w nastepnym sezonie może postawić na niegoa nie na Roberta. Czas pokaże jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować