Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heavy Rain będzie wymagało instalacji, ale za to nauczy składać origami

45 postów w tym temacie

Dobry pomysł bo chociaż instalacja nie jest straszną rzeczą to taki "czasoulimacz" jest ok ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh Heavy Rain.... i jak ja mam wytłumaczyć kobiecie na co ja przeznaczam te 200 zł :) Jakieś pomysły ?
Dodam że mamy 9 miesięcznego syna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 21:13, tehta napisał:

ehhh Heavy Rain.... i jak ja mam wytłumaczyć kobiecie na co ja przeznaczam te 200 zł
:) Jakieś pomysły ?
Dodam że mamy 9 miesięcznego syna :P

Powiedz że to taki dłuuuugi film, który Ty sam wyreżyserujesz, a ona będzie podziwiać Twoje dzieło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Fahrenheit był quiz który miał 15 pytań i dotyczył Nowego Jorku. Czyli ile mieszkańców mieszka, ile jest seryjnych zabójców itd. Fajny pomysł szkoda tylko że na 2 min to wystarcza. Aż dziwne że Quantic Dream znowu quizu nie dał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 21:13, tehta napisał:

ehhh Heavy Rain.... i jak ja mam wytłumaczyć kobiecie na co ja przeznaczam te 200 zł
:) Jakieś pomysły ?
Dodam że mamy 9 miesięcznego syna :P

Pfff, normalnie, mówisz, że chcesz kupić grę. Każdy ma jakieś wydatki na przyjemności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Magwisienka
@SwenG

Myślę że dam rade coś wykombinować bo ten tytuł to must have :)
Zresztą zrozumie bo sama młóci ale tylko na "piecu" i tylko w RPG (już nie pamiętam ile tego ukończyła)
oooo na czarnulce przecież w Lumines zacina :)
ehhh tak mnie kręci ta kobitka z padem/przy kompie :P

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczęsciarz z ciebie masz kobietę grającą w coś więcej niż Sims;p a kobieta z padem to niezły fetysz nawet nie musi to byc Natal;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 21:13, tehta napisał:

ehhh Heavy Rain.... i jak ja mam wytłumaczyć kobiecie na co ja przeznaczam te 200 zł
:) Jakieś pomysły ?
Dodam że mamy 9 miesięcznego syna :P



A może po prostu wytłumacz żonie, że gra ta sprawi ci ogromną przyjemność, ponieważ jest grą niespotykaną i pod każdym względem różną od innych :). Gra ze wspaniałą opowieścią budowana na odczuciach gracza. Dodaj, że bardzo ci zależy i jeżelii cie kocha, to zrozumie ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 21:33, Borzo napisał:

szczęsciarz z ciebie masz kobietę grającą w coś więcej niż Sims;p a kobieta z padem to
niezły fetysz nawet nie musi to byc Natal;p


Od razu przypomniał mi sięfilmik z niewiastą kręcącą hula hop przy WII. Niestety ja tej zabawki jeszcze nie posiadam... a szkoda :P

@Zildjan
"A może po prostu wytłumacz żonie"

Jeszcze nie żona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu wytłumacz żonie, że gra ta sprawi ci ogromną przyjemność, ponieważ jest grą niespotykaną i pod każdym względem różną od innych :). Gra ze wspaniałą opowieścią budowana na odczuciach gracza. Dodaj, że bardzo ci zależy i jeżelii cie kocha, to zrozumie ;p.
po prostu niech sama w to zagra;p byle potem przy śniadaniu nie waliła spojlerami dotyczącymi fabuły heh takie granie może bardziej zbliżyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 21:53, Borzo napisał:

A może po prostu wytłumacz żonie, że gra ta sprawi ci ogromną przyjemność, ponieważ jest
grą niespotykaną i pod każdym względem różną od innych :). Gra ze wspaniałą opowieścią
budowana na odczuciach gracza.


Rety, być podekscytowanym - rozumiem, ale ty ewidentnie śnisz na jawie...:)

Co do tematu - ach, te konsole. Wkładasz płytkę i grasz.
Uups, chwila, moment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tutaj wszczynać wojenek konsolowcy vs pecetowcy, ale nie mogę zrozumieć jak instalacja gry może być jakimś utrapieniem. Czy przeciętny Kowalski nie ma dość cierpliwości by po prostu poczekać aż pasek postępu dojdzie do końca? Co do samego pomysłu minigierki - jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak przyjemniej jest wziąć kartkę papieru i coś złożyć ; ) Ale ciekawe rozwiązanie oczekiwania na zakończenie instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 22:40, Kirabaxior napisał:

Jak ktoś mi będzie piepszył, że konsole są lepsze, a jego argumentem będzie "wkładasz
płytkę i grasz!" To go chyba wyśmieję.


Zależy jaka giera :P.

" W większości przypadków wkładam płytę i gram" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 22:40, Kirabaxior napisał:

Jak ktoś mi będzie piepszył, że konsole są lepsze, a jego argumentem będzie "wkładasz
płytkę i grasz!" To go chyba wyśmieję.


A ja śmieję się z kolesi, którzy wypłakują żale: "dajcie to na PC!!!1112314"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować