Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kilka wieści z frontu World of Warcraft

19 postów w tym temacie

Jestem ciekaw tych słuchawek, dostaniemy coś dobrego dla graczy czy może jednak słabe słuchawki lecące na popularności WoWa. Myszka steelseries daje radę, to i może słuchawki też. Jeśli miałbym kupić to i tak raczej przewodowe - co prawda kable od słuchawek strasznie mnie denerwują (wszędzie się plączą :D), ale jakoś nie mam zaufania do bezprzewodowej technologi - zwłaszcza w graniu po sieci gdzie liczy się każda milisekunda opóźnienia :P

Co do zakończenia WotLK - cytując SoieRa z tego forum: "ARTHAS WAS MERELY A SETBACK!" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@CH1CKEN - nie przesadzaj... po creative raczej trudno spodziewac sie kiepskiego sprzetu. szczegolnie, gdy jego cena jest wysoka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kjubus - ty chyba nie za bardzo się znasz na słuchawkach :P Creative zawsze miał najgorsze słuchawki biorąc pod uwagę cenę a ich jakości dźwięku. Poczytaj fora audiofilskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 16:24, Fenarid napisał:

@kjubus - ty chyba nie za bardzo się znasz na słuchawkach :P Creative zawsze miał najgorsze
słuchawki biorąc pod uwagę cenę a ich jakości dźwięku. Poczytaj fora audiofilskie.


Może nie zupełnie najgorsze, bo najgorszy sprzęt audio na świecie robi Manta :P, ale Creative audiofila nie interesuje zupełnie nic wcale ;). Za ponad 300 zł można kupić niezłe Koss lub Sennheiser i to będzie o wiele lepszy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 17:04, sc napisał:

Zniszczyli Warcraft''a, nic więcej.



hehe tylko czym? bo chyba nie tym co w tym filmiku jest pokazane ciąg jest dobry.

Nie wiem czemu ale ludzie trochę za mocno jadą po blizie ze zabija po kolei herosów itd. jak ktoś grał od 1 części to zauważy że w każdej kilku padało nieraz z fabuły lecz byli następni itd. to tak jak by miał wyjść WarCraft 4 w którym było by to samo co w WoW teraz więc nie rozumiem o co to halo :< to jest woja 2 frakcji i innych sił więc dziwne by było gdyby nagle wszyscy dożywali siwej starości i ciągną się ich żywot jak w kiepskiej telenoweli ;p.

Jeśli chodzi o fabułę w WarCraft wszystko ma się dobrze ale jeśli chodzi o mechanikę gry WoW to sprawa jest jaka jest ;d.

Jedynie osobiście wolała bym filmik na poziomie pięknej animacji itd. jakie blizzard zwykle robi do swoich gier no ale pewnie LK był by dostępny dopiero pod koniec roku jak by wyrobili z tym więc taka forma tez nie jest zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie, żeby wrócić do WoWa, ale będę twardy i nie dam się tak łatwo znowu uzależnić :P Co do słuchawek, mi się wydaje, że to syf i można dostać lepsze za tą samą cenę, poprostu mają logo WoWa, a za to na pewno się płaci... Ja tam nie narzekam na swoje słuchawki Creative Fatal1ty HS-1000 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku byłem zdenerwowany faktem tym, że Blizz dał ubić nam łowce demonów, a teraz Arthasa.
Ale teraz sobie myślę, że całkiem fajnie to obmyślili i świat nie staną w miejscu. Historia Azeroth wciąż trwa, a wielcy bohaterowie giną. Ciekawi mnie co za fabuła będzie w Warcraft IV, ale coś czuję, że czasy będą diabelnie oddalone od tych przedstawianych w tej epoce.... o ile wyjdzie, a mam cichą nadzieję, że wyjdzie. Bo nie licząc "Tolkienowskiego" realmu, to Warcraft ma najlepszy i najciekawszy świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, zabijają wszystkich badguy''ów, ale są już następni. Mamy już zapowiedzianego Deathwinga, a powrócić ma jeszcze Azshara no i został jeszcze jeden z Old Gods. Ale jakby nie patrzeć, historia z Warcraft III właśnie dobiega końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 17:24, TTBoS napisał:

> Zniszczyli Warcraft''a, nic więcej.


hehe tylko czym? bo chyba nie tym co w tym filmiku jest pokazane ciąg jest dobry.

Nie wiem czemu ale ludzie trochę za mocno jadą po blizie ze zabija po kolei herosów itd.
jak ktoś grał od 1 części to zauważy że w każdej kilku padało nieraz z fabuły lecz byli
następni itd. to tak jak by miał wyjść WarCraft 4 w którym było by to samo co w WoW teraz
więc nie rozumiem o co to halo :< to jest woja 2 frakcji i innych sił więc dziwne
by było gdyby nagle wszyscy dożywali siwej starości i ciągną się ich żywot jak w kiepskiej
telenoweli ;p.

Jeśli chodzi o fabułę w WarCraft wszystko ma się dobrze ale jeśli chodzi o mechanikę
gry WoW to sprawa jest jaka jest ;d.



Ja wiem czy byłoby to samo, w Wowie musi być zachowana równowaga między Przymierzem a Hordą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny film, ale..Jakiś taki nie Warcraftowy. Po tych w WIII to Blizzard robi już takie...dziwniejsze(chodzi mi o kolorystykę) ale nadal świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę felerność produkowanych przez Creative urządzeń aż strach kupować :) Myślę, że to bardziej gadżet dla kolekcjonerów i dzieci niż jakaś poważna oferta dla graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

There must always be a Lich King to takie trochę "The Dutchman must have a captain"...
Również nie wiem, kim są Ci dwaj panowie...
Wypowiem się na temat słuchawek. Wyglądają podobnie do jednych Razerowych, ale znając Creative''a, będą słabiutkie... taki gadżet dla fanatyków bardziej, niż funkcjonalne akcesorium...
A świat WoWa coraz mniej Warcraftowy, odbiegamy od pierwotnej formy i po mału czuję, że Blizzard się gubi we własnym pomyśle... aż strach pomyśleć, co będzie po Cataclysmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 20:54, eBayo napisał:

There must always be a Lich King to takie trochę "The Dutchman must have a captain"...
Również nie wiem, kim są Ci dwaj panowie...
Wypowiem się na temat słuchawek. Wyglądają podobnie do jednych Razerowych, ale znając
Creative''a, będą słabiutkie... taki gadżet dla fanatyków bardziej, niż funkcjonalne
akcesorium...
A świat WoWa coraz mniej Warcraftowy, odbiegamy od pierwotnej formy i po mału czuję,
że Blizzard się gubi we własnym pomyśle... aż strach pomyśleć, co będzie po Cataclysmie.


Jeśli nie wiesz kim są Tirion i Bolvar to nic dziwnego że masz wrażenie że Blizzard się pogubił w tym co robi lecz jest odwrotnie z tego co widzę to spora graczy właśnie ma takie luki by było ciekawiej to napisze że Tirion Fordring jest obecnie przywódca paladynów Srebrnej Reki resztę można doczytać ponieważ to są luki od początku WoWa.

WarCrafta historia ani trochę się nie zmieniła w tym dodatku wreszcie została zakończona fabuła z Wc3 i dodatku TFT a w kolejnym zostanie poruszona już ta wspomniana w Wc2 czyli Deathwing i mamy kolejny nowy wątek z LK który obecnie jest bardzo ciekawy i albo zostanie poruszony przed dodatkiem lub już w samym Cataclysm a kto wie może dopiero przy kolejnym WarCraft :>.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 20:54, eBayo napisał:

There must always be a Lich King to takie trochę "The Dutchman must have a captain"...
Również nie wiem, kim są Ci dwaj panowie...


Jeśli grywasz w WoWa to coś słabo. Tirion jest postacią występującą w World of Warcraft od podstawki. Póżniej w WoTLK przewija się w wielu miejscach, szczególnie w Icecrown (wykonuje się m.in. questy dla niego). Jest też istotną postacią która wpłynęła na rebelię DK przeciw LK. Bolvar też się pojawia.

Dnia 02.02.2010 o 20:54, eBayo napisał:

A świat WoWa coraz mniej Warcraftowy, odbiegamy od pierwotnej formy i po mału czuję,
że Blizzard się gubi we własnym pomyśle...


A ja myślę wprost przeciwnie. Tak jak już TTBoS napisał, fabuła ciągnięta od W3 w końcu znalazła swój finał, choć z otwartą furtką. Cataclysm jest po części kontynuacją tego co działo się w podstawce.

>aż strach pomyśleć, co będzie po Cataclysmie.

Cataclysm to "wywróci Azeroth do góry nogami" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować