Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LEGO zawita do uniwersum Tolkiena?

23 postów w tym temacie

Świetny pomysł :D. Wydawane do tej pory gry w wersji LEGO do mnie nie trafiały, ale uniwersum Tolkiena to co innego. Zobaczymy co z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 09:15, Damianuss1 napisał:

Świetny pomysł :D. Wydawane do tej pory gry w wersji LEGO do mnie nie trafiały, ale uniwersum
Tolkiena to co innego. Zobaczymy co z tego będzie.


Ja w akcji widziałem tylko Lego Star Wars i była to kupa zabawy. Nawet dla ''poważnych'' starszych graczy :)
WP w świecie Lego to będzie po prostu strzał w dziesiątkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy newsie o LEGO o Harrym Potterze napisałem, że jeszcze tylko mi tu LOTR brakuje... niestety, spełniło się. Mimo to pewnie w to zagram jak wyjdzie. ale żebym jakoś specjalnie na to czekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No :] Przy Lego: LotR obstawiam, że będzie dokładnie tyle samo zabawy grając w gronie znajomych, co przy Lego: Indiana Jones :) Nie ma to co grupka ''poważnych'' studentów przy piwie z padami w rękach, zagrywająca się do upadłego w przygody sławnego archeologa :D

Chociaż co do LotR''a - ciężko na razie przychodzi mi wyobrażenie sobie Golluma lub Entów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym marzyłem od dawna. Rivendell albo Białe Miasto z klocków byłyby przepiękne:)
Oczywiście mówię o sytuacji, gdyby do gry dorobili zestawy z klocków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak ukażą Pierścień Jedyny z LEGO:D

Pewnie Tolkien w grobie się przewraca widząc co się dzieje - gry (wiem, oparte na licencji filmowej nie książce), nie wszystkie udane zwłaszcza jeśli popatrzeć na filozofię świata. Przykład? Ork - mag w Conqest. W Śródziemiu nie występowała magia, jedynie magiczne przedmioty których używali bohaterowie np. Gandalf używał pierścienia ognia, Naryi by podpalić ognisko etc.

Jednak jak zauważył destro177 Rivendell i Minas Tirith z klocków byłoby czymś wyjątkowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2010 o 11:40, mr-nadol napisał:

Pewnie Tolkien w grobie się przewraca widząc co się dzieje


Imo wystarczy narysować grubą krechę pomiędzy książkami i dodatkami a całym expanded universe. Zresztą wszystko było do przewidzenia, każda marka która się sprzedaje brnie dalej i już nie ma znaczenia kto dzierży ją w rękach ani co się z nią dzieje.

Co dalej? Lego Matrix ofc, chociaż nie mam pojęcia jak miałoby to wyglądać i czy w ogóle miałoby to ręce i nogi.
+ za awatara. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie pasuje mi ten pomysł ;/ niby gry z klocków były dobre ale już choćby potter nie pasuje mi do klimatu LEGO a co dopiero LotR... Jak dla mnie zamiast babrać się w klockach powinni zająć się grą omijającą książkowo-filmową fabułę z daleka. tak jak kotoR omijał filmy lucasa tak i gra wydaje mi się byłaby lepsza gdyby zaczerpnęła jedynie świat z kart książki a fabule dała spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to mogłoby być coś bo można by nareszcie pokazać prawdziwe wielkie bitwy, ale władca pierścieni jest jednak dosyć monotonny, nie ma jakichś zagadek, tylko walka walka i walka. To chyba trochę za mało na dobrą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2010 o 11:54, Shlafrok napisał:

Imo wystarczy narysować grubą krechę pomiędzy książkami i dodatkami a całym expanded
universe.


O jakim expanded universe mówisz? Chyba Ci się z Gwiezdnymi Wojnami pomieszało ;) Według mnie powinni zostawić Władcę w spokoju. Ta marka już dawno została zniszczona, a lego ludziki upodliłyby ją jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować