Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aliens vs Predator - demo już dostępne

123 postów w tym temacie

Ściągnąłem demko, odpaliłem i hmmm. Rzeczywiście Marines jakiś taki "ciężki" się wydaje. Alieny skaczą jak piłki ping-pongowe po tych ścianach sufitach i wszelkiej maści podłożach. Nie grałem jeszcze Predatorem. Full ludzi wiadomo serwer maks 8 osób. Bez lagów, bez jakiegokolwiek długiego oczekiwania na rozpoczęcie potyczki.

No jakoś na full mnie nie przekonuje. Przynajmniej na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oszczędzcie sobie nerwów i czasu.Nie pobierajcie tego dema na kompa żal.Dlaczego? A dlatego że to demo jest z przed 10 miesiecy.Zresztą poczytajcie na forum steam o avp3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet na konsole PS3 nie warto ściągać. Trzy próby po 30 minut czekania i 1 gracz albo 0 graczy. Oni to wypuścili tylko po to żeby sobie zrobić antyreklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łątka, którą wrzucili parę godzin temu poprawia łączenie do serwerów. Teraz bez problemu się łączy, ale nie zmienia to faktu, że gra się beznadziejnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem w necie gameplay pełnej wersji AvP i muszę powiedzieć, że to, w co musimy teraz grać, nawet się nie równa z tym pełniakiem. Po prostu falstart, nawet jak na demko. Nie wiem jak Wam, ale mi przy 1GB ramu ostro przycinało przy ładowaniu do gry, a potrafiło nawet wywalić jakiś błąd przy połączeniu i trzeba było szukać sera od nowa :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam jedno pytanko :] Co to kurcze jest że wszystko się ładnie wczytuje, a ja się kurna ruszać nie mogę :P Czyżbym bana dostał? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna łatka - jak na razie zaliczyłem trzy disconnecty i dwa odłączenia po załadowaniu gry. A jak udało mi się zagrać, to się komputer całkiem zaciął gdy się biłem.

A wczoraj grałem chyba z 4-5 godzin i było normalnie pomijając to czekanie na połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 21:08, blk5 napisał:

Soober - Też mam taki problem z Team Fortress 2. Wchodzę na serwer i po chwili wywala
do pulpitu, przed zainstalowaniem dema AvP nigdy czegoś takiego nie miałem. A co do multi
to mi się podoba, na początku znalazłem serwer bez problemów, dopiero później nic nie
znajdowało. Ale jeśli problem nie zniknie, to demko AvP pożegna się z moim dyskiem twardym.

Pdobno było jakieś uaktualnienie i jakiś cudem jeśli jest w stemie ustawiony jezyk polski to nie pogra sie w TF2 ;) nie wiem jak jest teraz ale wczoraj tak było wiec wystarczy zmienić na ENG i powinno działać. Trochę bieda ale może na dniach jak nie już wyjdzie jakaś latka co to zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sprawdziłem demko. Tak właśnie takie dema lubię - krótkie, gówniane, zniechęcające do zakupu pełniaka. Nie wiem co za osioł wpadł na to żeby w demie był tylko deatchmatch (i to nawet nie drużynowy !), czasy tego trybu to się skończyły jakieś 10 lat temu. A tu w dodatku jest mega nędzny.
Jakieś plusy ? Dwa - szybko można zaprosić do gry przyjaciół i matchmaking umiarkowanie szybko znajduje grę (wersja na X360).

Cała reszta to żałość - począwszy od beznadziejnego deatchmatcha, poprzez małą mapę na której jest ciemno jak w dupie (co pewnie ma budować klimat), sklończywszy na grafice. Ja rozumiem - z silnika ID Tech 4 już za wiele wycisnąć się nie da, ale mamy 2010 rok ! Halo 2 wygląda lepiej, Doom 3 wygląda lepiej, Riddick (ten pierwszy - nie remake) wygląda lepiej. A teraz spójrzmy w kalendarz, sprawdźmy kiedy te gry wyszły i jakie bebechy miał pierwszy klocek i ówczesne kompy i porównajmy to z tym co siedzi w 360 i współczesnych PC !

Nie jestem graficznym fetyszystą, ale jak podszedłem do ściany to pikseloza o mało mnie nie zabiła !

Dzięki Rebellion, dzięki Sega - zaoszczędze kasę. W sumie to nie wiem na co (naiwnie) liczyłem - Rebellion od lat nie zrobił dobrej gry, tylko crapy w rodzaju "Shellshock 2". Gdybym to demo miał określić jednym słowem to najbardziej pasuje tu: żałość

ps. Nie sprawdzałem wersji blaszakowej (musiałbym instalować wirusa o nazwie STEAM, a nie mam w zwyczaju instalować sobie dobrowolnie na kompie wirusów), ale wątpie żeby demo pecetowe było jakieś wyjątkowo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przeczytaj sobie co napisał Zaitsev: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55328&u=36 >

Przeczytałem - szkoda nawet mojego komentarza. DX 11 doda co najwyżej tesselację (btw. układ siedzący w X360 też tą funkcję obsługuje, tyle że deweloperzy z niej nie korzystają - szkoda), co kupiastej grafiki i tak nie poprawi.
W moim przypadku to i tak nie ma znaczenia - nie mam karty obsługującej DX 11, tylko DX 10 - a wsparcia tego nie będzie, bo Rebellion wzorem Codemasters się na DX 10 wysrał (pewnie dogadali się z ATI). Ma być tylko DX 9 i DX 11, a ja jeleniem nie jestem i dla jednej kupiastej gry nie będę kupował nowej grafiki za gruby szmal.

Serwery dedykowane - phi... dla mnie żadna atrakcja. Nędzny deatmatch pozostanie nędzny - bez znaczenia czy obsługiwany przez dedyki czy matchmaking.

A jako że wersja PC jako bonus wymaga STEAMa, więc nie biorę jej w ogóle pod uwagę. Konsolowej po demie tak samo - nie tknę tego crapa nawet kijem.
Duży plus w sumie - bo zaoszczędze kasę. Szkoda mi tylko że Rebellion się tak stoczył, bo pierwsze AvP mam w domu do dziś (z rewelacyjnym soundtrackiem na CD nr 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 10:25, Lordpilot napisał:

ps. Nie sprawdzałem wersji blaszakowej (musiałbym instalować wirusa o nazwie STEAM, a
nie mam w zwyczaju instalować sobie dobrowolnie na kompie wirusów), ale wątpie żeby demo
pecetowe było jakieś wyjątkowo lepsze.

Graficznie lepsze jest, ale i tak biedne. Gra się lewo i to bardzo. Ale z tym steamem to mnie rozbawiłeś. Wykaż mi choć jedną cechę wspólną (szkodliwą), przez którą nazywasz największą platformę elektronicznej dystrybucji na PC wirusem. Nie bądź zabawny tylko rzeczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykaż mi choć jedną cechę wspólną (szkodliwą), przez którą nazywasz

Dnia 05.02.2010 o 10:55, Arachnos napisał:

największą platformę elektronicznej dystrybucji na PC wirusem. Nie bądź zabawny tylko
rzeczowy.


To przenośnia przyjacielu :) Mógłbym Ci napisać dlaczego ja nie używam STEAMa, ale nie sądze żeby Cię to interesowało, bo i interesujące nie jest. W każdym razie dla mnie gra, która wymaga STEAM = na 99% jej nie kupię, jest skreślona. Na 99%, bo HL2 jednak kupiłem ;-) Ale później już nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dam szansę tej grze i ją kupię. Nastawiam się na tryb single. Co do Steam-też za tym nie przepadam ale bez tego w HL2 nie da się grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 40 min grania powiem że gra to totalny szajs (jak dla mnie) grafika konsolowa,sam tryb deatchmech beznadziejny bez emocji granie.Nie tego oczekiwałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 12:39, Sadek76 napisał:

Po 40 min grania powiem że gra to totalny szajs (jak dla mnie) grafika konsolowa,sam
tryb deatchmech beznadziejny bez emocji granie.Nie tego oczekiwałem

Toż to wasz pecetowy engine ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 18:23, Spychi88 napisał:

For you and others with the same issue: downsize your sampling rate of your soundcard
in the properties of windows to 44.1 Khz, did the trick here... Some odd bug if you ask
me...
dla tych co mają problem z wyłączeniem się gry po ekranie ładowania mapy


niestety nie pomogło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować